Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Za mało sportu było.

 

Ale jak juz byl to byl prawdziwy sport..

 

Taaa, zwłaszcza jak Qcz dyktował karnego. Fatboy za jaskółkę ma nominację do piłkarskiego Oscara.

karny ewidentny byl....;)

a z domkami to super ze nie sapali...w sumie nie liczac nocy z cz/pt to juz nie przyczepiali sie...moze nie chcieli sie bic? :D

Odnośnik do komentarza
Za mało sportu było.

 

Ale jak juz byl to byl prawdziwy sport..

 

Taaa, zwłaszcza jak Qcz dyktował karnego. Fatboy za jaskółkę ma nominację do piłkarskiego Oscara.

karny ewidentny byl....;)

 

Sędzia był stronniczy :kekeke: A jego decyzje tendencyjne :keke:

 

a z domkami to super ze nie sapali...w sumie nie liczac nocy z cz/pt to juz nie przyczepiali sie...moze nie chcieli sie bic? :D

 

Jak to nie? Wszyscy sapali :keke:

Odnośnik do komentarza
a z domkami to super ze nie sapali...w sumie nie liczac nocy z cz/pt to juz nie przyczepiali sie...moze nie chcieli sie bic?

 

Chyba to drugie :keke: Ogólnie Pani nas dzisiaj opierdoliła, ze nie ma dwoch regulaminów :keke: Jeden robi za liste, tych ktorzy nie pija w sierpniu :keke: Gdzie wiec jest drugi ? :-k

 

Jeszcze mi sie przypomnial Wujek Przecinak w pierwsza noc :rotfl:

Odnośnik do komentarza
a z domkami to super ze nie sapali...w sumie nie liczac nocy z cz/pt to juz nie przyczepiali sie...moze nie chcieli sie bic?

 

Chyba to drugie :keke: Ogólnie Pani nas dzisiaj opierdoliła, ze nie ma dwoch regulaminów :keke: Jeden robi za liste, tych ktorzy nie pija w sierpniu :keke: Gdzie wiec jest drugi ? :-k

 

Jeszcze mi sie przypomnial Wujek Przecinak w pierwsza noc :rotfl:

 

O to poważna sprawa. Drugi to chyba lista tych co nie piją w tym tygodniu. Podobno miejscowy proboszcz ją przeczytał dzisiaj na mszy i dlatego Enchi nie poszedł do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Kocyk niestety jest przepalony w kilku miejscach. Smycz mi się zjarała i trochę koszulka. Bąbel rośnie. Na szczęście stefan_jaracz się nie spalił. Gupie pauki szły z grillem przez nasz kocyk :]

a jak warga po spotkaniu z rojem os? :>

Nie ma śladu. Kubka też nie mam i łyżeczki.

P.S. Mam listę uczestników sekcji gry na bandżo i regulamin z osobami, które nie piją w pierwszy weekend sierpnia :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...