Skocz do zawartości

Własny kraj, własna liga własny klub


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

No to Sławoj, dawaj następne mecze.

 

 

Przecież człowiek musi opisać :P Choć sparingi będą teraz mniej szczegółowo opisywane. Cierpliwości :D

No wiem, ale skoro powiedział, że będzie opisywał teraz mecze mniej szczegółowo, to możemy się spodziewać, że zrobi to w 30 minut.

Odnośnik do komentarza

Jak oceniasz swoj mecz Macku?

Ciesze się, ze trener dal mi szanse, jestem bardzo mlodym zawodnikiem i licze , ze dam rade przebic sie do 1 skladu.

Raz bardzo ładnie zarzegnaleś niebezpieczeństwo pod bramką jak ocenisz tą sytuacje??

Ciesze się ,ze udalo mi sie zarzegnac niebezpieczenstwo w takim momencie. Mysle ,ze to byl dobry mecz z mojej Strony.

Dziekuje bardzo oddaje głos do studia. Maciej Kurzajewski.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem pozycję Rafalskiemu. Dodałem Ci, że możesz grać na prawym skrzydle. :]

 

W celu przyspieszenia rozgrywki, nie będzie szczegółowego opisu sparingów. To tylko przygotowanie do sezonu, gdzie pierwszy mecz gramy z Cracovią Kraków na własnym obiekcie.

O meczach towarzyskich można, by wiele pisać, lecz, po co. W drugim pojedynku zmietliśmy z powierzchni ziemi Izarrę wygrywając aż 8:0! Znakomity mecz, futbol z kosmosu graliśmy. Sporo udanych dryblingów, strzałów. Rywale nie istnieli na boisku. W trzecim i ostatnim spotkaniu także mierzyliśmy się z drużyną z Hiszpanii, Huescą. Nie mogło być, inaczej i spokojnie wygraliśmy to spotkanie nawet wysoko, bo 5:1. Bramka Arnau z 30 minuty to wspólny błąd stoperów jak i bramkarza. Nie ma co się przejmować tą straconą bramką, ważne, że my strzeliliśmy ich więcej.

Kontuzji w zespole brak i to cieszy, wszyscy pracują z pełnym zaangażowaniem i w zespole panuje znakomita atmosfera.

Żadnym z piłkarzy nie interesuje się inny klub i wszyscy są zgodni co do tego, że za FCM oddali, by życie. Lojalność ponad wszystko.

 

Sparing #2: Wynik | Statystyki| Zespół

 

 

Sparing #3: Wynik&Statystki | Zespół

 

Terminarz - część początkowa

Odnośnik do komentarza

Po trzecim już sparingu A. Stelmach zaczepił dziennikarz, który zajmuje się nowinkami z mniej znanych klubów...

 

Witam Cię Arek, to już Twój trzeci występ w swoim zespole, jak oceniasz swą dotychczasową postawę?

No jak, normalnie. W 1. sparingu jakoś się nie wysiliłem, na pewno dobrze dogaduję się z Monetką. W drugim meczu strzeliłem bramkę, ale jednak z powodu wielkiego zmęczenia zapomniałem jak ona wyglądała.

 

Zamierasz grać dla innego klubu niż swój obecny, bo według wszelkich źródeł wszyscy jesteście skłonni oddać życie za swój ukochany klub?

Wow, w takim razie źródła nie kłamią...

 

Jak wypowiesz się na temat ogólnej gry zespołu?

Myślę, że jest OK, ważne że gramy ofensywnie, oddajemy dużo strzałów, no i co najważniejsze, mamy dużo rzutów rożnych...

 

Dziękuję, za krótki wywiadzik, powodzenia w grze.

Dziękuję za krótki wywiadzik, powodzenia w pracy.

 

-----

 

Ode mnie: Myślę, że fajny pomysł, żeby skrócić sparingi. Mam nadzieję, że ligowe będą dokładnie opisane ;)

Odnośnik do komentarza

O fuck! Nastąpił mały błąd w rozgrywkach. Kiedy nasza reprezentacja [CMF Nation] gra mecz to w tym samym czasie rozgywamy spotkanie Cracovią :/,a że większość graczy jest powołana to z Cracovią zagrają same szaraki. Nie będę opisywac dokładnie tego spotkania bo szkoda czasu. :/ Nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza

Ernie Souchak został wybrany kapitanem na sezon 2009/2010, a jego zmiennikiem będzie Maciej Łojek.

 

Aż 22 zawodników zostało powołanych do CMF Nation. Jedynym, który nie otrzymał powołania jest Łojek.

Ivio, Czyżewski, Piórkowski, Kopacz, Markowski i Stelmach otrzymali powołania do u21.

11.8.2009

U21

Finlandia – CMF Nation 1:1

1-0: Lauri Dalla Valle `1

1-1: David Spogen 90+1

W tym meczu wystąpiło kilku naszych graczy, lecz niczego specjalnego nie pokazali. Na bramce Piórkowski został zmieniony podczas przerwy, podobnie jak Markowski. Iivio mało aktywny także usiadł potem na ławce, a jedynym, który rozegrał całe spotkanie był Czyżewski.

 

Statystyki

 

Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Mimo wyrównanej gry bramka Finlandczyków nie została zdobyta. Najaktywniejszy na boisku był Souchak, który tak jak w klubie założył kapitańską opaskę. Dwa strzały oddany przez tego napastnika, przeważnie lądowały w rękawicach bramkarza. Trudno kogoś pochwalić czy wyróżnić po takim meczu. Obrona nie zagrała tragicznie, ale widać jeszcze brak zrozumienia. Na bramce na zmianę Skrzypiński i Wiśniewski. Ten drugi wpuścił dwie bramki, lecz nie oznacza to , że był gorszy od Wojtka. Wojtek wykazywał się ogromnym refleksem i nie było dla niego przegranych piłek. Pierwsze śliwki robaczywki. Następny mecz z Mołdawią, a tam powinno być już coraz lepiej.

 

13.08.2009

Towarzyski

Finlandia – CMF Nation 3:o

 

1:0 – T. Jaatinen `35

2:0 – M. Varynen `64

3:0 – T. Karlsson `85

 

Statystyki

 

* * * *

Pod nieobecność większości graczy z pierwszego składu, w spotkaniu debiutanckim zmierzyliśmy się z Cracovią Kraków. Jeśli byśmy zagrali w pełnym składzie to pewnie powalczylibyśmy o zwycięstwo, a tak ponieśliśmy sromotną porażkę 0:3. Jeden strzał i to w dodatku niecelny to nasz ofensywny dorobek w tym pojedynku. Jedynym, który zagrał z „naszego” składu był Maciek Łojek i niestety był to najgorszy zawodnik na placu gry. W ogóle nie widoczny, snujący się po boisku bez jakiegoś celu, tło zawodnika z okresu sparingowego. Na następne spotkanie z BATE wyjdziemy w najmocniejszym składzie i tam dopiero pokażemy, na co nas stać!

Liga Awansowa

[1/42]

Forumowisko, Wiltz [19356]

ForumCM [-] – Cracovia Kraków [-] 0:3

 

0:1 – P. Polczak `37

0:2 – M. Wasiluk `49

0:3 – P. Sasin `76

 

Statystyki #1 #2

Tabela

 

PS. Jak wolicie żeby mecze były opisywane. Czy tak jak pierwszy mecz sparingowo, czy bardziej ogólnikowo czyt. Jak padły bramki, ogólny przebieg spotkania.

Odnośnik do komentarza

- Zadebiutowałeś w reprezentacji. Jakie są Twoje odczucia?

- Choć zagrałem drugą połówkę spotkania z Finlandią, to nie jestem zadowolony z własnej postawy. Bramkarza rozlicza się z czystego konta, a ja niestety byłem dwójkę w plecy. Jesteśmy bardzo młodą reprezentacją, więc minie troszeczkę czasu zanim się dotrzemy. Myślę jednak, że w spotkaniach o stawkę pokażemy pazur i będziemy walczyć z najlepszymi jak równy z równym.

 

- Jak się odniesiesz do przegranej Twojego zespołu w lidze?

- Tego, kto ustalał terminarz, powinni posłać w diabły. Przez niekompetencję osób ze Związku, nasza ekipa musiała wyjść na spotkanie z Cracovią głębokimi rezerwami. Szkoda straconych punktów, ale to dopiero początek sezonu. Miejmy nadzieję, że owe trzy punkty nie zaważą pod koniec rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

Wolę w krótki mniej szczegółowy sposób taki jak teraz. :)

 

_____________________

Wywiad z Kamelem Feleńczakiem

 

-Jest pan w tym klubie od niedawna, jak się pan tu czuje?

-Szczerze? Czuję się świetna, w klubie panuje świetna atmosfera i mogę się rozwijać. Wiele zawdzięczam trenerowi, który mnie motywuje.

-W jaki sposób?

-Twierdzi, że wielu z nas ma przed sobą wielką przyszłość i to głównie my będziemy tworzyć kręgosłup reprezentacji.

-Skoro już jesteśmy przy reprezentacji, dostał pan powołanie, ale nie zagrał pan ani minuty. Jak się pan z tym czuje?

-Nie chciałem jechać na to zgrupowanie, ponieważ uważam, że jeszcze nie czas, abym zakładał trykot reprezentacji. Przepraszam, ale muszę iść na odprawę. Żegnam!

-Dziękujemy za wyczerpujący wywiad, dla państwa wywiad z Kamelem Feleńczakiem przeprowadził Zbigniew Malarz. Kamel trzymamy za ciebie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...