Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Jupiii, nadal jestem niepokonany na wyjeździe ;D. Teraz wygrałem 1-4 po fenomenalnym meczu mojego łapacza (nota 10, rywal miał 9 strzałów celnych), dzięki za sugestię by go sprawdzić jasonx ;).

 

Pozostają tylko te nieszczęsne mecze u siebie. Ogólnie to jest zabawne, u siebie nic nie wygrałem, na wyjeździe nic nie przegrałem. Ma ktoś jakiś pomysł jak tam grać ? Może za bardzo defensywnie wychodzę ? Z reguły na zbalansowanym, raz wyszedłem lekko ofensywnym. Próbował ktoś z was wyjść mocniej ofensywnie ?

Odnośnik do komentarza

Próbował ktoś z was wyjść mocniej ofensywnie ?

 

Raz lekko ofensywnie z diamentem 4-4-2. 5:1 chyba się skończyło :)

Teraz wychodzę 4-2-4 (z dwoma OP :) ) i nastawieniem ofensywnym, a to dlatego, że twórca teamu nie logował się od czasu gdy go przyjęto i wychodzi 4-4-2 zbalansowanym i składem wybranym przez asystenta ;)

Odnośnik do komentarza

 

Czy jak wchodzicie w ofertę to też macie info, że:

 

Jest możliwość, że ten transfer jest uważany za oszukiwany i jest on obserwowany przez TM Game Teamsters..

 

???

 

Najlepiej dowiedzieć się u źródła. Najpewniejszym modem jest Kerkrade, praktycznie zawsze odpowiada na pytania szybko i rzeczowo.

 

A jak ja mam go znaleźć na tej stronie? Nigdzie nie mogę znaleźć linków do adminów/modów etc.

Odnośnik do komentarza

Łolaboga.

 

Rekord DRa padł niczym mucha po szprycy Muchozolem. Legwoń w cuglach przekroczył 50 baniek, by finiszować powyżej 87 baniek :jupi:

 

Źle zrobiłem wystawiając dwóch dobrych DL tuż obok siebie. Więckowski ledwie przekroczył 7 baniek, a jest wart (IMO) znacznie więcej.

 

Amicus robisz wyprzedaż? :)

To już chyba jej koniec, choć myślę jeszcze nad mega wypasem Krzyżanowskim - DMR. Mam już zastępcę, a kolejne 70-100 baniek w kasie może zrobić różnicę :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...