Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym deadlinem od Icona na sobotę? Kadrę faktycznie przydałoby się odchudzić, czy pomysł czystek w składzie jest aktualny, czy może został przesunięty do momentu, w którym zostanie założona drużyna rezerwowa?

Interesuje mnie to, bo wedle kryteriów Icona łapałbym się wtedy do tej szerokiej 21 osobowej kadry, a pociąga mnie podwyżka, od jutra już nie będę w stanie się tak szybko rozwijać niestety. ;)

Odnośnik do komentarza

a ja dalej swoje....":D twierdze iz pensje wyplacane zawodnikom sa co najmniej 6 razy za male!!! we wszystkich kalkulatorach dostepnych po obliczeniu pensji chocby za ostatnie spotkanie wychodzi ~600-800k a my dostajemy marne 125k :D to taka moja mala sugestia i uwaga. jesli to mozliwe prosze o wytlumaczenie tego faktu:P:P

Jeżeli Ci się nie podobają aktualne płace złóż podanie o rozwiązanie kontraktu.

Mówiłem to już kilka razy i więcej nie powtórzę - nie stać nas w tej chwili na wyższe płace. Kadra jest bardzo szeroka, nikt nie zdecydował się na stworzenie rezerw. Klub musi się rozwijać. Gdyby w kadrze było 14-18 zawodników płace byłyby wyższe.

 

Karwas - możesz to sobie sprawdzić w zakładce [mój klub] > [stadion]. Następna planowana inwestycja to zarząd klubu, która kosztuje 200mln.

Odnośnik do komentarza

a ja dalej swoje....":D twierdze iz pensje wyplacane zawodnikom sa co najmniej 6 razy za male!!! we wszystkich kalkulatorach dostepnych po obliczeniu pensji chocby za ostatnie spotkanie wychodzi ~600-800k a my dostajemy marne 125k :D to taka moja mala sugestia i uwaga. jesli to mozliwe prosze o wytlumaczenie tego faktu:P:P

Jeżeli Ci się nie podobają aktualne płace złóż podanie o rozwiązanie kontraktu.

Mówiłem to już kilka razy i więcej nie powtórzę - nie stać nas w tej chwili na wyższe płace. Kadra jest bardzo szeroka, nikt nie zdecydował się na stworzenie rezerw. Klub musi się rozwijać. Gdyby w kadrze było 14-18 zawodników płace byłyby wyższe.

 

Karwas - możesz to sobie sprawdzić w zakładce [mój klub] > [stadion]. Następna planowana inwestycja to zarząd klubu, która kosztuje 200mln.

 

spoko... wiesz ja rozumiem ze klub musi sie rozwijac..... rozumiem....

ale jesli place beda niskie zawodnicy nie beda sie rozwijac i wtedy nie bedziemy wygrywac i wtedy nie bedzie zwyciezst i beda mniejsze wplywy z biletow i wtedy nie bedzie sie klub rozwijal.......

moja propozycja: kadra max 15-18zadownikow i wtedy podniesienie pensji i kazdy bedzie zadowolony...... pomysl rezerw jest bardzo dobry:P

pozdro

Odnośnik do komentarza

Panowie, poprowadzi nas ktoś w meczu o 19:00? Bo mnie nie będzie. Będę na meczu Odra - Polonia. A szkoda by było zostawić to tak same sobie ;)

 

A jak już nikogo nie ma chętnego, to przynajmniej pilnujcie zmęczenia żebyśmy nie grali całego meczu w osłabieniu bo ktoś się zdrzemnął!

Odnośnik do komentarza

Panowie, poprowadzi nas ktoś w meczu o 19:00? Bo mnie nie będzie. Będę na meczu Odra - Polonia. A szkoda by było zostawić to tak same sobie ;)

 

A jak już nikogo nie ma chętnego, to przynajmniej pilnujcie zmęczenia żebyśmy nie grali całego meczu w osłabieniu bo ktoś się zdrzemnął!

 

ja bym mógł jeśli to jeszcze aktualne

Odnośnik do komentarza

Stało się... Przegraliśmy mecz ligowy z F.C BadCrew 0:1

O wyniku zadecydował gol z 24. minuty spotkania. Mieliśmy zbliżony średni poziom umiejętności do przeciwników, jednak oni grali bardziej wyrównanym składem (nam średnią zawyżał Karwas :P), więc nie możemy być zaskoczeni rezultatem. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie gralo ale przestala mnie ta gra krecic :) kasa poszla na klub. Powodzenia!

Jesteś w tym momencie jednym z najlepszych napastników, nie rób nam tego :>

 

Icon, a jakie wydatki na początku są jeśli chodzi o założenie drużyny? Oprócz tych 500,000 na samo założenie? Co trzeba od razu zrobić i mniej więcej ile to kosztuje?

500k na początek + kasa na rozbudowę klubu, jakieś 50mln.

Odnośnik do komentarza

 

Icon, a jakie wydatki na początku są jeśli chodzi o założenie drużyny? Oprócz tych 500,000 na samo założenie? Co trzeba od razu zrobić i mniej więcej ile to kosztuje?

500k na początek + kasa na rozbudowę klubu, jakieś 50mln.

To trochę zbyt dużo jak na mnie by założyć rezerwy ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...