Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie?? Liczą się normalnie... Przecież jaki sens miałaby wysokość wypłaty i dlaczego kluby ,gdy menadżer żąda kwoty np. 30tys złotych to klub odrzuca?

Myśl logicznie...

Karpaty dostały zastrzyk gotówki. Tyle na razie wiem. Jak dowiem się ile, ale raczej się nie dowiem to was powiadomię.

Odnośnik do komentarza

Przeciez zarobki nas jako menadzera nie licza sie do budzetu placowego klubu (przynajmniej w 08 tak bylo, a chyba od wtedy tego nie zmienili).

 

Liczą się, i doszło do tego że odpalając grę w III lidze moje zarobki stanowiły 40% wydatków płacowych ... Czy ktoś z forumowiczów wie od jakich danych zależą nasze zarobki lub może pochwalić się najniższą wynegocjowaną pensją?

Odnośnik do komentarza

MR David, jak to nie liczą się?? Po 1 klub ma wyznaczoną ilość trenerów np. Maks 2 w klubie i jeśli chcesz zatrudnić 3 to zarząd blokuje transfer.

Po 2 zawsze jak składam wysoką ofertę trenerowi i on to akceptuje to upływa gotówki w podsumowaniu, ponieważ np trener zarabia 1000 zł i np. na podsumowaniu sprzed miesiąca klub zyskał 2 tys ,ale po zatrudnieniu trenera w podsumowaniu w tym miesiącu klub zyskał 1 tys.

Odnośnik do komentarza

W zespole z Targowisk pojawił się pomocnik Mateusz Wolański, który ostatnio występował w drużynie II-ligowego Bruk-Betu Nieciecza. Jak zapewnia nas trener Kalita piłkarz jest już dogadany i nadchodzącą rundę powinien spędzić w barwach Partyzanta.

 

Kolejną dobrą wiadomością dla kibiców z Targowiska jest to, że z zespołem dogadał się wreszcie były kapitan Wisłoki Dębica Adrian Konrad.

 

- Zawodnik jest już dogadany - zapewnia trener Partyzanta. - Otrzymał z klubu wszelkie wymagane dokumenty i pozostaje nam tylko go zarejestrować.

 

Mirosław Kalita cały czas szuka także bramkarza. W dzisiejszym sparingu, oprócz testowanego już wcześniej Pawła Szpiecha (Stal Sanok), pojawił się 23-letni Mateusz Janiec z Cosmosu Nowotaniec.

Odnośnik do komentarza

MR David, jak to nie liczą się?? Po 1 klub ma wyznaczoną ilość trenerów np. Maks 2 w klubie i jeśli chcesz zatrudnić 3 to zarząd blokuje transfer.

Po 2 zawsze jak składam wysoką ofertę trenerowi i on to akceptuje to upływa gotówki w podsumowaniu, ponieważ np trener zarabia 1000 zł i np. na podsumowaniu sprzed miesiąca klub zyskał 2 tys ,ale po zatrudnieniu trenera w podsumowaniu w tym miesiącu klub zyskał 1 tys.

Dwa screeny zeby Ci to udowodnic:

Staff:

http://img37.imageshack.us/img37/3456/02142010105336.jpg

 

Lacznie ponad 850 funtow na miesiac.

 

Budzet placowy:

http://img40.imageshack.us/img40/7358/02142010105426.jpg

 

236 na miesiac. Cos jeszcze? Jak sie nie znasz, to sie nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza

To chyba tobie się coś poje*ało xD Od FM 2009 do silnika wprowadzono funkcję, że płaca dla trenera powinna pokrywać się z budżetem. Nigdy nie możesz zaproponować trenerowi więcej jeśli cię na to nie stać. Np. w takiej Wiśle menadżer zarabia min 1.400 Euro, a maksimum chyba 2.600 i więcej nie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, bez ekscytacji, ja jestem prawie pewien że zmiana naszej, trenerskiej pensji zabiera pieniądze z budżetu płacowego ale po prostu dziś to przebadam i dam screeny. Tak czy inaczej, czy ktoś ma pomysł na obniżenie pensji jaką dostaje wirtualny menadżer na starcie?

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, niewiele zaczęło się dziać. Na bieżąco aktualizowana jest już wcześniej stworzona baza, są aktualne transfery itp. ale w niższych ligach dzieje się niewiele. Kleyo tworzy strukturę lig okręgowych ale są z tym problemy, to ogrom danych do fizycznego ,,wklepania'' a mało ludzi działa równie aktywnie jak przy III lidze.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...