Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Mario oglądałeś wczorajszy mecz to wiesz, że Manu zasłużył na lepsze dośrodkowania niż 12 czy tam 13 jak do tej pory

 

Spokojnie, narazie po dwóch spotkaniach ma "zero" asyst ;)

 

 

Dokładnie :) narazie nie przesadzajmy bo widze, że niektórzy już go widzią jak Ronaldo w Man Utd jeszcze 2 lata temu (oczywiście zachowując wszelkie proporcje :D)

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że trzeba emocje odstawić na bok i spokojnie zaczekać co będzie dalej:) Na dobrą sprawę nie wiadomo co nowi piłkarze pokażą w sezonie i również uważam, że nie powinniśmy ich za bardzo modyfikować. Jak się sprawdzą i okażą gwiazdami to poprawimy ich przy okazji następnego update. Na razie można zadbać o to, żeby Cabral miał lepszą technikę, a Manu był szybszy od reszty legionistów. To w zasadzie tyle co możemy podkreślić po dotychczasowych obserwacjach i zaledwie dwóch meczach w lidze.

Odnośnik do komentarza

Na razie można zadbać o to, żeby Cabral miał lepszą technikę, a Manu był szybszy od reszty legionistów.

 

Na szczęście researcher Velez'u uzupełnił atrybuty Cabralowi :) Pod względem technicznym będzie to najlepszy piłkarz Ekstraklasy. Słabiej prezentują się za to jego atrybuty fizyczne (szybkość, wytrzymałość).

Odnośnik do komentarza

A ja o Antolovicu : po tym co widziałem to ma słaby chwyt, na pewno nisko powinny być wyjścia do dośrodkowań, wykopy również ma takie sobie :P

 

Antolović przynajmniej do stycznia pozostanie niezmieniony ;) Obecnie ma bardzo wysoki atrybut "handling" - 16, za to słabsze wykopy - 10.

Odnośnik do komentarza

Otóż to - nowych nie będziesz ruszał, z tego co rozumiem - i bardzo dobrze :) Na pewno poprzedni riserczerzy mają lepsze o nich pojęcie, niż my.

Za to jeszcze raz proponuję przebudowanie profilu Borysiuka - na pewno większą kreatywność i podania bym mu ustawił. Nie pamiętam też czy jest taka umiejętność specjalna, jak "rzucanie crossów" ;) czy jak to po polsku nazwać, ale gdyby była, to wypadałoby mu taką ustawić. W każdym meczu od poprzedniej rundy robił takich zagrań kilka i większości były one udane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do Informacji o klubie sugerował bym zmiany w;

 

-Gwiazdy:Usunięcie z tego grona Tomka Jarzębowskiego i Jacka Magiery gdyż z całym szacunkiem dla ich wkładu w grę Legii, gwiazdami nigdy nie byli, jeśli już proponował bym ich jako ulubieńców.

 

-Rywale; tutaj sprawa wygląda tak, że do największych rywali Legii po Polonii dołączył bym Lecha, Wisłę, Widzew i Górnika (przez wzgląd na historię).

Natomiast grono pozostałych rywali również bym poszerzył min. o Jagiellonię, Ruch, Cracovię, Arkę i Koronę.

 

-Charakter zespołu: w FM 2010 był przedstawiony jako "bardzo lojalny", co nijak według mnie ma się do rzeczywistości.

 

-Dodatkowo warto poprawić frekwencję, która znacząco wzrosła w momencie zakończenia protestu kibiców i pomimo dalszych prac remontowych, wysokich cen biletów, a także ograniczeń na niektóre trybuny wygląda imponująco. ( można przypuszczać, że w momencie zakończenia rozbudowy stadionu tendencja wzrostowa się utrzyma) B-)

 

Co do samych zawodników na pierwszy rzut oka podwyższył bym Arielowi Borysiukowi poziom agresji i brutalności (może również poziom PA), także można zwiększyć PA Sebastiana Szałachowskiego którego rozwój został zahamowany przez kontuzje.

Odnośnik do komentarza

Frekwencja została zmieniona - obecnie wygląda to mniej więcej tak:

 

Średnia: 16 500

 

Minimalna: 13 000

 

Maksymalna: 22 836

 

Z ustaleniem tego było trochę zabawy, ale póki co tak zostanie.

 

Borysiuk ma zwiększoną agresję i grę faul. Nie widzę powodu by zwiększać mu PA (obecnie 140).

Odnośnik do komentarza

:-k można jeszcze dodać do bazy trenerów grup młodzieżowych (jako trenerzy juniorów); http://akademia.legia.com/index_ml.php?pod=30

 

Co do frekwencji to ta zaproponowana wydaje mi się bardzo prawdopodobna :)

 

To też mnie ciekawi czy można zwiększyć poziom presji na szkoleniowcach mam tu namyśli sytuacje, że w sezonie x Legia zajmuje miejsce poniżej 1-3 a następny zaczyna od kilku porażek to wydaje mi się, że w naszych realiach trener pożegnał by się ze stanowiskiem a kilkakrotnie prowadząc inną drużynę i obserwując poczynania Legii widziałem jak zajmowała miejsca poniżej tych premiowanych pucharami a mimo to nie było zmiany trenera. Następnym aspektem jest zmiana na stanowisku trenera co też mnie zastanawiało na jakiej jest to zasadzie, że zamiast nazwisk znaczących coś w Polskiej piłce na miejsce Jana Urbana zostawał zatrudniany trener dość anonimowy bądź kontrowersyjny nie mówiąc już o szkoleniowcach z zagranicy.

Odnośnik do komentarza

FM 2011 - zawodnicy Legii:

 

1. Iwanski, Maciej

2. Manu

3. Astiz, Inaki

4. Chinyama, Takesure

5. Choto, Dickson

6. Vrdoljak, Ivica

7. Bruno Mezenga *

8. Antolovic, Marijan

9. Rybus, Maciej

10. Cabral, Alejandro *

11. Knezevic, Srdja

12. Radovic, Miroslav

13. Szalachowski, Sebastian

14. Wawrzyniak, Jakub

15. Rzezniczak, Jakub

16. Kielbowicz, Tomasz

17. Giza, Piotr

18. Makhnovskyi, Kostyantyn

19. Borysiuk, Ariel

20. Skaba, Wojciech

21. Jedrzejczyk, Artur

22. Komorowski, Marcin

23. Majkowski, Kamil

24. Kumbev, Pance

25. Kucharczyk, Michal

26. Szumski, Jakub

27. Gorski, Maciej *

28. Zyro, Michal

29. Banasiak, Adam *

30. Furman, Dominik

31. Wolski, Rafal

32. Roslon, Mateusz

33. Lisiecki, Mateusz

34. Wysocki, Przemyslaw

35. Osuch, Cezary

36. Efir, Michal

37. Tietz, Mateusz

38. Kaminski, Kamil

39. Lukac, Marko

40. Pogonowski, Mateusz

41. Augustyniak, Piotr

42. Lisowski, Wojciech

43. Rozwandowicz, Jakub

44. Kopczynski, Michal

45. Rajczak, Adrian

46. Widejko, Bartosz

47. Bochenek, Marcin

48. Bres, Ryszard

49. Cichocki, Mateusz

50. Kepka, Michal

51. Lanucha, Damian

52. Lukasik, Daniel

53. Michalak, Cezary

54. Starek, Kacper

55. Zywko, Pawel

56. Dziegielewski, Dawid

57. Chrostowski, Jakub

58. Jalocha, Konrad

59. Stoch, Eryk

60. Broniszewski, Pawel

61. Gasior, Marcel

62. Kostyra, Patryk

63. Rozmus, Kamil

64. Turzyniecki, Lukasz

65. Romachow, Mateusz

66. Wienczatek, Oliwier

67. Wydra, Maciej

 

Personel:

 

1. Banasik, Dariusz,

2. Bartczak, Andrzej,

3. Brychczy, Lucjan,

4. Cesar Sanjuan,

5. Debek, Krzysztof,

6. Dowhan, Krzysztof,

7. Janas, Rafal,

8. Jozwiak, Marek,

9. Kosmala, Pawel,

10. Machowski, Stanislaw,

11. Magiera, Jacek,

12. Mazurek, Jacek,

13. Miklas, Leszek,

14. Muszynski, Marcin,

15. Pawlina, Marcin,

16. Skorza, Maciej,

17. Sokolowski, Tomasz,

18. Strejlau, Piotr,

19. Terziotti, Paolo,

20. Was, Ernest,

21. Zawadzki, Ireneusz,

 

Także trochę tych osób jest ;) Kilku trenerów Akademii jak widać dodałem (Waś, Pawlina, Dębek, Cesar Sanjuan)

 

To też mnie ciekawi czy można zwiększyć poziom presji na szkoleniowcach mam tu namyśli sytuacje, że w sezonie x Legia zajmuje miejsce poniżej 1-3 a następny zaczyna od kilku porażek to wydaje mi się, że w naszych realiach trener pożegnał by się ze stanowiskiem a kilkakrotnie prowadząc inną drużynę i obserwując poczynania Legii widziałem jak zajmowała miejsca poniżej tych premiowanych pucharami a mimo to nie było zmiany trenera. Następnym aspektem jest zmiana na stanowisku trenera co też mnie zastanawiało na jakiej jest to zasadzie, że zamiast nazwisk znaczących coś w Polskiej piłce na miejsce Jana Urbana zostawał zatrudniany trener dość anonimowy bądź kontrowersyjny nie mówiąc już o szkoleniowcach z zagranicy.

 

Jedynie można ustalić poziom zaufania u zarządu i u kibiców.

 

U Macieja "Mourinho" Skorży tak to się prezentuje:

 

Board confidence: 150/200

Fan confidence: 100/200

Odnośnik do komentarza

Hehe, fakt :D

 

UPS... dobrze, że będzie jeszcze jeden termin. Zapomniałem uzupełnić atrybuty naszemu nowemu Prezesowi - Kosmali :P

 

jeszcze do Prezesa i Miklasa <_< mógłbyś dorzucić jako Dyrektorów Jarosława Ostrowskiego i Marka Drabczyka, bo ww. dwójka wygląda dość marnie jak rzucam okiem na składy zarządów w zachodnich klubach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...