Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczenia na barki - hantle w dlonie, rece wzdluz tulowia i sztywno bez zginania w lokciu podnosisz na wysokosc hmm brody i opuszczasz. Na biceps - stoisz tak samo, tylko teraz wyciskasz zginajac w lokciach. Na triceps - lewa reka do gory, zginasz tak zeby poszla za glowe i wyciskasz do gory tak zeby byla w pionie podniesiona sztywno (ciezko to cw opisac, w necie pewnie znajdziesz). Na przedramiona - rece wzdluz tulowia ale zewnetrzna czescia dloni do przodu ciala trzymajac hantle do gory nadgarstki, drugie - klekasz przed czyms twardym, opierasz reke i podnosisz nadgarstek ale w druga strone niz w tamtym cw.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Moja dieta na masówce:

 

6:30 Sniadanie

120g owsianki, 50ml mleka 2%, 60g rodzynek, 40g orzechów włoskich

50g odżywki białkowej

 

11:00 II Śniadanie

2 puszki tuńczyka w oleju

100g ryżu lub kaszy gryczanej

pół papryki czerwonej

 

15:00 Posiłek przed treningowy

60g wafli ryżowych

400g serka wiejskiego

 

19:30

odzywka białkowa

 

20:00 Posiłek potreningowy

2 puszki tuńczyka w oleju

100g ryżu lub kaszy gryczanej

 

22:00 Kolacja

3 naleśniki własnej produkcji smażone na oliwie z oliwek (50g odżywki białkowej, 250g twarogu chudego, 40g rodzynek, 100ml mleka) tak mniej więcej

 

23-24 II Kolacja

serek wiejski lub odzywka białkowa na noc

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Nie mam typowego obiadu, w pracy nie mam jak jeść aż tak regularnie :) trzymam się tylko wyznaczonych kalorii. Bilansowałem to kiedyś i wychodziło mi ponad 4,0k kcal. Zapotrzebowanie mam na 3,5k. Srednio idzie 0,5kg na 8-9dni. Zalało mnie na brzuchu bardzo ale za to będzie co palić od stycznia :P

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Masówka z definicji polega na tym, że ma mnie "zalać" :) O rtęci nie chce mi się pisać, obczytałem się o tym i... w sumie lepiej wpieprzać modyfikowane chemicznie piersi z kurczaka? Tuńczyk ma największą ilość białka na 100g (bodaj 20-25g), nie musze go gotować/smażyć (tak jak drób czy wołowinę). Opcja na wrzesień to tuńczyk :) W październiku może wrócę do wołowiny.

Odnośnik do komentarza

W sumie racja, czyli co ? Genetyka ? Zwolniony metabolizm ? Przeczytajcie sobie dobry artykuł ze Stefanem Havlikiem z dwumiesięcznika Body (maj, czerwiec). Gość nie przestrzega diety, je mało warzyw, na redukcji tylko ogranicza tłuszcze, wcina co się da, kalorii nie liczy, a na zawodach waży 100kg i wygląda zajebiście. Po zawodach jego waga dochodzi do 115kg. Genetykę musi mieć świetną, a kopyta ma zacne.

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że podłało Cię od za dużej ilości węgli. Jak liczyłem to masz ich praktycznie tyle samo co białka(założyłem, że sypiesz 35g białka z odżywki w tym 1 posiłku). Obetnij je troche(np wywal wafle), a dorzuć tłuszczy. Jak widzisz, że podlewa to utnij troche kalorii bo po co niepotrzebnie poźniej bujać się z balastem na redukcji.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

http://www.fotoszok.pl/show.php/1699983_dieta-2013-09-04.png.html tak mniej więcej wygląda bilans u mnie na obecną chwilę, bez wnikania w kolejność posiłków (mniej więcej się zgadza kolejność tylko godziny sa inne).

Wychodzę prawie 4,8k dziennie :D Ale wiadomo, czasami zamiast 2 kolacji z serkiem wiejskim wrzucam naleśniki z twarogiem, zamiast tuńczyka wrzucę pierś z kurczaka z ryżem itd. Staram się tylko pilnować białka.

Zalewa mnie co jest oczywiste, dodatkowo skończyłem cykl na mono, od przyszłego tygodnia zaczynam kolejny cykl na nitrobolonie także zwiększy się nawodnienie organizmu. Zawsze miałem problem z łapaniem dodatkowych kilogramów, dosyć szybko zrzucam balast tłuszczowy. Dla chętnych wrzuciłem do albumu w hyde parku z cyklu masowego. Z końcem września zrobię kolejny apdejt :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...