Skocz do zawartości

Prawo (lewo) jazdy


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zdałem prawo jazdy za pierwszym razem :)) Zdawałem całość i denerwowałem się tylko do momentu w którym ukazały się moim oczom wyniki testów :P Dla tych którzy mają egzamin przed sobą powiem standardową formułkę : Nie warto się stresować. Uwierzcie, że lepiej się jeździ tak w miarę na luzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

U mnie w WORD Sieradz teoria 28 sierpnia, pierwsza praktyka 6 października, poprawka 13 listopada. Tak więc w czasie ważności teorii uda się tak naprawdę tylko 3 razy zdawać praktykę. Oczywiście obym nie musiał podchodzić po raz trzeci ;)

Najdziwniejsze jest to, że WORDy z tym oblężeniem nic nie chce zrobić, w moim np. w trakcie trwania egzaminów 5-10 samochodów egzaminacyjnych stoi na parkingu (a wszystkich jest 20).

Odnośnik do komentarza

nie trzeba wcale nic upraszczać. Tylko organizować więcej naborów na egzaminatorów. Myślę, że wielu instruktorów z nauk jazdy chętnie by poszło do WORD'u. I żądnego zagrożenia by to nie stanowiło bo skoro uczą ludzi, którzy po raz pierwszy siadają za kółko i jadą z nimi na miasto to i na egzaminie sprawdzając umiejętności by dali radę. Ale im mniej egzaminatorów tym większa kasa dla nich. A to że ludzie czekają po 2 miesiące to mają to w dupie bo ludzie nie mają wyjścia i muszą czekać.

Odnośnik do komentarza
nie trzeba wcale nic upraszczać. Tylko organizować więcej naborów na egzaminatorów. Myślę, że wielu instruktorów z nauk jazdy chętnie by poszło do WORD'u. I żądnego zagrożenia by to nie stanowiło bo skoro uczą ludzi, którzy po raz pierwszy siadają za kółko i jadą z nimi na miasto to i na egzaminie sprawdzając umiejętności by dali radę. Ale im mniej egzaminatorów tym większa kasa dla nich. A to że ludzie czekają po 2 miesiące to mają to w dupie bo ludzie nie mają wyjścia i muszą czekać.

1. 5 lat trzeba być instruktorem, żeby móc zostać egzaminatorem.

2. Brakuje też instruktorów.

Odnośnik do komentarza

A ja trochę wyskoczę poza temat. Chciałbym spróbować sił na kategorię C. Ma ktoś jakieś doświadczenia podczas robienia tego kursu? Robi ktoś go obecnie? Jak wygląda sprawa z tymi nowymi przepisami? Na razie chcę zrobić tylko C, jeśli mają wejść nowe przepisy od września, ale jeśli nie to za rok chciałbym zrobić za jednym zamachem C+E.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro moje drugie podejscie. Pierwsze uwalilem - po ok. 20 minutach jazdy nie zauwazylem, ze zolte pulscujace zmienilo sie w czerwone i o malo co, a bym wyjebal w tramwaj.

 

Powiem tak, jesli opanuje nerwy - bedzie dobrze. Potrafie jezdzic, nie robie razacych bledow, ale wszystko moze sie wydarzyc. Oby to byl ten ostatni raz, bo nie mam ochoty wiecej tego przechodzic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...