Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Miałem taką sytuację w Lechu, że tak poprstu mi anulowali, już nie pamiętam z jakiego powodu ale na pewno nie finansowe.

Niestety będziesz musiał się szarpać znowu z nimi, ja tak miałem, a baza była już prawie na ukończeniu :/

 

juz sprawa zalatwiona po kilku miesiacach znowu moglem poprosic o rozbudowe bazy treningowej i sie zgodzili

 

 

mam pytanie dlaczego jak dam scoutowi zeby szukal w jakims regionie to nic nie znajduje jak dam na jeden kraj to zawsze cos znajdzie

scout to nie jakis ogorek tylko CA, PA na poziomie 15 a jak sprawdzilem w edytorze jego CA to 128 a PA 175 i wysylam go do europy wschodniej a on jest ukraincem i ma wiedze ukraina, rosja, moldawia, kazachstan, bialorus i litwa

dodam ze mam wiekszosc lig wschodnich jako grywalne

Odnośnik do komentarza

Siema a ja mam taki problem Gram kadrą Polski mam już rok 2016 i problem jest taki ze . Moje kadry młodzieżowe nie powołują zawodników w kadrze do lat 21 jest ich moze 3 jeżeli chodzi o ealnych piłkarzy (istniejacych) to samo w kadrze do lat 19 nawet w Szkocji jest ich więcej wie ktoś o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

orientuje sie ktos moze czy reputacja klubu uzalezniona jest od zawodnikow w nim grajacych? moj fajny prezes sprzedal mojego najlepszego obronce i reputacja spadla o ok 100 pkt (sprawdzone w edytorze)

moze tu jest podobnie jak w grze internetowej Footbalteam? ze sumuje sie CA zawodnikow i to daje nam reputacje klubu

Odnośnik do komentarza

Witam

Nie wiem czy to dobre miejsce ale chciałbym się pochwalić bo to co osiągnąłem w rundzie jesiennej Arką(pierwszy sezon) jak dla mnie jest sukcesem. Dodam że gram własną taktyką i nie zrobiłem przez ten czas żadnego transferu oprócz jednego zawodnika który jest młody i jest rezerwowym.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/69fbc23105d76d9d.html

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Gram Podbeskidziem, ustalam skład do meczu i nagle Dariusz Kołodziej nie może zostać wybrany do składu bo ma ikonke NMZ (nie może zagrać). Klikam, żeby się dowiedzieć o co chodzi a tam "Niezdolny do gry z przyczyn medycznych do 3.11.2010". Nie było wzmianki że jest kontuzjowany, nie widnieje w tabelach kontuzji - o co chodzi, że tak nagle i bez żadnej wiadomości dla mnie i że z przyczyn medycznych a nie kontuzja ?

Odnośnik do komentarza

Gram Podbeskidziem, ustalam skład do meczu i nagle Dariusz Kołodziej nie może zostać wybrany do składu bo ma ikonke NMZ (nie może zagrać). Klikam, żeby się dowiedzieć o co chodzi a tam "Niezdolny do gry z przyczyn medycznych do 3.11.2010". Nie było wzmianki że jest kontuzjowany, nie widnieje w tabelach kontuzji - o co chodzi, że tak nagle i bez żadnej wiadomości dla mnie i że z przyczyn medycznych a nie kontuzja ?

 

Kołodziej jest kontuzjowany, taki status ustawiamy gdy w grze nie ma odpowiednika kontuzji rzeczywistej.

Odnośnik do komentarza

zainstalowalem dzisiaj patch 11.2.1 i powiem wam szczerze jestem przerazony,

rozegralm 7 meczy w ktorych dostalem 6 czerwonych kartek, ok 30 zóltych, i 7(siedem)!!! kontuzji;(, kartki mozna zgonic na taktyke ok, a kontuzje? zostalo mi 8 meczy do konca sezonu nie gralem w zadnych pucharach wiec mecze rozgrywalem co 7 dni forma zawodnikow 100% obciazenie an treningu srednie i rzadko ktory zawodnik narzekal ze mu ciezkie treningi zaaplikowalem,

wczesniej pisali ludzie ze duzo nie wykorzystanych sytuacji sam na sam owszem czasem bylo 11 strzalow z czego 2 celne ale zawsze cos wpadlo a na nowym patchu w tych wszystkich meczach mialem ok 40-50 syt sam na sam a zdobylem 4 bramki

gra byla zaczeta na 11.1.1 i byc moze to ma jakies znaczenie, jutro zaczne gre na nowym patchu i zobaczymy jesli sytuacja bedzie sie powtarzac to trzeba bedzie albo wrocic do starego patcha albo czekac na jakas nowa late od SI

 

na chwile obecna nie polecam najnowszej poprawki SI, jutro dam znac co i jak jak zaczne gre na 11.2.1

Odnośnik do komentarza

Jak jest z tym całymi naradami ze sztabem szkoleniowym? Zarówno przed meczem jak i te normalne, które dotyczą szerszego pola. Czy nie robienie ich ma jakikolwiek wpływ na coś w klubie i np. szkodzimy sobie ignorując po kolei zdanie każdego z trenerów? I to samo jeśli chodzi konferencje przed meczami. Zaszkodzę sobie nie chodząc, a wysyłając na nie asystenta?

 

chyba nie było odpowiedzi na to pytanie, a sam jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza

Gram na patchu 11.2.1 i po awansie jeszcze w czerwcu rozwiązałem kontrakty z drugą drużyną, trenerami...

w sumie odprawy kosztowały kilka tysięcy mniej niż planowane pensje bo kontrakty i tak większość miała do końca czerwca. No i o czym tu piszę.

A mianowicie łączne wydatki na wynagrodzenia spadły z 4600£ tygodniowo przy kwocie maksymalnej 5500£ do 2600£. Oczywiście zamierzałem zatrudnić za wolną kwotę nowych trenerów i zawodników z wolnych transferów po tym, jak zarząd ustali nowy fundusz na płace. Liczyłem na jakieś 6000-6500£ tygodniowo, bo to już piąta liga jest, więc nie lada poziom. Ale co zrobił zarząd? Ha! Cwaniaki wykorzystali fakt, że na pensje wystarcza mi 2600£ i zaproponowali za zwycięstwo w Blue Sq Premier 3500£ :wszystkozle:

Nie dało się tak, aż musiałem cofnąć save do momentu zdobycia tytułu. Zatrudniłem więc grając drugi raz ostatni miesiąc, fizjoterapeutę, skautów i trenerów nadymając maksymalnie budżet płac do 5200£. I co na to zarząd? Poskarżył się, że utrzymanie nowego stadionu wywołało znaczne straty ale na pensje przyznali mi 6000£. Cwaniaki! Decyzja o wyznaczeniu kwoty na pensje na najbliższy sezon zapadła trzy dni przed zakończeniem kontraktów z poprzedniego. Na pocieszenie zorganizowałem im cztery sparingi z zespołami z chamionship (2 liga) i zarobiłem łącznie 74000£ :) a niech mają.

 

A budżet 6000£ wykorzystałem w 100% już do końca lipca i mam zamiar awansować po raz kolejny z rzędu do npower 2 (czwarta liga). Tak, że uważajcie na cwane zarządy, nie oszczędzajcie na pensjach przed decyzją na najbliższy sezon, bo was ogolą :eusa_naughty:

Odnośnik do komentarza

Jak jest z tym całymi naradami ze sztabem szkoleniowym? Zarówno przed meczem jak i te normalne, które dotyczą szerszego pola. Czy nie robienie ich ma jakikolwiek wpływ na coś w klubie i np. szkodzimy sobie ignorując po kolei zdanie każdego z trenerów? I to samo jeśli chodzi konferencje przed meczami. Zaszkodzę sobie nie chodząc, a wysyłając na nie asystenta?

 

chyba nie było odpowiedzi na to pytanie, a sam jestem ciekaw...

 

Gram już 10 sezon, spotkania z zarządem przeglądam tylko co jakiś czas w zależności od potrzeb i nie zauważyłem, żeby nie spotykanie się z nimi miało wpływ na cokolwiek. Co do konferencji, byłem może na 3... całą resztę rozmawia asystent. Tu również nie zauważyłem czegokolwiek negatywnego.

Odnośnik do komentarza

Szukam cofniętego rozgrywającego do Lecha, zaczynam pierwszy sezon.

 

jeszcze 2 problemy:

 

 

1.Zbyt dużo bramek tracę przy rzutach rożnych. Najczęściej napastnik wyprzedza obrońcę i strzela gola. Co mam zmienić?

2.Wyznaczony strzelec karnych nie strzela ich- na ostatnie 5 karnych strzelił jednego. Jego atrybuty: rzuty karne 14, opanowanie 14. Jakieś sugestie? ;F

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie edytora, jak tworzyć grupy. Stworzyłem niby jedną główną ligę składającą się z 36 zespołów, ale chcę ją podzielić na 18/18, lecz gdy chcę ją dodać w przepisach grupowych z podziałem na grupy to niestety jej nie mam:/

 

Ta liga nie może zawierać zespołów, by pokazała Ci się na liście do wyboru rozgrywek z podziałem na grupy. Musisz stworzyć jeszcze dwie ligi, które będą stanowić te dwie grupy i do nich przypisać po 18 drużyn. Potem w przepisach dodajesz najpierw tą główną (bez drużyn), a w następnym kroku pojawi Ci się możliwość wyboru lig, które mają stanowić grupy tej ligi nadrzędnej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...