Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to trzy osoby zadeklarowaly chec, jak dotychczas: Dapsz, Mike Mithick i teraz Dawiz

co mi po "z tego co wiem"? ja musze miec pewnosc na 100%, bo bede wykladal WLASNA kase ponownie na rezerwacje ewentualnego domku a pozniej sie okazac moze, ze tak sobie sapali ze niby jada jak miejsc nie ma...a gdy sie pojawily to nagle nie moga, bo cos tam.

Niech osoby te odezwa sie i zapewnia na 100% ze jada i zaplaca kase...

ps. nie wiem czy wogole domki 4 osobowe sa...a jesli sa w osrodku to czy wolne :P

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
ale jakos pozostala 4 mimo ze widze na forum nie potrafi sie zdeklarowac razz.gif

 

U mnie wszystko zalezy od tego czy dostane urlop z roboty a to bede wiedzial na jakies 2 tygodnie przed zjazdem. Nawet dojazd mamy dograny w ten sposob, ze 2 tyg "przed" daje znac jak jest i albo jedziemy moja fura z PJM i Dapszem (mial tez jechac Pawoj ale ma inny transport z Kraka na obecna chwile) albo kazdy szuka sobie srodka lokomocji we wlasnym zakresie. Nie mam zamiaru mowic "bede na 100%", snuc dalekosieznych planow bo to nie ma najmniejszego sensu w przypadku gdy nie jest to zalezne ode mnie. A na dobra sprawe to przeciez mozna sie przekimac u kogos na podlodze czy w aucie a dobrodusznego forumowicza nagrodzic w odpowiedni sposob :> A wiec Qczoslawie nie sap :>

Odnośnik do komentarza
De Raph - gadaj z Grabkiem i FYM'em, oni mają decydujący głos.

 

dorwałem Grabka w końcu i ustaliliśmy, że ponieważ najsensowniejszym miejscem dosiadki jest Ostrów Mazowiecka, to po prostu tam się do was dosiądę.

 

Hy,hy - grupa operacyjna Kurpie-Podlasie znowu w akcji, skład w większości taki jak na legendarnym już zjeździe sierakowskim :)

Odnośnik do komentarza
Ja jadę na pewno, bo mam wtedy urlop. Pisałem do pawoja i przyjedziemy razem, jeżeli nic sie nie zmieni.

Dokładnie. Pracę teoretycznie już mam załatwioną więc z pieniędzmi nie będzie problemu. Jak tylko Sioux mnie weźmie to się pojawie :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...