Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co trzeba zrobić, żeby dostać notę 15-14?

 

Podeprzeć skok. Ale Ammann to max 16 powinien dostać, ale za odległość sędziowie mu podnieśli o 0.5 - 1

 

a to sorry, bo ja myślałem, że po to się odległość na punkty przelicza, żeby styl oceniać osobno...

Odnośnik do komentarza

Troche przesada. Facet skoczyl o 15m dalej od Schlierenzauera. Moze i 15m te wiazania nie daja, ale na pewno kilka - ladnie na powtorkach widac jak dzialaja te wiazania. No coz, nie ma tego w przepisach pewnie uregulowanego to nic nie moga zrobic :(

 

Cholera kolejne zloto zgarnie. Mam nadzieje, ze w nastepnej serii skoczy 2m dalej i zaliczy podporke...

 

 

A Malysz brawo. W takich warunkach, stresie walnal tyle. brawo

Odnośnik do komentarza

Pazerni na te medale. Srebro nie jest złe :D

tia, Adam może zmienić nazwisko z Małysz na Miauczyński, bo ze wszystkiego drugi :)

 

Szkoda, że nie będzie mu dane zostać mistrzem olimpijskim, bo zasłużył na to jak mało który polski sportowiec. a Ammann bandyta ma 3 złota, to jeszcze czwarte musi zajumać ;)

Odnośnik do komentarza

Pazerni na te medale. Srebro nie jest złe :D

tia, Adam może zmienić nazwisko z Małysz na Miauczyński, bo ze wszystkiego drugi :)

 

Szkoda, że nie będzie mu dane zostać mistrzem olimpijskim, bo zasłużył na to jak mało który polski sportowiec. a Ammann bandyta ma 3 złota, to jeszcze czwarte musi zajumać ;)

 

Jeszcze może startować na następnych. Ile ma lat 33? Kasai ma kilkanaście więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...