Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie interesowało jaki ulubione zagrania są dobre. Czy jak zawodnik np uderza na siłę to musi mieć dobre strzały z dystansu itd. jest to gdzieś opisane?

 

Nie można tego tak łatwo załatwić :) Część zagrań ma mało sensu jeżeli zawodnik nie ma do nich predyspozycji - na przykład próby długich wyrzutów z autu (jest takie PPM) przy niskich zdolnościach w tym zakresie będą skutkować bardzo przeciętnymi wrzutkami i wieloma stratami. Zawodnik uderzający z dużą siłą raz się przyda bo jego strzał przejdzie przez ręce bramkarza, raz nie bo będzie słał piłkę po trybunach zamiast ją lekko ,,dziubnąć". Za każdym razem musisz się osobno zastanowić - czy to zagranie wzbogaci moją drużynę czy będzie tylko irytowało, to nie są bonusy + 5 do siły ;)

 

PS. Mnie ten drugi artykuł nie przekonuje. Po co ustawiać środkowemu obrońcy ,,Próbuje długich podań" gdy chcesz spokojnie wyprowadzać piłkę ze swojej połowy albo masz niski atak? Defensywnemu pomocnikowi ,,Zwalnia grę" gdy chcesz zagrać z kontry albo uruchamiać skrzydłowych? Kilka razy sprzeczne polecenia przy jednym zawodniku (AMC). Mnie nie przekonuje, lepiej myśleć samemu co pasuje do naszej wizji zespołu.

Odnośnik do komentarza

Siemka,mam jedno pytanko. Otóż kupiłem pewnego zawodnika, było wszystko dobrze. Nie mógł on jednak przyjść do klubu ze względu na pozwolenie o pracę. Gdy zaapelowalem o te pozwolenie to nie udzielili mu go. Wtedy się od tego odwołałem i w nastepnym terminie przyznali mu je, lecz dalej nie moze on gra a przy nim jest napis ze nie ma pozwolenia na prace,a ewidetnie widzialem,ze mu je przyznali. Wie ktoś może o co chodzi?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Siemka,mam jedno pytanko. Otóż kupiłem pewnego zawodnika, było wszystko dobrze. Nie mógł on jednak przyjść do klubu ze względu na pozwolenie o pracę. Gdy zaapelowalem o te pozwolenie to nie udzielili mu go. Wtedy się od tego odwołałem i w nastepnym terminie przyznali mu je, lecz dalej nie moze on gra a przy nim jest napis ze nie ma pozwolenia na prace,a ewidetnie widzialem,ze mu je przyznali. Wie ktoś może o co chodzi?

Pozdro.

 

Pewnie przyznali tymczasowe pozwolenie czyli możesz go np. wypożyczyć

 

kituch wejdż w C/Documents and Settings/All Users/Dokumenty udostępnione/Sports Interactive/Football Manger 2011

 

Znalazłem taką ścieżkę C:\Documents and Settings\All Users\Sports Interactive i tam ma tylko football manager 2010 więc nadal jestem w punkcie wyjścia co do czyszczenia galerii sław... Że też nie mogli zrobić w grze jakiegoś resetu galerii sław.

Odnośnik do komentarza

Poszukuje pomocy/rozwiazania dla problemu jaki napotkalem w grze. A mianowicie gram sobie BVB i swego czasu wycofalem Lewego i Sahina z powolania do mlodziezowki. Przez poltora roku obaj nie byli ani razu juz powolywani przez selekcjonerow swoich krajow, co nie specjalnie mnie martwilo, gdyz obaj podstawowi mogli odpoczac. Niestety nadeszla chwila, kiedy zaczelo mi to przeszkadzac. A mianowicie po beznadziejnych wynikach Smudy, trener uciekl na emeryture, a przygotowania reprezentacji do turnieju 2012 zostalo powierzone wlasnie mi. Lewandowski, ktorego wartosc wzrosla z 4,5mln ojro do 11, a statystyki wystrzelily w gore, cholernie by sie przydal kadrze, szczegolnie ze Jelonek caly czas unika gry w kadrze przez te swoje kontuzje. Jezeli ktos z Was, wie jak mozna to naprawic, ominac czyli przywrocic mozliwosc powolania Roberta do kadry to prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza

Poszukuje pomocy/rozwiazania dla problemu jaki napotkalem w grze. A mianowicie gram sobie BVB i swego czasu wycofalem Lewego i Sahina z powolania do mlodziezowki. Przez poltora roku obaj nie byli ani razu juz powolywani przez selekcjonerow swoich krajow, co nie specjalnie mnie martwilo, gdyz obaj podstawowi mogli odpoczac. Niestety nadeszla chwila, kiedy zaczelo mi to przeszkadzac. A mianowicie po beznadziejnych wynikach Smudy, trener uciekl na emeryture, a przygotowania reprezentacji do turnieju 2012 zostalo powierzone wlasnie mi. Lewandowski, ktorego wartosc wzrosla z 4,5mln ojro do 11, a statystyki wystrzelily w gore, cholernie by sie przydal kadrze, szczegolnie ze Jelonek caly czas unika gry w kadrze przez te swoje kontuzje. Jezeli ktos z Was, wie jak mozna to naprawic, ominac czyli przywrocic mozliwosc powolania Roberta do kadry to prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

 

Jest to wielki bug w grze i ja już nic na to nie poradziłem ..

Odnośnik do komentarza

Poszukuje pomocy/rozwiazania dla problemu jaki napotkalem w grze. A mianowicie gram sobie BVB i swego czasu wycofalem Lewego i Sahina z powolania do mlodziezowki. Przez poltora roku obaj nie byli ani razu juz powolywani przez selekcjonerow swoich krajow, co nie specjalnie mnie martwilo, gdyz obaj podstawowi mogli odpoczac. Niestety nadeszla chwila, kiedy zaczelo mi to przeszkadzac. A mianowicie po beznadziejnych wynikach Smudy, trener uciekl na emeryture, a przygotowania reprezentacji do turnieju 2012 zostalo powierzone wlasnie mi. Lewandowski, ktorego wartosc wzrosla z 4,5mln ojro do 11, a statystyki wystrzelily w gore, cholernie by sie przydal kadrze, szczegolnie ze Jelonek caly czas unika gry w kadrze przez te swoje kontuzje. Jezeli ktos z Was, wie jak mozna to naprawic, ominac czyli przywrocic mozliwosc powolania Roberta do kadry to prosze o pomoc. Z gory wielkie dzieki.

Jest tylko jeden sposób

 

1. odpalamy FMRTE 4.3

2.wyszukujemy zawodnika

3.w zakładce "relacje" odnajdujemy:

- typ brak, lub nieznany

- wartość 50%

4.zmieniamy na "lubi osobę" (osobę wybieramy jakąkolwiek trener lub inny gracz) a wartość zmieniamy na 100%

 

Podobno działa, ale sam nie sprawdzałem bo nigdy nie miałem takiego problemu :)

Odnośnik do komentarza

@kituch

 

Czyli jak wróci z wypożyczenia to już będzie miał stałe pozwolenie i będzie normalnie mógł grać w meczach ?

Pozdrawiam.

Dopiero jak dostanie obywatelstwo, któregoś z krajów UE. W Belgii trwa to 3 lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...