Skocz do zawartości

Nowy Rok na Malediwach


rahim

Rekomendowane odpowiedzi

A kto jest największą gwiazdą Rwandy w obronie? W realu chyba Claude Kalisa, a kto w twojej grze?

W obronie grają Bizimana (MV Sport, Rwanda), Sadou (IFK Götegorg, Szwecja) i Ntaganda (FH Hafnarfjördour, Islandia), ale żaden się szczególnie nie wyróżnia.

 

W Pucharze Polski wciąż radzimy sobie bardzo dobrze i przechodzimy do kolejnej rundy. Czarni Pruszcz Gdański nie dali sobie z nami rady i przegrali 1:3. Oczywiście to my byliśmy zdecydowanym faworytem. Od 82. minuty graliśmy w osłabieniu, po tym jak Amadeusz Kłodawski zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

 

31.08.2011 17:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 117

 

BKS Bielsko 3-1 Czarni Pruszcz Gdański

Kononowicz (22'), Grobelny (30'), Peta (90') - Antczak (47')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic Ż, Mateusz Tkacz, Léandre Bizagwira (90. Łukasz Antczak), Grzegorz Krystosiak - Amadeusz Kłodawski Ż CZ, Marcin Rejmanowski, Damian Zdolski, Zbigniew Kobus (82. Gábor Vayer) - Maciej Kononowicz, Michał Grobelny (82. Aleksander Peta)

 

Kolejnym naszym przeciwnikiem w tych rozgrywkach będzie grająca w II lidze zachodniej Chojniczanka Chojnice.

 

W lidze nadal wiedzie nam się nie najlepiej. W dramatycznych okolicznościach doprowadzamy ledwie do remisu z Beskidem Andrychów. Lecimy na siódme miejsce.

 

03.09.2011 15:00

przy ul. Kościuszki, Andrychów

Beskid Andrychów 2-2 BKS Bielsko

Knapik (31', 67') - Vayer (23'), Kononowicz (90')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic (81. Waldemar Kruk), Michał Kuzia, Paweł Baranowski, Grzegorz Krystosiak - Marcin Folwarski, Marcin Rejmanowski (46. Michał Matejko), Gábor Vayer, Zbigniew Kobus (67. Damian Zdolski) - Aleksander Peta, Michał Grobelny (81. Maciej Kononowicz)

 

To tempo rozgrywania meczów już nas wszystkich męczy. Za cztery dni znów potyczka pucharowa.

Odnośnik do komentarza

... a w Pucharze wciąż radzimy sobie wspaniale. Ot tak dla odmiany. Nie straszna nam była również drugoligowa Chojniczanka Chonice, z którą wygraliśmy 2:0. Co prawda pomógł nam w tym bramkarz rywali, który bronił bardzo niepewnie. Ostatecznie trener Chojniczanki zdjął go w 51. minucie z boiska.

 

07.09.2011 17:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 116

 

BKS Bielsko 2-0 Chojniczanka Chojnice

Kononowicz (11'), Kłodawski (74')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz, Léandre Bizagwira Ż, Grzegorz Krystosiak - Amadeusz Kłodawski, Marcin Rejmanowski, Gábor Vayer (64. Damian Zdolski), Zbigniew Kobus (64. Ibrahim Ogbonna) - Maciej Kononowicz (82. Aleksander Peta), Michał Grobelny

 

W kolejnej rundzie zmierzymy się również z drugoligową Wartą Sieradz.

Odnośnik do komentarza

Po ciężkich trzech ostatnich meczach ligowych, w których nie potrafiliśmy wygrać, wreszcie się przełamaliśmy. Wygraliśmy przed własną publicznością z Rajfelem Krasiejów, w którym gra trzech naszych byłych zawodników, jednak nie radzą sobie oni najlepiej. Zresztą to już nie ważne, interesuje mnie tylko i wyłącznie forma moich zawodników.

 

11.09.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 163

 

BKS Bielsko 1-0 Rajfel Krasiejów

Rejmanowski (64')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic, Mateusz Tkacz (65. Waldemar Kruk), Léandre Bizagwira Ż, Paweł Baranowski - Marcin Folwarski Ż (85. Amadeusz Kłodawski), Marcin Rejmanowski Ż (73. Michał Matejko), Gábor Vayer, Zbigniew Kobus (73. Damian Zdolski Ż) - Maciej Kononowicz, Michał Grobelny Ż

 

To zwycięstwo dało nam piąte miejsce w tabeli. Obecnie tracimy ledwie trzy punkty do lidera, więc jeszcze się nie spaliliśmy. W tym tygodniu nie gramy meczu Pucharu Polski, więc czeka nas pierwsza od kilku tygodni siedmiodniowa przerwa między kolejnymi spotkaniami.

Odnośnik do komentarza

Wyjazdowy mecz z GKS-em Jastrzębie o mało co nie zakończył się prawdziwą sensacją. Tuż po przerwie nasi zawodnicy zdobyli dwie bramki i długo prowadziliśmy. Niestety głupio stracone dwa gole na koniec spotkania dał nam tylko jeden punkt w tabeli i uczucie zmarnowanej szansy na zwycięstwo.

 

18.09.2011 12:00

przy ul. Harcerskiej, Jastrzębie-Zdrój

Widzów: 1675

 

GKS Jastrzębie 2-2 BKS Bielsko

Hajczuk (68', 87') - Kłodawski (47'), Peta (51')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic (46. Grzegorz Krystosiak), Mateusz Tkacz (46. Marcin Folwarski), Paweł Baranowski, Léandre Bizagwira - Amadeusz Kłodawski, Marcin Rejmanowski, Damian Zdolski (68. Gábor Vayer), Zbigniew Kobus (68. Michał Grobelny) - Maciej Kononowicz, Aleksander Peta

 

Już za trzy dni kolejny mecz pucharowy. Przypomnę tylko, że gramy u siebie z drugoligową Wartą Sieradz.

Odnośnik do komentarza

No i pograne. Tegoroczny puchar dla nas już stracony. Przegrywamy u siebie po zaciętej walce 0:1 z Wartą Sieradz. Wielka szkoda, po obiecującym początku miałem chrapkę na trochę sensacji, a wyszło jak zwykle.

 

21.09.2011 16:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 126

 

BKS Bielsko 0-1 Warta Sieradz

Kobierski (34')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (71. Waldemar Kruk), Léandre Bizagwira, Grzegorz Krystosiak (87. Peter Effiong) - Amadeusz Kłodawski (71. Zbigniew Kobus), Marcin Rejmanowski, Damian Zdolski, Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz, Aleksander Peta

 

Zostały nam tylko mecze ligowe. Może teraz skupimy się na nich bardziej i wyciągniemy lepsze wyniki.

Odnośnik do komentarza

Kolejna minimalna porażka na naszym koncie. Niektórzy zawodnicy zaczynają mnie irytować. Nie będę wymieniał z nazwisk, ale na część pozycji zacząłem poszukiwania nowych piłkarzy. A kibice mogli by się w końcu wziąć w garść i przyjść na mecz w jakiejś sensownej liczbie, bo granie przy pustych trybunach i bez wsparcia na pewno nie jest niczym przyjemnym.

 

24.09.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 148

 

BKS Bielsko 0-1 Victoria Częstochowa

Nowak (81')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (67. Michał Kuzia), Paweł Baranowski, Léandre Bizagwira Ż (46. Grzegorz Krystosiak) - Amadeusz Kłodawski (67. Marcin Folwarski), Marcin Rejmanowski, Ahmed Rasheed, Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz (78. Michał Grobelny), Aleksander Peta

Odnośnik do komentarza

Żenady ciąg dalszy, tym razem tylko zmienili się główni aktorzy. Brak słów.

 

02.10.2011 12:00

Stadion MOSiR, Rybnik

Widzów: 285

 

ROW Rybnik 2-0 BKS Bielsko

Bajera (40'), Grolik (57')

 

BKS Bielsko: Abdullah Lawal - Mateusz Frąckowiak (67. Paweł Mańka), Mateusz Tkacz, Léandre Bizagwira, Łukasz Kowalski (57. Peter Effiong) - Amadeusz Kłodawski, Paweł Marzec (46. Marcin Rejmanowski), Ahmed Rasheed, Ibrahim Ogbonna - Aleksander Peta, Michał Grobelny (67. Maciej Kononowicz)

 

Kompletnie szansę gry w naszym zespole stracił debiutujący w seniorskiej drużynie Łukasz Kowalski. Mogę wszem i wobec powiedzieć, że ten chłopak za mojej kadencji już nigdy nie zagra w pierwszym składzie. Tak żałosnego widowiska jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

No i pograne. Tegoroczny puchar dla nas już stracony. Przegrywamy u siebie po zaciętej walce 0:1 z Wartą Sieradz. Wielka szkoda, po obiecującym początku miałem chrapkę na trochę sensacji, a wyszło jak zwykle.

 

21.09.2011 16:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 126

 

BKS Bielsko 0-1 Warta Sieradz

Kobierski (34')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (71. Waldemar Kruk), Léandre Bizagwira, Grzegorz Krystosiak (87. Peter Effiong) - Amadeusz Kłodawski (71. Zbigniew Kobus), Marcin Rejmanowski, Damian Zdolski, Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz, Aleksander Peta

 

Zostały nam tylko mecze ligowe. Może teraz skupimy się na nich bardziej i wyciągniemy lepsze wyniki.

Na Kobiera nie ma siły :jupi:  Swojego czasu testowała go Korona Kielce.

Odnośnik do komentarza

Kolejna minimalna porażka na naszym koncie. Niektórzy zawodnicy zaczynają mnie irytować. Nie będę wymieniał z nazwisk, ale na część pozycji zacząłem poszukiwania nowych piłkarzy. A kibice mogli by się w końcu wziąć w garść i przyjść na mecz w jakiejś sensownej liczbie, bo granie przy pustych trybunach i bez wsparcia na pewno nie jest niczym przyjemnym.

 

24.09.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 148

 

BKS Bielsko 0-1 Victoria Częstochowa

Nowak (81')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (67. Michał Kuzia), Paweł Baranowski, Léandre Bizagwira Ż (46. Grzegorz Krystosiak) - Amadeusz Kłodawski (67. Marcin Folwarski), Marcin Rejmanowski, Ahmed Rasheed, Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz (78. Michał Grobelny), Aleksander Peta

Odnośnik do komentarza

Kolejna minimalna porażka na naszym koncie. Niektórzy zawodnicy zaczynają mnie irytować. Nie będę wymieniał z nazwisk, ale na część pozycji zacząłem poszukiwania nowych piłkarzy. A kibice mogli by się w końcu wziąć w garść i przyjść na mecz w jakiejś sensownej liczbie, bo granie przy pustych trybunach i bez wsparcia na pewno nie jest niczym przyjemnym.

 

24.09.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 148

 

BKS Bielsko 0-1 Victoria Częstochowa

Nowak (81')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (67. Michał Kuzia), Paweł Baranowski, Léandre Bizagwira Ż (46. Grzegorz Krystosiak) - Amadeusz Kłodawski (67. Marcin Folwarski), Marcin Rejmanowski, Ahmed Rasheed, Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz (78. Michał Grobelny), Aleksander Peta

 

Coś Ci się czasem nie pokićkało? Ten odcinek jest na poprzedniej stronie :keke:

Odnośnik do komentarza

Oh, sorry, wczoraj wróciłem w masakrycznym stanie po trzydniowej imprezie i chyba wkleiłem pierwszą lepszą część :P Już zamieszczam poprawną.

 

Miesiąc trwała nasza fatalna seria. Jednak wreszcie udaje nam się wygrać. I to nie z byle kim i byle gdzie. Wygrywamy na wyjeździe z zajmującą miejsce w czołówce Skałką Żabnica 2:1. Mam nadzieję, że teraz zawodnicy uwierzą w siebie i będą grali pewniej.

 

09.10.2011 12:00

Jazz, Węgierska Górka

Widzów: 276

 

Skałka Żabnica 1-2 BKS Bielsko

Tarasek (23') - Kobus (2'), Zdolski (75')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic (60. Waldemar Kruk), Mateusz Tkacz, Paweł Baranowski, Grzegorz Krystosiak - Amadeusz Kłodawski (69. Marcin Folwarski), Marcin Rejmanowski, Gábor Vayer (46. Damian Zdolski), Zbigniew Kobus - Aleksander Peta, Michał Grobelny (69. Maciej Kononowicz)

Odnośnik do komentarza

Dobrej formy wystarczyło nam tylko na jeden mecz i dzisiejszy już przegraliśmy. Przed własną publicznością ulegliśmy 0:1 Skalnikowi Gracze. Ostatnio bardzo rozczarowują mnie Michał Grobelny i Marcin Rejmanowski. Ponadto kontuzji doznał Zbigniew Kobus i nie zagra do końca rundy.

 

16.10.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 134

 

BKS Bielsko 0-1 Skalnik Gracze

Szeląg (58')

 

BKS Bielsko: Marek Żebrowski - Marek Profic Ż, Mateusz Tkacz (59. Michał Kuzia), Paweł Baranowski, Léandre Bizagwira - Marcin Folwarski Ż (68. Amadeusz Kłodawski), Marcin Rejmanowski, Gábor Vayer, Zbigniew Kobus (44. Damian Zdolski) - Aleksander Peta, Michał Grobelny (68. Maciej Kononowicz)

 

Na pewno miejsce w składzie straci Michał Grobelny, a szansę dostanie Maciej Kononowicz. Zamierzam również sprawdzić w jakiej formie znajduje się obecnie dawno nie widziany na boisku Bartosz Wojtków. Marcina Rejmanowskiego na razie zmieni Michał Matejko, natomiast w miejsce Zbigniewa Kobusa prawdopodobnie pojawi się Ibrahim Ogbonna.

Odnośnik do komentarza

Na taki mecz czekałem od bardzo dawna. Co prawda graliśmy z najgorszym zespołem ligi, ale tak okazałe zwycięstwo musi cieszyć. Może również wreszcie polepszy morale moich zawodników. Wygrywamy gładko ze Startem Bogdanowice aż 4:0.

 

22.10.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 129

 

BKS Bielsko 4-0 Start Bogdanowice

Baranowski (20'), Peta (22', 43'), Zdolski (86')

 

BKS Bielsko: Piotr Lech - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (83. Michał Kuzia), Léandre Bizagwira Ż, Paweł Baranowski Ż - Marcin Folwarski, Michał Matejko (83. Marcin Rejmanowski), Damian Zdolski (86. Gábor Vayer), Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz (86. Bartosz Wojtków), Aleksander Peta

 

Do końca rundy jesiennej zostały cztery mecze. Nie mogę się doczekać już przerwy zimowej. Przeprowadzimy dogłębną analizę i kilku zawodników będziemy się chcieli pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Zwycięskiego składu się nie zmienia. I tak też postanowiłem zrobić i w meczu z Pniówkiem Pawłowice wystawiłem niemal identyczny skład co w poprzednim spotkaniu. Opłaciło się. Wygrywamy na wyjeździe 4:2, po niezwykle skutecznej grze w ofensywie. Awansujemy na szóstą pozycję w tabeli.

 

06.11.2011 15:00

przy ul. Świerczyńskiego, Pawłowice

Widzów: 356

 

Pniówek Pawłowice 2-4 BKS Bielsko

Ozimina (59', 61') - Peta (19'), Kononowicz (55', 73'), Kłodawski (90')

 

BKS Bielsko: Piotr Lech - Ernest Bassey, Mateusz Tkacz (68. Michał Kuzia), Grzegorz Krystosiak (68. Peter Effiong), Paweł Baranowski - Marcin Folwarski (56. Amadeusz Kłodawski), Marcin Rejmanowski, Ahmed Rasheed (83. Gábor Vayer), Ibrahim Ogbonna - Maciej Kononowicz, Aleksander Peta

 

Znajdujący się od niedawna w fantastycznej formie Ernest Bassey nie zagra w kolejnym meczu. Niestety Nigeryjczyk cierpi na zatrucie pokarmowe i jego występ jest wykluczony. 20-letni Bassey stał się ostatnio kluczowym zawodnikiem mojego zespołu, więc będzie nam go brakowało.

 

Tym kolejnym meczem miała być konfrontacja z czołowym Rozwojem Katowice. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo trudno, ale udało nam się ostatecznie wywalczyć remis i podtrzymać serię trzech meczów bez porażki.

 

13.11.2011 15:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 176

 

BKS Bielsko 2-2 Rozwój Katowice

Kononowicz (1'), Kłodawski (79') - Kuzak (29', 41')

 

BKS Bielsko: Piotr Lech (80. Marek Żebrowski) - Waldemar Kruk, Mateusz Tkacz (72. Michał Kuzia), Léandre Bizagwira, Paweł Baranowski - Marcin Folwarski (72. Amadeusz Kłodawski), Marcin Rejmanowski, Ahmed Rasheed, Ibrahim Ogbonna (80. Patryk Kusiak) - Maciej Kononowicz, Aleksander Peta

 

Drobnego urazu doznał Piotr Lech, który ostatnio wrócił do bramki. Na szczęście to nic poważnego i będzie mógł grać w kolejnym meczu. Ponadto warto odnotować debiut kolejnego młodego zawodnika - to Patryk Kusiak. Piłkarz ma 19 lat i ostatnio bardzo ładnie prezentował się w meczach drużyny młodzieżowej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...