Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast w tej rundzie Ariel zrobił spore postępy - było to widać choćby w meczu z Jagą (np. fenomenalne crossy przez całą szerokość boiska).

 

P.S. A młodzi są dobrzy ;) Dzisiaj pyknęli na wyjeździe Młodą Jagiellonię 3-0. Więc różnicę klas widać... :P

NIe widziałem składów :]

 

Skoro ma takie crossy dobre to zwiększ podania, dośrodkowania a nie PA ;)

Odnośnik do komentarza

NIe widziałem składów :]

 

Skoro ma takie crossy dobre to zwiększ podania, dośrodkowania a nie PA ;)

 

Michał Efir strzelił dwie bramki, jedną Mezenga.

 

Co do Borysiuka - tutaj wierzę Vukoviciowi, który twierdzi że to najbardziej utalentowany zawodnik z naszej ligi ;) A tak na serio to Ariel ma spory potencjał i wreszcie zaczął go wykorzystywać. Chłopak ma 19 lat, a już rozegrał w Legii 88 spotkań.

 

Chociaż zastanawiam się, czy Rybusowi i Byrysiukowi nie zmniejszyć PA do 135 :-k Pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

Wg mnie ani Borysiuk ani Rybus nie wyróżniają się zbytnio w naszej lidze.

 

No ale jak się ma kwestia z atrybutami juniorów "-7" ?

 

PA "-7" dostali najlepsi juniorzy w Legii (którzy trenują/trenowali z pierwszym zespołem), reprezentanci młodzieżowi kraju. W ich ocenie pomaga mi między innymi Radik, który regularnie bywa na meczach Młodej Ekstraklasy i Młodych Wilków. :)

Odnośnik do komentarza

Wg mnie ani Borysiuk ani Rybus nie wyróżniają się zbytnio w naszej lidze.

 

No ale jak się ma kwestia z atrybutami juniorów "-7" ?

 

PA "-7" dostali najlepsi juniorzy w Legii (którzy trenują/trenowali z pierwszym zespołem), reprezentanci młodzieżowi kraju. W ich ocenie pomaga mi między innymi Radik, który regularnie bywa na meczach Młodej Ekstraklasy i Młodych Wilków. :)

Ale mi juz chodzi o okreslanie ich konkretnych atrybutów w profilu :]

Odnośnik do komentarza

25. Szalachowski, Sebastian (-7)

 

Nie za stary na minusa?

To chyba jakiś chochlik, bo Szałachowski ma PA125.

 

Zdecydowanie Szałach ma PA 125 ;)

 

Za jagiellonia.pl:

 

(...)Nie był to nasz dzień, chociaż sam mecz był dobry i prowadzony w dosyć szybkim tempie. Wynik najlepiej odzwierciedla przewagę Legii, głównie w aspekcie indywidualnym - powiedział tuż po meczu trener żółto-czerwonych Mariusz Rumak i słowa te rzeczywiście odzwierciedlają przebieg spotkania.

 

Dominacja gości nie podlegała dyskusji od pierwszej do ostatniej minuty.

(...)

 

i za jagiellonia.net:

 

Na nic się więc zdały wzmocnienia naszego zespołu piłkarzami z pierwszego składu Jagiellonii, których było aż dziewięciu!

 

;)

 

Obecnie w Młodej Legii jest kilku bardzo ciekawych zawodników, którzy w najbliższym czasie powinni zadebiutować w dorosłej drużynie (np. Efir, Wolski).

Odnośnik do komentarza

OK, ok ale jak 22-latek ma najlepsze atrybuty defensywne w lidze mimo niskiego PA to dla mnie przesada. Większość juniorów tak ma ustawione kluczowe atrybuty na daną pozycję podciągnięte wyzej jakby to miały być gwiazdy na swoich pozycjach, a wiekszosc pewnie i tak odejdzie do slabszych klubow bo w Legii nie bedzie miejsca dla nich, patrz Paluchowski

Odnośnik do komentarza
Na nic się więc zdały wzmocnienia naszego zespołu piłkarzami z pierwszego składu Jagiellonii, których było aż dziewięciu!

 

;)

 

Straszne wzmocnienia, ośmiu zawodników z pierwszego składu, gdzie trzech nie zagrało ani minuty w tym sezonie w Ekstraklasie, a pozostali po kilka minut w jednym bądź dwóch spotkaniach. Wyjątek stanowią Trytko i Essomba.

Odnośnik do komentarza

Bez obrazy, ale Legia w FM11 to kpina. Rozumiem, że mają dobrą młodzież, ok. Tylko problem w tym, że tu 11 bodaj graczy ma potencjał -7, co jest zawalistą przesadą. Maciej Górski i -7? No proszę Was, przecież ten chłopak nie ogarnia nawet w niższej lidze, a junior to już nie jest...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście trzeba będzie Borysiukowi podnieść CA, bo to już podstawowy zawodnik w drużynie. Mogą być z niego ludzie. Mam nadzieję, że te strzały będzie miał nieco celniejsze, i strzeli wreszcie kilka bramek z dystansu, bo kopyto ma niezłe:-) Jeśli się będzie rozwijał, to może być z niego na EURO naprawdę solidny pomocnik, na co mam nadzieję:-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Myślę, że Mario wykonuje dobrą pracę. Każdy ma inną wizję, i dlatego możemy tutaj wymienić się poglądami. Nigdy nie zrobimy tak, żeby wszystkim się podobało bo każdy nawet oglądając ten sam mecz odbierze go inaczej. Zmartwiła mnie tylko ta cisza na forum, bo lubię zajrzeć od czasu do czasu :_winkle: Pewnie gdy władze klubu ogłoszą transfery, to wtedy sytuacja się nieco ożywi :_winkle:

Gdybyśmy rozmawiali o parametrach piłkarzy, to ja jestem za tym, żeby poprawić Borysiuka, a osłabić Iwańskiego i Rybusa (który wygląda jakby już osiągnął szczyt możliwości, trzeba go lepiej zmotywować) . Oczywiście nie wiem czy duże zmiany mogą być wprowadzane, czy też jest zalecenie żeby zmieniać jak najmniej?

Odnośnik do komentarza

Rybus i Pączek byli przycięci już w łatce 11.2 ;) Ale i teraz będą jeszcze trochę odpakowani (szczególnie Iwański).

 

W tej chwili z większych zmian w stosunku do 11.2:

 

- Machnowski i Antolović CA nieco w dół, Skaba trochę w górę

- Iwański: techniczne i fizyczne w dół, CA o 3 oczka niższe

- Wawrzyniak 7 oczek w dół, praktycznie wszystkie kluczowe atrybuty techniczne i psychiczne o 1 punkt w dół

- Komorowski: zwiększony atrybut "znaczenie"

- Rzeźniczak nieco w dół

- Vrdoljak: zwiększona umiejętność wykonywania rzutów karnych (14)

- Kucharczyk: zmniejszone finishing i kilka atrybutów psychicznych, w górę waleczność i szybkość

- dodanych kilku zawodników z roczników 92, 93 i 94.

- i tzw. ogólne dopracowanie juniorów

 

Pozostały jeszcze do zmiany reputacje, bo przy aktualnym ustawienie najlepsi zawodnicy chcą dostawać po 600 tys Euro rocznie. Ale tu Gietz musi się "pobawić" :)

 

P.S. Obecnie wszystkie zmiany wklepuję do edytora FM 2011 (na łatce 11.2) i zobaczę jak to się prezentuje.

 

Oczywiście nie wiem czy duże zmiany mogą być wprowadzane, czy też jest zalecenie żeby zmieniać jak najmniej?

 

Można zmieniać ile dusza zapragnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...