Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie jest problem, otóż jak powszechnie wiadomo razem z Wilu88 tworzymy logopack dla 4 ligi który jest już praktycznie na wykończeniu z tym że ID drużyn nie pasuje, więc stąd moja prośba czy moglibyście podać poprawne ID drużyn z każdej grupy IV Ligi ?? z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Przecież PL Update v 0.9 działa z patchem 10.3, więc po co chcecie inny? Tylko trzeba wybrać bazę 10.0 i na razie transferów nie będzie, bedą w następnej wersji.

 

Jak się mnie jeszcze ktoś zapyta kiedy wyjdzie to się zdenerwuję, więc błagam, jak będzie gotowy to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o konkretnych piłkarzy, nie o piłkarzy z kraju albo klubu, to jest różnica jedyna. Czyli żeby dodawało piłkarzy wg ID a nie klubu, większość plików tak działała.

 

Wygląda na to że patch 10.3 rozwiązuje problem więc ten plik potrzebny nie będzie, nieaktualne.

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest

ale zaczne od poczatku, mam fm2010 na łatce 10.3 no i wasz dodatek

ale ...

wszelkie graficzne dodatki tzn face loga itp posciagalem nawet sam nie wiem skad i moze tutaj tkwi problem, ze cos tam z tymi dodatkami jest nie tak, ze nie poprawnie wyswietla mi flage polski

Odnośnik do komentarza

no to ściągnąłeś jakieś dodatki do starszej wersji, gdzie nie można było dodawać lig, tylko zamieniać z już istniejącymi

 

musisz odszukać w tych plikach co wgrałeś plików z flagami i je usunąć, oczywiście razem z configiem

Odnośnik do komentarza

Nie potrafie znalezc tych flag, raczej ich nie mam, bede musiał wszystko skasowac i sprobowac wgrac od nowa, a czy wam sie tworzy w dokumentach 2 folder sports interactive?

w jednym mam te dodatki a 2 sam sie tworzy przy uruchomieniu edytora i w nim juz nic nie ma, tzn zero graficznych dodatkow

Odnośnik do komentarza

hej mam pytane obecne gram na dodatku w 3 lidze i jakos nie dostaje kasy a w4 lidze dostawalem kolo 120 tys na pol sezonu czy to jest normalne? pozrawam martwie sie bo bede mial duzyyyy minus z roku na rok a moze jakas propozycja w stylu jak wyjsc na plus tylko nie zeby obcinac place czy cos bo zarzadu spelniam oczekiwania pod tym wzgledem pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...