Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja mam trochę tych patchy i łatek, zobaczcie sami :

 

 

fddsfds.jpg

 

 

 

 

 

które nie są potrzebne i mogę wyłączyć ? tak żebym miał najnowsze składy z całego świata no i z ekstraklasy Polskiej oraz żeby wszystkie fixy były...

Edytowane przez Dudek
Obrazki wstawiamy w tagi [spoiler] i [img], a nie [url]
Odnośnik do komentarza

Panowie, ja mam trochę tych patchy i łatek, zobaczcie sami :

 

 

fddsfds.th.jpg

 

 

 

 

 

które nie są potrzebne i mogę wyłączyć ? tak żebym miał najnowsze składy z całego świata no i z ekstraklasy Polskiej oraz żeby wszystkie fixy były...

Patch to łatka po angielsku ;), a to, co Ty pokazałeś to dodatki do bazy danych. Nie widzę pełnych nazw baz danych od CM Revolution, ale wydaje mi się, że możesz je spokojnie odznaczyć i zostawić tę Gietza. Błąd z francuskimi piłkarzami chyba twórcy gry zdążyli już poprawić do tej pory, ale pewności nie mam. Ogólnie staraj się nie dublować plików, które dodają to samo. Musisz też pamiętać, że im większa ilość takich dodatków tym większa szansa, że któryś będzie miał błąd i w przyszłości może zepsuć sejwa.

Odnośnik do komentarza

Siemano, nie mam pojęcia jak zrobić żeby piłkarze na ekranie taktyki sortowali się wg wyboru do składu i pozycji jednocześnie. Próbowałem już wszystkich przycisków myszy... Zrzut ekranu wyjaśni dokładniej czego nie umiem zrobić. Z góry dzięki :)

72755634.th.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

klikasz na jeden atrybut a pozniej z shiftem na drugi, o to ci chodzi?

Tak , dzięki :D

Odnośnik do komentarza

Jak się zainstaluje patch 11.3 to składy zostaną zaktualizowane do 02.02 ?

Tak. A dodatek z cmrev.com aktualizuje je do 8.03

 

Natomiast ja również mam pytanie, czy przy pomocy komendy SET_INTERNATIONAL_PLAYER można formować również kadry młodzieżowe, czy działa ona tylko na seniorów?

Zabawa z edytorem chwilę trwa, a może ktoś już to sprawdził wcześńiej.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem bardzo przyjemną zmianę w patchu 11.3 i co lepiej działa ona także wobec starej gry na patchu 11.2.1 po aktualizacji silnika. Otóż, wysyłając skautów aby zebrali karty zawodników na określone pozycje często mamy do przejrzenia setki zazwyczaj nie dość dobrych graczy. Za każdym razem należało zaznaczyć zawodnika przejść do zakładki zbierania karty zawodnika i tak wielokrotnie. Absolutnie niepotrzebnie nużące zajęcie.

 

Nowy patch umożliwia wysłanie skauta do wielu zawodników jednocześnie, będzie po kolei wykonywał swoje zadania aż dostarczy wszystkie karty. Dzieląc więc swoją pulę powiedzmy 200 zawodników potencjalnych kandydatów do gry w naszym zespole na 10 zestawów po 20 graczy wysyłamy 10 skautów i po tygodniu mamy komplet kart zawodniczych. Do całości zadania musimy TYLKO 10 razy nacisnąć zbierz karty zawodnicze. Genialne!

 

Jeżeli dodamy, że czasem szukamy nawet 6-7 zawodników w jednym okienku a do przejrzenia mamy bagatela 1200 pozycji koszmar staje się dobrym snem menadżera. Świetna zmiana. Gratulacje dla autora tej poprawki.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem bardzo przyjemną zmianę w patchu 11.3 i co lepiej działa ona także wobec starej gry na patchu 11.2.1 po aktualizacji silnika. Otóż, wysyłając skautów aby zebrali karty zawodników na określone pozycje często mamy do przejrzenia setki zazwyczaj nie dość dobrych graczy. Za każdym razem należało zaznaczyć zawodnika przejść do zakładki zbierania karty zawodnika i tak wielokrotnie. Absolutnie niepotrzebnie nużące zajęcie.

 

Nowy patch umożliwia wysłanie skauta do wielu zawodników jednocześnie, będzie po kolei wykonywał swoje zadania aż dostarczy wszystkie karty. Dzieląc więc swoją pulę powiedzmy 200 zawodników potencjalnych kandydatów do gry w naszym zespole na 10 zestawów po 20 graczy wysyłamy 10 skautów i po tygodniu mamy komplet kart zawodniczych. Do całości zadania musimy TYLKO 10 razy nacisnąć zbierz karty zawodnicze. Genialne!

 

Jeżeli dodamy, że czasem szukamy nawet 6-7 zawodników w jednym okienku a do przejrzenia mamy bagatela 1200 pozycji koszmar staje się dobrym snem menadżera. Świetna zmiana. Gratulacje dla autora tej poprawki.

 

 

Ja jakiś tępy jestem, mógłbyś prościej ? :)

Odnośnik do komentarza

gdzies widzialem tutaj plik fake dzieki ktoremu do europejskich klubow moglismy siagac ile chcielismy zawodnikow z poza europy a nie tak jak jest w grze tylko jednego na sezon

 

mozecie dac linka bo nie moge znalesc

 

 

 

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-No-Work-Permits.html

 

Możesz wrzucić ten plik na jakiś serwer? Bo ten link nie działa niestety...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...