Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo wiem dlaczego się na mnie obraziła...

Może ją zdradzałeś z FIFĄ 11? :czarodziej:

Jest program drivergenius. Sprawdź sobie sterowniki w komputerze. Wersja trial nie upgradeuje Ci ale pokaże, czy wszystko jest z nimi ok. Jeżeli nie upgradeuj sobie ręcznie, te, które Ci wskaże.

Ja bym jeszcze spróbował przeinstalować grę po tym. Sprawdził bym tez stabilność komputera programem OCCT 3.1.

Co wpływa na szybkość FMa? Mam już powoli tego dosyć, bo na słabszych sprzętach niż mój gra chodzi wiele płynniej. U mnie jest taki problem, że raz gra chodzi tak jak powinna, w miarę płynnie, a po chwili ma "atak" i kliknięcie, żeby np. zawodnik zajął pozycje trwa kilka sekund, zanim odmuli! To trochę irytujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę też inne, bardziej skomplikowane sytuacje...

 

Nie mam nic odpalone w tle, czasami nawet wyłaczałem sieć, myślałem, że to ma jakiś wpływ. Komputer jest na bieżąco czyszczony, niedawno defragmentowany itd.

 

Coś jeszcze mogę zrobić, aby uniknąć tych okresów zamulenia? Bo wtedy nie idzie wytrzymać...

 

PONAWIAM...

Jaki dokładnie masz sprzęt? Ile grywalnych lig wybrałeś a ile masz w podglądzie?

 

Wielkie dzięki za radę...Jak tylko wróce z pracy to sprawdze wszystko przy pomocy tych programików i mam nadzieje, że zadziała...jak nie to formati stawiamy winde od podstaw :)

PS

Z Fifą zdradzam ale w drugim pokoju, żeby Fm sie nie obraził :) Czego oczy nie widzą... :)

Odnośnik do komentarza

Granie przez sieć w FM podobno źle się kończy. Słyszałem, że ludzie tracili przez to pracę, rodzinę etc :P prawda to czy bujdy zazdrosnych żon?

 

 

No wiesz, moja żona po dwóch dniach grania chce mnie z domu wyrzucić a co tu mówić o grze w sieci :)

PS To pewnie ona wymodliła mi te crash dump'y :) zawsze wiedziałem, że ma w sobie coś z czarownicy...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanko. Jakiś czas temu ktoś robił genialny dodatek do bazy danych a mianowicie pliki DDT. Dodawał ten dodatek po około 4 drużyny z około 70 najsilniejszych państw. Powodowało to że np do 2020 roku wygenerował się jakis nowy bramkarz w RPA i mógł grac spokojnie dla RPA itd. Chodzi o to żeby nie brakowało zawodników dla poszczególnych państw po 12 sezonach i żeby nie grali jako szaracy. Czy jest coś takiego do FM 2011?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z paczką twarzy "Cut-Out Faces Megapack Version 3.0 i 3.1"

Wszystko wkleilem tak jak powinienem : MyDocuments>Sports Interactive>Football Manager 2011>graphics>players>faces

 

Mam odznaczone buforowanie skórki i odświeżanie skina i nadal nie wyświetla mi mordek. Plik Config jest w folderze z twarzami tak jak powinien być. Dodam, że jakies pomniejsze facepacki (np jednej druzyny) działają mi normalnie, megapack z logami też działa okej.

 

Użwyam skina Galaxy 2.7

Macie jakieś pomysly dlaczego nie działa?

Edytowane przez citko
Nie bawimy się z rozmiarami czcionki
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanko. Jakiś czas temu ktoś robił genialny dodatek do bazy danych a mianowicie pliki DDT. Dodawał ten dodatek po około 4 drużyny z około 70 najsilniejszych państw. Powodowało to że np do 2020 roku wygenerował się jakis nowy bramkarz w RPA i mógł grac spokojnie dla RPA itd. Chodzi o to żeby nie brakowało zawodników dla poszczególnych państw po 12 sezonach i żeby nie grali jako szaracy. Czy jest coś takiego do FM 2011?

http://www.filefront.com/16536797/Pliki-ddt.zip/

co prawda tworzone do FM2010, ale wiele się różnić nie powinno

(dodaje po 6 najlepszych klubów z każdego państwa, co daje ponad 100 grywalnych reprezentacji)

Odnośnik do komentarza

Trzeba było Peszko sprzedawać? JA prowadząc Barcelonę dla oswojenia sobie gry zdobyłem już Puchar Hiszpanii, w lidze mam 10pkt przewagi nad Realem, a w Półfinale lm zmierzę się z MU :D

 

z niewolnika nie ma pracownika ... przełamanie przyszło w następnym meczu z Legią 4-0 dla Lecha, ale potem tylko 1-1 z Widzewem i nadal 13 pozycja ... ciężki sezon

 

Ja u was z rankingiem Ekstraklasy? u mnie po 1 sezonie spadła 31 miejsca na 53 ... w fazach grupowych europejskich pucharów grał tylko mój Lech, notując 1 zw. i 5 porażek.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Trzeba było Peszko sprzedawać? JA prowadząc Barcelonę dla oswojenia sobie gry zdobyłem już Puchar Hiszpanii, w lidze mam 10pkt przewagi nad Realem, a w Półfinale lm zmierzę się z MU :D

 

z niewolnika nie ma pracownika ... przełamanie przyszło w następnym meczu z Legią 4-0 dla Lecha, ale potem tylko 1-1 z Widzewem i nadal 13 pozycja ... ciężki sezon

 

Ja u was z rankingiem Ekstraklasy? u mnie po 1 sezonie spadła 31 miejsca na 53 ... w fazach grupowych europejskich pucharów grał tylko mój Lech, notując 1 zw. i 5 porażek.

 

Hehe to teraz masz prawie jak w rzeczywistości.

Mi też ekstraklasa spadła w rankingu po pierwszym sezonie. Grałem we fazie grupowej LM zająłem 3 miejsce i fuksiarsko pokonałem Inter 2-1 u siebie. W drugim sezonie znów tylko ja się zakwalifikowałem. Legia była blisko ale natrafiła na Man City a Widzew odpadł już w pierwszej rundzie z jakimiś ogórkami ze Szwecji. Zobaczymy może teraz coś ugram więcej tym bardziej że nie mam trudnej grupy i ranking skoczy.

 

Edit: Zauważyłem że Ekstraklasa pod względem piłkarzy w 2 sezonie się bardzo wzmocniła co zdecydowanie na +

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...