Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po instalacji 10.3 wszystko działa, ale chyba poprzesuwały się ID stworzonych piłkarzy.

 

Hm. Coś w tym jest, bo na przykład wyświetla mi, że kapitanem moich rezerw (Widzew II) jest jakiś Belg, czy Holender, grający w swoim klubie :) Ale jak na razie błędów nie wyłapałem, zobaczymy, co będzie po sezonie... Szkoda byłoby, gdyby padło, bo na razie fajnie dodaje realizmu, zwłaszcza w transferach :)

 

Znany błąd. Przed sezoniem wybierzesz nowego kapitana i wszystko wróci do normy :) .

 

@ Sidd, co prawda nie jest w zespole tworządym update, ale wiem, że prace nad nową wersją dodatku trwają. Mam swoje wtyczki tu i tam. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Dajmy chłopakom spokojnie pracować. Zresztą sam widzisz co się dzieje w polskiej Ekstraklasie na przykład. Tylko w ostatnim tygodniu poleciało kilka trenerskich głów. Jeżeli chcemy dostać maksymalnie dopracowany produkt musimy poczekać.

Odnośnik do komentarza

Hmm i jak , koniec projektu? A tak fajnie się zapowiadało :(

Nie, jeszcze nie koniec. Na razie mamy poważny błąd i jak go nie naprawię to sam nie wiem co zrobimy. Natomiast masz rację, fajnie się zapowiadało, a teraz w zespole mamy 3 osoby, więc logicznym jest że idzie nam to powoli, gdyby było większe zaangażowanie i pomoc innych osób może coś by się ruszyło. Jednak nawet jeśli nie miałaby wyjść kolejna wersja to przed 2011 się wiele nauczyliśmy i będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Trzeba je zrobić nie jako klub filialny tylko rezerwy, w edytorze jest pole chyba Zespoły Rezerw, klikasz dodaj, ustawiasz tym zespołom ligę i co tam chcesz, wyłączasz kraj, usuwasz z ligi i kasujesz powiązania filialne tego "starego" zespołu rezerw i śmiga. Domyślnie chcieliśmy tak wszystkie rezerwy zrobić, ale właśnie na tym się teraz zatrzymaliśmy, bo mamy ten problem.

Odnośnik do komentarza

Trzeba je zrobić nie jako klub filialny tylko rezerwy, w edytorze jest pole chyba Zespoły Rezerw, klikasz dodaj, ustawiasz tym zespołom ligę i co tam chcesz, wyłączasz kraj, usuwasz z ligi i kasujesz powiązania filialne tego "starego" zespołu rezerw i śmiga. Domyślnie chcieliśmy tak wszystkie rezerwy zrobić, ale właśnie na tym się teraz zatrzymaliśmy, bo mamy ten problem.

 

Aha :) Już mi się nie chce zaczynać gry od nowa, jakoś się przemęczę... Tak mi się jeszcze jedno nasunęło - czy w lidze polskiej kary pauzowania naprawdę są od 2 żółtej kartki 1 mecz po każdej kolejnej? Czy to wynik nałożenia się update'u na wersję 10.3 :D? Wielką rotację w składzie to wymusza :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam na waszym miejscu zostawil bym w spokoju narazie aktualizacje skladow IV ligi tylko zajal bym sie odzworowaniem budżetow, infrastruktury klubowej, barwami i koszulkami tych zespolow. Na tym poziomie rozgrywek jest taka rotacja w skladach ze zanim ten update skonczycie to wiekszosc skladow juz i tak nie bedzie aktualnych. No dobra , jak juz zaczeliscie to skonczcie , ale tak jak napisalem wczesniej na tym poziomie wzaniejsze w grze sa innne aspekty. A jesli chodzi o aktualizacje skalow jeszcze nizszych poziomow to juz zupelnie bym odpuscil. Tyl;ko herby ,barwy i budzety. Bo tam to juz totalna amatorka, na zasadzie wezme nakrece dwoch gosci z osiedla albo z pracy, zeby "poruszali sie" troche , pograli zemna w takim powiedzmy Drukarzu Warszawa, albo w Delcie , pojda , pograja , za 3 miesiace im sie znudzi , na ich miejsce przyjdzie 2 podobnych im "grajkow". nie ma sesnu. Szaraki moze nie ale , dla mnie moga to byc przypadkowe nazwiska, a gra niech sama losuje atrybuty zgodnie z widelkami dla tych lig. Wypadalo by jedynie porozrzucac kilkunastu chopakow po prowincjonalnych klubach z calej polski, z B. niskimi umiejetniscimi ,ale za to z dyuzym potencjalem i tyle... Za duzy ogrom pracy was czego nie skonczycie tego w 2 lata a sklady i tak juz beda "przedpotopowe". zajmijcie sie tym czy m pislaem na początku.

Odnośnik do komentarza

Ja tam na waszym miejscu zostawil bym w spokoju narazie aktualizacje skladow IV ligi tylko zajal bym sie odzworowaniem budżetow, infrastruktury klubowej, barwami i koszulkami tych zespolow. Na tym poziomie rozgrywek jest taka rotacja w skladach ze zanim ten update skonczycie to wiekszosc skladow juz i tak nie bedzie aktualnych. No dobra , jak juz zaczeliscie to skonczcie , ale tak jak napisalem wczesniej na tym poziomie wzaniejsze w grze sa innne aspekty. A jesli chodzi o aktualizacje skalow jeszcze nizszych poziomow to juz zupelnie bym odpuscil. Tyl;ko herby ,barwy i budzety. Bo tam to juz totalna amatorka, na zasadzie wezme nakrece dwoch gosci z osiedla albo z pracy, zeby "poruszali sie" troche , pograli zemna w takim powiedzmy Drukarzu Warszawa, albo w Delcie , pojda , pograja , za 3 miesiace im sie znudzi , na ich miejsce przyjdzie 2 podobnych im "grajkow". nie ma sesnu. Szaraki moze nie ale , dla mnie moga to byc przypadkowe nazwiska, a gra niech sama losuje atrybuty zgodnie z widelkami dla tych lig. Wypadalo by jedynie porozrzucac kilkunastu chopakow po prowincjonalnych klubach z calej polski, z B. niskimi umiejetniscimi ,ale za to z dyuzym potencjalem i tyle... Za duzy ogrom pracy was czego nie skonczycie tego w 2 lata a sklady i tak juz beda "przedpotopowe". zajmijcie sie tym czy m pislaem na początku.

 

Za późno :/ W obecnym momencie wygląda to tak jakby coś w bazie pękło i w którejś tam zmianie nie daje rady i występuję błąd :/

 

A co do pomocy, nie chodzi nam o jakąś specjalną znajomość bazy, pomocnik dostaje dane i je wklepuje, niestety na razie nawet to jest za dużym wyzwaniem dla zwolenników updatu ...

Odnośnik do komentarza

Za późno :/ W obecnym momencie wygląda to tak jakby coś w bazie pękło i w którejś tam zmianie nie daje rady i występuję błąd :/

 

Błąd jest w samej grze czy już w edytorze? Jak w grze to w którym momencie?

 

Dodajemy/zmieniamy ustawienia rezerw o ile przed zmianami wszystko działa ok to w trakcie/po gra wychodzi do pulpitu :/ Tak jakby gra/edytor miała jakieś ograniczenia w ilości zmian :/

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...