Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mówi się o skróceniu wypożyczenia Koseckiego do ŁKS i jego powrocie w zimie. W FM11 nie można go ściągnąć z wypożyczenia (Banasiaka czy Górskiego już można).

 

Za legia.com:

 

Jakub Kosecki, został wypożyczony na rok do ŁKS-u Łódź. Informację przekazał legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii, Marek Jóźwiak.

 

"Kosa" spędzi w klubie z Alei Unii rok.

 

Kuba trafił na Łazienkowską 3 na początku 2009 roku. Sześć miesięcy później został włączony do pierwszej drużyny, w której zadebiutował w listopadzie. "Kosa" zaliczył dwa występy w Ekstraklasie. Młody zawodnik wywalczył również wicemistrzostwo Młodej Ekstraklasy oraz został uznany najlepszym zawodnikiem MESA w sezonie 2009/10.

 

http://legia.com/www/index.php?akt=16282

 

Tutaj niestety nie było informacji o tym, że wypożyczenie może być skrócone. :/

 

P.S. Jak się gra Legią? :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak się gra Legią ale wiem jak się Z nią gra. Nie wiem dlaczego Chinyama ma atrybuty fizyczne niczym Didier Drogba - a daleko mu do niego, a pozwalają one mu się z nim równać. To samo z resztą zespołu, juniorami których atrybuty fizyczne nie są porównywalne z juniorami innych drużyn w lidze. To, że Legia ma najlepszą młodzież wcale tego nie tłumaczy, bo to może być i technika i atrybyty mentalne, ale nie fizyczne, gdzie górują nad resztą ligi. Często Ci juniorzy maja znacznie lepsze atrybuty od kluczowych zawodnikow ligi....

Odnośnik do komentarza

Chinyama jest/był mocny fizycznie, więc takie atrybuty dostał. W tej chwili to cień zawodnika który zdobywał koronę króla strzelców i w następnej łatce znajdzie się wśród zawodników do przycięcia (najpewniej atrybuty techniczne + fizyczne o jeden punkt w dół). Natomiast przejrzałem atrybuty młodych legionistów i nie wiem w czym problem. Nie różnią się w jakikolwiek sposób od juniorów innych klubów (dotyczy tych opracowanych, jak choćby w Jadze, Polonii itp).

 

W tej chwili w grupie do obcięcia są: Chinyama, Antolović, Iwański, Cabral, Mezenga, Kneżević i Wawrzyniak.

 

Natomiast polepszeni będą: Kucharczyk, Borysiuk, Radović, Komorowski.

 

Oczywiście u jednych będą mniejsze (np. Radović), a u innych większe zmiany (Antolović).

 

P.S. O których juniorów konkretnie chodzi?

Odnośnik do komentarza

Chinyama jest/był mocny fizycznie, więc takie atrybuty dostał. W tej chwili to cień zawodnika który zdobywał koronę króla strzelców i w następnej łatce znajdzie się wśród zawodników do przycięcia (najpewniej atrybuty techniczne + fizyczne o jeden punkt w dół). Natomiast przejrzałem atrybuty młodych legionistów i nie wiem w czym problem. Nie różnią się w jakikolwiek sposób od juniorów innych klubów (dotyczy tych opracowanych, jak choćby w Jadze, Polonii itp).

 

W tej chwili w grupie do obcięcia są: Chinyama, Antolović, Iwański, Cabral, Mezenga, Kneżević i Wawrzyniak.

 

Natomiast polepszeni będą: Kucharczyk, Borysiuk, Radović, Komorowski.

 

Oczywiście u jednych będą mniejsze (np. Radović), a u innych większe zmiany (Antolović).

 

P.S. O których juniorów konkretnie chodzi?

 

 

No dla mnie mimo wszystko Drogba jest znacznie silniejszy anizeli Chinyama, nie wystarczy byc masywnym zeby byc silnym...

 

Sorry, ale co Ty chcesz u Kucharczyka polepszać ? Nie dość, że ma opanowanie prawie niczym Franek to i atrybuty fizyczne na wysrost zwłaszcza siła, no skąd mu te 14 punktów się wzięło to ja nie mam pojecia. Piotr Dziewicki ma siła 12, ale Kucharczyk musi miec wiecej :picard: i jakoś mi się nie wydaje by był szybszy od Kupisza, a w grze rzekomo jest. Pomijam atrybuty mentalne bo tu takiej wiedzy nbie posiadam.

 

Co u Borysiuka mozna jeszcze poprawić to też nie mam zielonego pojęcia, bardziej dokoksować go się nei powinno. Atrybuty mentalne niczym u kluczowego zawodnika Bundesligi, gdyby tak bylo to juz dawno by tam grał. Siła 14 przy jego wzroscie i masie to tez znacznie za duzo. Ale Komorowski też jakimś osiłkiem nie jest a ma 15 siły.

Nie brałem poprawki na to ze mogly one wzrosnac w trakcie gry, ale zapewne max 1 punkt.

 

Plus za Macieja Górskiego bo jest dobrze zrobiony, nie ma wszystkich atrybotów fizycznych na poziomie co najmniej 13 jak u pozostalych.

Michał Żyro, Banasiak (fizyczne atrybuty, Rzeźniczak nbie wiem skad u niego takie atrybuty krycia i odbioru + atrybuty mentalne :picard: i też nie jest taki silny. Profil Manu jest dobry bo pewne go nawet nie ruszałes :P

 

Odwolywałes sie do Jagi:

 

Szostko

Gogol

Grudziński

Pawłowski

 

Wg mnie widać wyraźną różnice faworyzowania? Legionistów. Oni wcale nie są tacy wspaniali co widzimy po tabeli, a w grze nie maja sobie równych. Nie spospob pominac transfer Rybusa do Tottenhamu za ponad 8 milionow ojro...

A Kucharczyk ma lepsze atrybuty od Brożka choć na to nie zasluguje kompletnie KLIK

 

Wspomniałem tylko o kilku zawodnikach, bo nie będę chyba wszystkich po kolei wymienił skoro CAŁY zespół jest przekoksowany znacznie. Niektórzy tylko fizycznie, a niektorzy jeszcze w atrybutach mentalnych. Chciałbym więcej realizmu i obiektywności patrząc w stosunku do całej ligi.

Odnośnik do komentarza

Gra zaczyna się w 2010 roku, a Ty opisujesz umiejętności z roku 2014. Polecam jednak wziąć większą poprawkę na rozwój zawodników.

Co nie zmienia faktu z Legia nie ma sobie równych od poczatku gry...

A atrybuty też się znikąd się nie biorą jednak i ktoś za to odpowiada

Odnośnik do komentarza

Kucharczyk ma w 2014 roku takie statsy, bo pewnie strzeliło mu górną wartość PA (ma losowe "-8"). Podobnie jest pewnie u innych juniorów, którzy w ciągu czterech lat polepszyli się (a atrybuty fizyczne idą w górę najszybciej).

Natomiast CA Kucharczyka obecnie wynosi 90, a Borysiuka 100. Przed sezonem wydawało się, że obaj będą głębokimi rezerwowymi - jednak teraz są zawodnikami podstawowej 11-stki. Także na dzień dzisiejszy Kucharz dostałby CA~95-100, a Borys CA~105. Wszystko zgodnie z obowiązującymi widełkami.

 

Swoją drogą, jak wspomniał Grzelo, porównywanie zawodników w 2014 roku mija się z celem. Ewentualnie można dyskutować o potencjałach.

Odnośnik do komentarza

Kucharczyk ma w 2014 roku takie statsy, bo pewnie strzeliło mu górną wartość PA (ma losowe "-8"). Podobnie jest pewnie u innych juniorów, którzy w ciągu czterech lat polepszyli się (a atrybuty fizyczne idą w górę najszybciej).

Natomiast CA Kucharczyka obecnie wynosi 90, a Borysiuka 100. Przed sezonem wydawało się, że obaj będą głębokimi rezerwowymi - jednak teraz są zawodnikami podstawowej 11-stki. Także na dzień dzisiejszy Kucharz dostałby CA~95-100, a Borys CA~105. Wszystko zgodnie z obowiązującymi widełkami.

 

Swoją drogą, jak wspomniał Grzelo, porównywanie zawodników w 2014 roku mija się z celem. Ewentualnie można dyskutować o potencjałach.

A czy to się nie sprowadza do jednego? umiejętności ? Bo irytuje mnie gdy zawodnik mający 20 lat ma finishing 14 :/ i grając w 6 spotkaniach ma 8 goli. Realizmu zero. I tak jak już mówiłem umiejętności w stosunku do pozostałych klubów w Legii są zawyżone.

Odnośnik do komentarza

A czy to się nie sprowadza do jednego? umiejętności ? Bo irytuje mnie gdy zawodnik mający 20 lat ma finishing 14 :/ i grając w 6 spotkaniach ma 8 goli. Realizmu zero. I tak jak już mówiłem umiejętności w stosunku do pozostałych klubów w Legii są zawyżone.

 

Kucharczyk ma na starcie finishing - 12, co jest wartością optymalną dla niego. A że rozwinął się do 14... to tylko się cieszyć ;)

 

I tak jak już mówiłem umiejętności w stosunku do pozostałych klubów w Legii są zawyżone.

 

Konkretnie kto?

 

Lista CA w Legii (każdy może sobie sprawdzić w edytorze):

 

1. Iwanski, Maciej (126)

2. Astiz, Inaki (125)

3. Choto, Dickson (124)

4. Manu (124)

5. Vrdoljak, Ivica (124)

6. Chinyama, Takesure (121)

7. Antolovic, Marijan (119)

8. Rybus, Maciej (118)

9. Bruno Mezenga (116)*

10. Cabral, Alejandro (116)*

11. Knezevic, Srdja (115)

12. Radovic, Miroslav (115)

13. Szalachowski, Sebastian (112)

14. Rzezniczak, Jakub (111)

15. Wawrzyniak, Jakub (111)

16. Kielbowicz, Tomasz (107)

17. Giza, Piotr (103)

18. Makhnovskyi, Kostyantyn (103)

19. Borysiuk, Ariel (101)

20. Skaba, Wojciech (101)

21. Jedrzejczyk, Artur (99)

22. Komorowski, Marcin (96)

23. Kumbev, Pance (94)

24. Kucharczyk, Michal (91)

25. Majkowski, Kamil (90)

26. Szumski, Jakub (89)

27. Zyro, Michal (88)

28. Furman, Dominik (80)

29. Wolski, Rafal (78)

30. Roslon, Mateusz (75)

31. Lisiecki, Mateusz (74)

32. Osuch, Cezary (73)

33. Wysocki, Przemyslaw (73)

34. Efir, Michal (72)

35. Tietz, Mateusz (72)

36. Kaminski, Kamil (70)

37. Lukac, Marko (70)

38. Pogonowski, Mateusz (70)

39. Augustyniak, Piotr (69)

40. Lisowski, Wojciech (68)

41. Rozwandowicz, Jakub (68)

42. Kopczynski, Michal (65)

43. Rajczak, Adrian (65)

44. Widejko, Bartosz (65)

45. Bochenek, Marcin (64)

46. Bres, Ryszard (60)

47. Cichocki, Mateusz (60)

48. Kepka, Michal (60)

49. Lukasik, Daniel (60)

50. Michalak, Cezary (60)

51. Starek, Kacper (60)

52. Zywko, Pawel (60)

53. Dziegielewski, Dawid (58)

54. Chrostowski, Jakub (55)

55. Jalocha, Konrad (55)

56. Stoch, Eryk (55)

57. Broniszewski, Pawel (50)

58. Gasior, Marcel (50)

59. Kostyra, Patryk (50)

60. Rozmus, Kamil (50)

61. Turzyniecki, Lukasz (50)

62. Romachow, Mateusz (45)

63. Wienczatek, Oliwier (45)

64. Wydra, Maciej (45)

 

I widełki:

 

Kandydaci na mistrza

Gwiazdy 125-140

Zawodnicy podstawowi 110-125

Zawodnicy rezerwowi 95-110

Rezerwy 0-95

Odnośnik do komentarza

Bardziej PA mnie interesuje ;)

 

Mówisz - masz kolego :D

 

PA - Legia

 

1. Kucharczyk, Michal (-8)

2. Antolovic, Marijan (144)

3. Borysiuk, Ariel (140)

4. Cabral, Alejandro (140)*

5. Rybus, Maciej (140)

6. Bruno Mezenga (138)*

7. Astiz, Inaki (135)

8. Iwanski, Maciej (135)

9. Makhnovskyi, Kostyantyn (135)

10. Manu (135)

11. Chinyama, Takesure (134)

12. Vrdoljak, Ivica (132)

13. Choto, Dickson (130)

14. Radovic, Miroslav (130)

15. Wawrzyniak, Jakub (130)

16. Jedrzejczyk, Artur (128)

17. Rzezniczak, Jakub (128)

18. Efir, Michal (-7)

19. Furman, Dominik (-7)

20. Kaminski, Kamil (-7)

21. Knezevic, Srdja (125)

22. Lisiecki, Mateusz (-7)

23. Pogonowski, Mateusz (-7)

24. Skaba, Wojciech (125)

25. Szalachowski, Sebastian (-7)

26. Szumski, Jakub (-7)

27. Tietz, Mateusz (-7)

28. Wolski, Rafal (-7)

29. Zyro, Michal (-7)

30. Giza, Piotr (120)

31. Kielbowicz, Tomasz (120)

32. Majkowski, Kamil (120)

33. Kumbev, Pance (116)

34. Komorowski, Marcin (115)

35. Augustyniak, Piotr (-6)

36. Bochenek, Marcin (-6)

37. Bres, Ryszard (-6)

38. Broniszewski, Pawel (-6)

39. Chrostowski, Jakub (-6)

40. Cichocki, Mateusz (-6)

41. Dziegielewski, Dawid (-6)

42. Gasior, Marcel (-6)

43. Jalocha, Konrad (-6)

44. Kepka, Michal (-6)

45. Kopczynski, Michal (-6)

46. Lisowski, Wojciech (-6)

47. Lukac, Marko (-6)

48. Lukasik, Daniel (-6)

49. Michalak, Cezary (-6)

50. Osuch, Cezary (-6)

51. Rajczak, Adrian (-6)

52. Roslon, Mateusz (-6)

53. Rozmus, Kamil (-6)

54. Rozwandowicz, Jakub (-6)

55. Starek, Kacper (-6)

56. Stoch, Eryk (-6)

57. Turzyniecki, Lukasz (-6)

58. Widejko, Bartosz (-6)

59. Wienczatek, Oliwier (-6)

60. Wysocki, Przemyslaw (-6)

61. Zywko, Pawel (-6)

62. Kostyra, Patryk (-5)

63. Romachow, Mateusz (-5)

64. Wydra, Maciej (-5)

Odnośnik do komentarza

Mówi się o skróceniu wypożyczenia Koseckiego do ŁKS i jego powrocie w zimie. W FM11 nie można go ściągnąć z wypożyczenia (Banasiaka czy Górskiego już można).

 

Za legia.net:

 

Kosecki został wypożyczony do drużyny z Łodzi na rok, a dokładnie do końca sezonu 2010/2011. W umowie między klubami nie znalazł się punkt umożliwiający Legii skrócenie okresu wypożyczenia.

 

źródło: http://legia.net/wiadomosci,39235-powrot_koseckiego_zima_wcale_nie_taki_pewny.html

 

Czyli jednak dobrze jest ustawione w grze ;)

Odnośnik do komentarza

imo stawiania Chinyamy w jednym rzędzie z Chicarito pod względem warunków fizycznych (a nawet faworyzowanie legionisty, głównie szybkość ;)) to lekka pomyłka. mam więcej zastrzeżeń, ale nie chcę się żalić. przepakowałeś trochę juniorów ;)

o tym mówię ;)

 

140 dla Borysiuka, że tak zapytam za co od kilku lat się niby zapowiada i generalnie jakoś tych postępów nie widać. Do repry też nie powoływany.

Czy Kucharczyk będzie talentem na miarę Lewandowskiego śmiem wątpić.

Antalovic, Cabral i Mezenga chyba nie musze nic mówić.

Rybus 140 to i tak za dużo jak na niego. Typowy średniak z przebłyskami formy.

Co do większości juniorów z '-7' mam zastrzeżenia, ale czy oni mają ustawione wszyscy losowe atrybuty ? Bo zapewne poustawiałeś napastnikom wykańczanie itp, a później im właśnie te atrybuty znacznie wzrastają a wątpię by któryś się mógł poszczycić taką skutecznością, nawet w przyszłości, jaką mają obecnie w FM-ie

Odnośnik do komentarza

Ja w Kucharczyka nie wątpię i uważam, że jak najbardziej zasługuje na "-8". Maciek Rybus (jak był zdrowy) regularnie grywał w kadrze u Dyzmy i na forum dla researcherów była dyskusja odnośnie jego PA. Była mowa nawet o wartości 150, ostatecznie dostał 140. Natomiast w tej rundzie Ariel zrobił spore postępy - było to widać choćby w meczu z Jagą (np. fenomenalne crossy przez całą szerokość boiska).

 

Chinyama będzie przycięty, choć statsy fizyczne będą i tak dość wysokie. Mezenga został na wstępie przycięty przeze mnie - z Flamengo dostałem go z CA o 10 oczek większym. Teraz podobnie jak reszta letnich wynalazków zostanie "stonowany" ;) Chyba że wcześniej wrócą do domu... :D

 

P.S. A młodzi są dobrzy ;) Dzisiaj pyknęli na wyjeździe Młodą Jagiellonię 3-0. Więc różnicę klas widać... :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...