Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

- Zadebiutowałeś w reprezentacji, co prawda u-21 ale Jak się z tym czujesz?

Cieszę się,ze trener dal zagrac mi caly mecz mysle ,ze dobrze gralem ,a kibice nie beda mieli do mnie pretensji o nic .

 

- Jak się odniesiesz do przegranej Twojego zespołu w lidze?

Pozdrowienia dla FZPN(FORUMOWY ZWIAZEK PILKI NOZNEJ), mecze byly w terminie uefa, wiec liga w tym czasie nie powinna sie odbyc. Mysle ,ze fzpn poprawi sie i w nastepnym meczu reprezentacji nasz zespol nie bedzie myslec o tym aby przegrac jak najmniej...

Odnośnik do komentarza

Piórkowski o debiucie w młodzieżowej reprezentacji:

 

Jestem Zadowolony ze swojego występu. Myślę, że źle nie było aczkolwiek zawsze mogło być lepiej. W zespole panuje doskonała atmosfera. Mam nadzieję, że trener będzie mnie widział w kolejnych meczach. Cel jaki sobie stawiam to gra w dorosłej reprezentacji. Mam nadzieję, że dzięki dobrym występom w młodzieżówce cel ten a zarazem marzenie szybko się spełni.

Odnośnik do komentarza

Na spotkanie domowe z BATE Borisow wyszliśmy w najmocniejszym ustawieniu i z myślą o pierwszej wygranej.

Przebieg spotkania:

BATE poprzedni mecz wygrało z Lokeren 1:0 i w tym meczu chciało udowodnić, że będą się liczyć w walce o awans. Długo panował spokój na boisku, aż do momentu strzelenia przez nas bramki. Goście za wszelką cenę chcieli szybko odrobić straty, ale pośpiech był złym rozwiązaniem. Gdybyśmy mieli lepszą skuteczność pod bramką Veremko, to spotkanie mogło, by się zakończyć spokojnym i pewnym zwycięstwem. Niestety, w końcówce zabrakło sił, a że rywale nie byli tak zmęczeni, jak my to wbili na piłkę dwukrotnie do sitaki. Szkoda porażki, bo na nią nie zasługiwaliśmy, lecz, gdy w polu karnym marnuje się znakomite sytuacje to nie można wygrać.

 

Jak padały bramki:

1:0 [`32 E. Souchak]Chałkowski prostopadle podaje do Souchaka, a ten z linii 16 metrów pakuje piłkę do siatki.

1:1 [`80 A. Alumona] – Likhotovich podaje z głębi pola, a cała linia defensywna próbuje założyć pułapkę ofsajdową, lecz nieudolnie. Alumona wychodzi sam na sam z Piórkowskim i zdobywa gola strzałem po ziemi.

1:2 [`86 I. Stesevuch]Pavlov centruje piłkę na długi słupek, Juszkiewicz z Lenartem nie pokryli Stesevucha, a ten z najbliższej odległości pokonuje bezradnego Piórkowskiego.

15.8.2009

Liga Awansowa [2/42]

Forumowisko, Wiltz [19488]

 

ForumCM [15] – BATE [1] 1:2

1:0 – E. Souchak `32

1:1 – A. Alumona `80

1:2 – I. Stasevich `86

 

Wynik| Statystyki| Tabela

Odnośnik do komentarza

- Chwilę po debiucie w reprezentacji trener posadził Cię na ławkę, czujesz się tym faktem urażony?

- Nie, przecież właśnie o rywalizację chodzi w futbolu. Trener uznał, że jestem w słabszej dyspozycji tego dnia i postawił na kolegę z drużyny.

- A jak się czujesz jako świeżo upieczony reprezentant kraju?

- Na pewno jestem szczęśliwy i dumny. Szkoda tylko, że przegraliśmy. Ale to tylko mecz towarzyski.

 

- Przegraliście również dwa ligowe spotkania. Spadniecie z ligi?

 

- Jeszcze za wcześnie by o tym mówić. To dopiero początek, jak się zgramy to będziemy wygrywać.

 

- Dziękuję za wywiad.

 

--

 

Adrian Juszkiewicz.

Odnośnik do komentarza

Slawomi Jezowski

slawoj.Blog.Pl

Cóż ligę zaczęliśmy słabo i nie ma sie co oszukiwać. Potrzebujemy zgrania i czas powinien iść na naszą korzyść. Musimy grać coraz lepiej i ciężej pracować na treningu to może przyniesie efekt. Trzeba poprawić skuteczosc bo bez tego ani rusz.

 

Chyba te 6 atrybutów po 20 to za mało. Przeslijcie 3 atrybuty ktore chcecie poprawic na wieksze to w edytorze dodam. Na pw!

Odnośnik do komentarza

Sławoj, a ustawiłeś rozgrywkom sprawdzanie czy nie kolidują z innymi rozgrywkami?

 

Po rozegraniu paru spotkań w nowym sezonie udało nam się zmusić do wypowiedzi kapitana zarówno klubowego jak i reprezentacji, który w krótkich słowach stwierdził, że bycie kapitanem to zaszczyt, natomiast swoją formę ocenia jako zadowalającą, ale nie jest do końca usatysfakcjonowany. Na zakończenie dodał, że woli skupić się na treningu i grze, niż rozmawiać z prasą.
Odnośnik do komentarza

Teraz to już za puźno. Musiałbyś zacząć wszystko od nowa, ale mam pomysł! Załóż nowy temat, żeby już było czysto bez zbędnych gadanin i tam ustaw te 3 atrybuty po 20 i pokaż te fotki zawodników, a przy okazji rozpocnzij nową rozgrywkę i zmień to z rozgrywkami

Odnośnik do komentarza

Teraz to już za puźno. Musiałbyś zacząć wszystko od nowa, ale mam pomysł! Załóż nowy temat, żeby już było czysto bez zbędnych gadanin i tam ustaw te 3 atrybuty po 20 i pokaż te fotki zawodników, a przy okazji rozpocnzij nową rozgrywkę i zmień to z rozgrywkami

Ten temat się wyczyści, już nie chce mi się wszystkiego od nowa robić. Jakos sobie poradzimy,a te atrybuty wysyłajcie, dodam je kiedy wszyscy je prześlą.

Odnośnik do komentarza

Odbyło się losowanie II rundy pucharu Forumowego. Los nie był dla nas łaskawy i trafiliśmy na I ligową Borussię Dortmund.

 

IFK Goteborg – ForumCM

 

Przebieg meczu:

Po tym spotkaniu można śmiało powiedzieć, że idzie nam coraz lepiej. Posiadaliśmy piłkę częściej od rywala i momentami dłonie same składały się do oklasków. Skrzypiński wyczyniał cuda na bramce, a przede wszystkim w sytuacjach jeden na jednego, gdzie bronił niesamowicie. Obrona zagrał przyzwoicie no może po za straconą bramką, gdzie wykazali się niebywałą głupotą. Ogólnie spotkanie nie było porywające, były tylko momenty, gdzie gra mogła się podobać. Ten niezbyt interesujący mecz okrasił przepięknym trafieniem Chałkowski. Souchak miał dziś ogromnego pecha, gdyż jeden z jego strzałów trafił w słupek. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i dzięki Skrzypińskiemu dojechaliśmy z remisem do końca.

 

Jak padały bramki

1:0 [`9 H. Stiller]Wściekły chciał dograć do Lenarta przed własnym polem karnym. Środkowy obrońca jednak nie zrozumiał intencji kolegi, a do piłki dopadł Stiller i potężnym uderzeniem zmusił do kapitulacji Skrzypińskiego.

1:1 [`19 A. Chałkowski]Moneta dograł przed pole karne do Chałkowskiego, ten opanował piłkę i z 15 metrów przepięknie przymierzył wprost w okienko bramki gospodarzy.

23.8.2009

Liga Awansowa [3/42]

Gamla Ullevi, Goteborg [16352]

 

IFK Goteborg [16] – Forum CM [21] 1:1

1:0 – H. Stiller `9

1:1 – A. Chałkowski `19

 

Wynik| Statystyki| Tabela

Odnośnik do komentarza

Jestem zawiedziony, poraz kolejny nie zagralem ani minuty w meczu. Musze pokazac na treningach na co mnie stac. Wiem, ze jestem mlody, ale mysle,ze swoja szanse dostane.

Taka mała prośba. Możecie przy swoich wypowiedziach pisać imie i nazwisko.

Spokojnie, każdy otrzyma szansę.

Odnośnik do komentarza

D. Wściekły wywiad dla Przeglądu Sportowego

PS: Zawinił Pan przy straconej bramce, nie oszukujmy się.

 

DW: Nie uwazam aby to tylko ja był głównym winowajcą. Lenart myślał chyba o niebieskich migdałach i to po części także jego wina.

 

PS: No tak, tylko, że to Pan opuścił plac gry w przerwie.

 

DW: Powiem, że nie tylko chodziło o zachowanie na boisku ale w szatni. Wygarnąłem Lenartowi co myslę o jego "nieobecności" przy straconej bramce i Jeżowski od razu podleciał do mnie i powiedział, żeby ubierał się w klubowy dres.

 

PS: Czyli atmosfera w drużynie nie jest najlepsza.

 

DW; Ależ jest, to tylko moja wina. Jestem wybuchowy jestem cholerykiem i koledzy z drużyny dobrze o tym wiedzą. Na treningach także lubię wygarnąć kolegom co nie co.

PS: A co na to trener?

 

DW: Czasami przymyka oko, lecz po treningu kilka razy miałem z nim poważną, męską rozmowę. Jeżowski jest dobrym psychologiem, ale chyba mnie się nie da łatwo oiełznac.

 

PS: Dziękuje za krótka wypowiedź i liczmym, że wasza drużyna zacznie osiągać coraz lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza

Wywiad z Kamelem Feleńczakiem

 

-Witamy pana, pierwsze pytanie. Czy wie pan, że stał się ulubieńcem kibiców?

-Nie interesują mnie takie sprawy, próbuję skupić się na grze, a sława to jest coś innego.

-Jak ocenia pan ostatni wybryk Dominika Wściekłego?

-W Szatni mało co nie pobił Lenarta, ale jeśli by doszło do bójki to Lenart mógłby liczyć na moją pomoc.

-Atmosfera w szatni trochę się popsuła, nie uważa pan?

-Tak, a to wszystko za sprawą wybuchowego charakteru Dominika, ale mam nadzieję, że się poprawi. To tyle z mojej strony, ponieważ muszę iść na badania, żegnam!

-Kolejny wywiad z Kamelem przeprowadził dla państwa Zbigniew Malarz, dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Po remisowym spotkaniu z IFK, Kiepski rozciął sobie nogę i nie zagra przez 3 tygodnie.

 

Vasco – ForumCM

 

Przebieg meczu:

Początek spotkania nudny jak flaki z olejem. Szybciej przebudzili się gospodarze i w 37 minucie objęli prowadzenie. Pierwsze 45 minut to w zasadzie tylko ta bramka z ciekawszych sytuacji. W drugiej odsłonie, zagraliśmy troszkę lepiej dwa razy uderzając celnie na bramkę Prassa. Najpierw Jeżowski próbował szczęścia, a następnie Souchak mizernie uderzył z 3 metrów. W 80 minucie czara goryczy się przelała. Fatalny błąd zarówno Skrzypińskiego jak i Feleńczaka spowodował to , że o zdobyczy punktowej mogliśmy tylko pomarzyć.

 

Jak padały gole:

1:0 [`37 R. Pimpao]Souza wpadł w pole karne, strzelił, ale Skrzypiński zdołał sparować piłkę do boku. Niestety, Pimapo wyskoczył za Felenczaka i wpakował piłkę do pustej bramki

2:0 [ `80 R. Pimpao] – Znów Skrzypiński broni strzał Pimpao, Felenczak spóźnił się z interwencją i nie wybił piłki, a Ricarco po raz drugi ładuje piłkę do pustej bramki.

29.8.2009

Liga Awansowa [4/42]

Sao Januario, Rio de Janeiro [17096]

 

Vasco [4] – ForumCM [19] 2:0

1:0 – R. Pimpao `37

2:0 – R. Pimpao `80

 

Wynik| Statystyki| Tabela

 

PS. Grał ktoś długo w FM10 i ma jakaś w miarę skuteczna taktykę??

Odnośnik do komentarza

Krótka rozmowa z Damianem Czyżewskim

 

- Damianie, nie tak dawno zagrałeś całe spotkanie w kadrze u21 przeciwko Finalndii, natomiast w klubie nie łapiesz się nawet na ławkę, jaki jest tego powód ?

 

- może taki że to trener ustala wyjściową jedenastke nie ja ? (śmiech)

 

- racja, jak myślisz dostaniesz szansę występu w najbliższej kolejce ?

 

- Trener powiedział że każdy dostanie szansę gry w tym sezonie, więc pozostaje mi jedynie cierpliwie czekać na swoją szansę.

 

- dziękuje za rozmowe

 

- również dziękuje.

 

Edit (po meczu z Vasco).

 

- Damian, zadebiutowałeś właśnię w pierwszym zespole - jak się z tym czujesz ?

 

- Przepraszam, ale ch****o, w ciągu 4 spotkań zdobyliśmy tylko 1 punkt co jest jak na nasze możliwości strasznie słabym wynikiem a i moja gra nie była lepsza niż...

 

- Nie musisz kończyć tego zdania, jak myślisz dostaniesz jeszcze szansę na występ ?

 

- To nie ja ustalam kadrę na mecz.

Odnośnik do komentarza

E to ja w ogóle spóźniony jestem xD. Nie no patrząc na ocenę to nie jest, aż tak źle. Może tam 2 nieudane interwencje heh...

 

Co do taktyki to:

Taktyka Iron z tego forum służyła mi przez 3 sezony jak grałem Bristol City. Spisuje się dobrze, aczkolwiek mogła by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...