Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione podziękowania za ten dodatek! Gra się znakomicie, byłoby jeszcze fajniej co prawda, gdyby wśród nonleaguowców była Polonia Chodzież, ale ona ostatnio chyba zasłużyła na ignorancję :(

 

Ej słuchaj a może masz info dotyczące składu Polonii Chodzież (tzn. dokładne pozycje zawodników itd.) Jeśli tak to pewnie dałoby się zrobić skład tego zespołu w dodatku :)

Niestety akurat do stron na boisku dostępu nie mam, znam ich daty urodzeń itp... Może jakiś chodzieżak mnie wspomoże :)

 

Na razie gram Lubuszaninem Trzcianka, dostaję tradycyjne baty ale się odgryzam :)

Odnośnik do komentarza

Jest problem. Stal Mielec po spadku z Ligi Podkarpacko-Lubelskiej znalazła się nie w niższej lidze, ale w Lidze Małopolsko-Świętokrzyskiej...

Naprawcie to, bo może to w późniejszym czasie zachwiać równowagę gry.

 

Możesz pokazać screeny albo wrzucić sejwa (tak lepiej)? Ja się nie spotkałem.

 

od razu wydajcie patcha naprawiającego wszystkie błędy w grze

 

Rozwiń wypowiedź bo nie do końca rozumiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

MAm pytanie zainstalowałem sobie patcha i gram od 4 ligi czy macie też taj ze bilety poszły wam ostro w gore pierw miałem je po 3 zl 50 groszy awansowałem do 1 ligi i już są za 19 zł ponad . A drugie moje pytanie to nie wiem czemu ale nie mogę Tworzyć reżimów treningowych przypisywać piłkarzy mam te opcje zamrożone a ściągnąłem ze stronki sobie treningi byl tam plik grupy porobiony wczytałem go w grze pokazały się kategorie od bramkarzy poprzez obrońców kończąc na pomocy chciałem ustawić kto gdzie ma trenować ale nie mogłem opcje te byly zamrożone i nie moglem je nacisnąć czy to może wina ze jestem amatorskim klubem ? nie wiem moji gracze maja kontrakty amatorskie pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Skrzacik ,zawodnicy za kontrakt profesjonalny żądają 2* więcej kasy niż za półzawodowy... To jest właśnie najgorsze co może być.

PS. Jakub Popielarz z Karpat Krosno jest teraz graczem Lechii Gdańsk :) Chyba należą mu się lepsze artybuty? Podczas swojego 1 meczu w Lechii strzelił gola w debiucie :)

 

Lech Czaja-Rozwiązano z nim kontrakt za niesportowe zachowanie

Tomasz Ziobro- Kontuzja

Paweł Sedlaczek w Karpatach!!- http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100124/SPORT02/230341377

Mateusz Faka ze Stali Sanok do Cracovii- http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100130/SPORT02/522622468

 

To tyle z mojej strony. Zajmijcie się tymi graczami

Odnośnik do komentarza

postanowiłem podpisać kontrakty zawodowe w 1 lidze bo w trzeciej gdzie gram to zabójstwo dla klubu dla mnie :) .a co do cen biletów to nadal nie rozumiem czemu po roku awansu bilety podskoczyły w góre do 19 zł boję się pomyśleć co będzie jeśli awansuje do ekstraklasy hehe :) pewnie nie da sie tego jakoś załatać?

Odnośnik do komentarza

postanowiłem podpisać kontrakty zawodowe w 1 lidze bo w trzeciej gdzie gram to zabójstwo dla klubu dla mnie :) .a co do cen biletów to nadal nie rozumiem czemu po roku awansu bilety podskoczyły w góre do 19 zł boję się pomyśleć co będzie jeśli awansuje do ekstraklasy hehe :) pewnie nie da sie tego jakoś załatać?

 

Nie do załatania przez nas, to model finansowy FMa.

 

Jest literówka. Powinna być Sparta Szepietowo. Jest w grze "szpietowo".

 

Poprawiłem.

Odnośnik do komentarza

Wissa Szczuczyn ma wpisany stadion ale on jest w... pustym mieście. W sensie nazwa miasta Szczuczyn się nie wyświetla. Tak samo czwartoligowe ligi regionalne nie mają wpisanych skrótów, a jedynie główna kategoria.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...