Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A nie prościej zajrzeć tam gdzie zazwyczaj te aktualizacje są? Dwa tematy wyżej masz zestawienie dodatków do FMa 11.

link

 

A nie prościej przeczytać o co mi dokładnie chodziło he? Uaktualnień to ja sobie na pęczki znalazłem. Chciałem się dowiedzieć które jest najbardziej grywalne i nie zawierające jakichś większych błędów. No ale dzięki za fatygę.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie co trzeba ustawić, żeby w razie gdy przegrywamy 1:0 i jest np. 90 minuta, nasz bramkarz przy stałym fragmencie wszedł pod pole karne rywali. Próbowałem w ostatnich chwilach meczu ustawić bramkarzowi inną pozycję przy stałych fragmentach ale po zatwierdzeniu i wczytaniu się zmian i tak dalej zostawało tak samo...

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie co trzeba ustawić, żeby w razie gdy przegrywamy 1:0 i jest np. 90 minuta, nasz bramkarz przy stałym fragmencie wszedł pod pole karne rywali. Próbowałem w ostatnich chwilach meczu ustawić bramkarzowi inną pozycję przy stałych fragmentach ale po zatwierdzeniu i wczytaniu się zmian i tak dalej zostawało tak samo...

W poprzednich FMach działało ustawienie ultraofensywnego nastawienia dla drużyny. Może spróbuj ustawić samemu GK najbardziej ofensywne nastawienie :-k ?

Odnośnik do komentarza

Ja niewiem czy to jakiś bug czy co.Prowadziłem Belgie, wygrałem 5 meczy w eliminacjach stosunek bramek 20:1,w towarzyskich tylko 1 zremisowałem(z Rosja 1:1), Belgia awansowała z 64 miejsca na 40.Postanowiłem że odejde, złożyłem podanie do brazylijskiego związku piłki nożnej.Okazało się że chcą mnie, wygrałem Copa America (w finale z Argentyna 2:0, w półfinale z Kolumbia wygrana po karnych ) i wtopiłem z Niemcami 1:5.Lecz żadna potęga nie chce mnie, pokroju Barcy, Arsenalu czy jakiegoś innego klubu z górnej piłki.Czemu? Dotychczas nr. 1 jestem w Dynamie,Fenerbahce z klubów troche lepszych.A żadna potęga mnie nie chce.Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Bo nic nie wygrałeś?

Copa America ma za mały prestiż. Poza tym do twojej reputacji liczy się także ile razy zostałeś menadżerem miesiąca, sezonu i w jakiej lidze.

Odnośnik do komentarza

da się jakoś ominąć te pozwolenia o pracę ? kurczę do mojego 5-ligowego Luton mógłbym ściągnąć paru dobrych graczy to niestety wszystko mi blokują te pozwolenia ;/ ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby (oprócz edytora oczywiście)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, czy wie ktoś skad sciagnac logopacki do angielskich lig nizszych niz 6 ? Wiem, ze cos takiego jest, bo sam to mialem, tyle, ze robilem formata i zapmnialem sobie zrobic kopie :/:/

 

Poszukaj na www.cmrev.com - tam mają pełno logopacków, może tam znajdziesz ten, którego potrzebujesz ;)

 

 

da się jakoś ominąć te pozwolenia o pracę ? kurczę do mojego 5-ligowego Luton mógłbym ściągnąć paru dobrych graczy to niestety wszystko mi blokują te pozwolenia ;/ ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby (oprócz edytora oczywiście)

 

Z tego co ja wiem, to chyba nie da się tego obejść w grze. Musiałbyś kombinować z edytorem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, czy wie ktoś skad sciagnac logopacki do angielskich lig nizszych niz 6 ? Wiem, ze cos takiego jest, bo sam to mialem, tyle, ze robilem formata i zapmnialem sobie zrobic kopie :/:/

 

Poszukaj na www.cmrev.com - tam mają pełno logopacków, może tam znajdziesz ten, którego potrzebujesz ;)

 

Właśnie nie ma

 

 

da się jakoś ominąć te pozwolenia o pracę ? kurczę do mojego 5-ligowego Luton mógłbym ściągnąć paru dobrych graczy to niestety wszystko mi blokują te pozwolenia ;/ ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby (oprócz edytora oczywiście)

 

Z tego co ja wiem, to chyba nie da się tego obejść w grze. Musiałbyś kombinować z edytorem.

 

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to plik, który zmienia wszystkich zawodników w obywateli uni europejskiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...