Skocz do zawartości

Reprezentacja w FM 2010


michal3443354

Rekomendowane odpowiedzi

Po sezonie pracy w Chelsea dostałem propozycję z Włoch, żenada. Kolega prowadzi ManU (gramy przez sieć) zdobył 4 trofea i jemu (Włosi) nie zaproponowali posady, chociaż zgłosiliśmy się obaj. On prowadził już Ghanę w tym momencie - może to dlatego - ale to i tak bez sensu.

Gram MU i po pierwszym mistrzostwie ligi (drugi sezon w MU) dostałem propozycję objęcia zespołu włoskiego. Dwa lata później Brazylia zaproponowała mi objęcie posady menadżera reprezentacji. Też odmówiłem, bo myślałem, że tracę MU w takiej sytuacji. Potem na forum zobaczyłem, że nie tracę i po mistrzostwach świata 2014 (wygrała Brazylia) dostałem propozycje objęcia reprezentacji Hiszpanii, Francji, Turcji i Anglii. Wybrałem Anglię :) Wcześniej chciałem Polskę ale olali mnie :D ach ten Lato ;)

 

Ponieważ w MU mam właściwie 4 zespoły, dwa pierwsze grające na przemian, drugi i młodzików to na prawdę ciężko mi jest to wszystko ogarnąć na odpowiednim poziomie. Ale na razie gram po prostu znacznie wolniej. Już na tydzień w grze poświęcam ok godziny czasu.

 

Z ciekawych spostrzeżeń można narzucić swoje ustawienie dla młodzieżowych reprezentacji jeżeli prowadzi się główną reprezentację kraju. U mnie teraz wszystkie reprezentacje seniorzy, U21, U20 i U19 grają 4-1-2-1-2. Cała pomoc i atak idą środkiem i ma funkcje ataku.

 

 

 

---------------------------(Br)------------------------------

-(Obr Ws)--(Obr Obr)-(Obr Obr)--(Obr Wsp)-

-------------(Def Pom Rygiel def. Obr)-------------

-----------(Śr Pom At)------(Śr Pom At)-----------

--------------(Wys Rozgrywający At)--------------

----------(Cof Nap At)------(Cof Nap At)-----------

 

Skuteczność taktyki wydaje się duża. Wcześniej grałem tak samo ale miałem inne funkcje. Zamiast ataku dla pomocników dawałem wsparcie. Wyniki były znacznie słabsze. Pierwszy mecz U19 Anglia Hiszpania i wynik 6:1 zachęcają. Dawałem też inne funkcje napastnikom a zamiast rozgrywającego miałem cofniętego napastnika na pozycji ofensywny pomocnik.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś może, czy reprezentację mają coś w formie reputacji? I czy kontynent z jakiego dana reprezentacja się wywodzi, też ma jakiś wpływ na oferty jakie otrzymujemy?

 

Bo mam już 2018 rok, osiągnąłem sporo sukcesów... Prowadziłem Australię na MŚ, Nigerię a teraz dostałem propozycję z RPA. Są to przecież stosunkowo mocne reprezentacje, a co dziwne, taka Estonia czy Czarnogóra od razu odrzucają moje oferty.

 

Czy trudniej jest objąć słabeusza z Europy, niż potentata z innego kontynentu?

Odnośnik do komentarza

W edytorze czy edytorach czasu rzeczywistego, reprezentacje mają swoją reputację. Zapewne ma to znaczenie np. którą reprezentację chce wybrać zawodnik z dwoma obywatelstwami :P I może jeszcze w innych aspektach. Mi się nigdy nie zdarzyło chyba, żeby jakaś reprezentacja odrzuciła propozycję sparingu, jeśli miała wtedy wolny termin.

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie odnośnie reprezentacji czy można jakoś zrobić żeby reprezentacja Polski gała na innym stadionie niż Sląski? Próbowałem jakoś to zrobi w edytorze a nie mogę. A wiem ze jakoś to się robi, ponieważ np Francja, Brazylia graja na rożnych stadionach w FM 2009 nie było tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Poza tym ty masz reputację przykładowo kontynentalną. Ja taką mam. Możesz mieć światową i wtedy bez trudu osiągniesz pracę na całym świecie. Możesz mieć regionalną lub krajową. To ogranicza twoje możliwości poszukiwania pracy. Edytora nie używałem i nie wiem jak to wygląda od strony reprezentacji, ale jest też po prostu ranking FIFA w którym dany kraj występuje. To chyba główne kryterium.

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie odnośnie reprezentacji czy można jakoś zrobić żeby reprezentacja Polski gała na innym stadionie niż Sląski? Próbowałem jakoś to zrobi w edytorze a nie mogę. A wiem ze jakoś to się robi, ponieważ np Francja, Brazylia graja na rożnych stadionach w FM 2009 nie było tego problemu.

 

W edytorze, wchodzisz w dany stadion i tam na dole jest opcja dotycząca meczów reprezentacji. Ja u siebie zmieniałem i działa, Polska reprezentacja gra na innych stadionach.

Odnośnik do komentarza

Mam spory problem :

prowadzę reprezentację Mali i na liście krajowej mam tylko jednego bramkarza... Powołuję więc go, ale przy zgłaszaniu składu otrzymuję informację, że w składzie musi być trzech bramkarzy... U mnie w grze jest tylko jeden malijski bramkarz, co mogę zrobić w tej sytuacji oprócz oczywiście podania się do dymisji?

Odnośnik do komentarza

ja po połowie sezonu (ciut więcej) otrzymałem po PNA propozycję objęcia reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej i Ghany wybrałem tych pierwszych na prawdę notowałem świetne wyniki (remis z Brazylią na mś czy wygrana z Rosją 3-1 również na mistrzostwach czy remis na Wembley z Anglią w towarzyskiej potyczce)tylko w drugiej rundzie MŚ pechowo przegrałem ze Szwajcarią i odpadłem (awansowali do finału).Mam pytanie dotyczące czemu Drogba pozbył się opaski kapitańskiej ? nadal gra w reprezentacji

Odnośnik do komentarza

Ja reprezentacją Urugwaju zdobyłem srebro na mundialu (3:2 w Finale z Francją)I mimo tego wciąż mam reputację kontynentalną i silne reprezentacje nie chcą mnie zatrudniać , według mnie to bug . Szkoleniowiec który zdobywam wicemistrzostwo świata , zazwyczaj wygrywa również uznanie i sławę na całym świecie . Według mnie ten element wymaga poważnej poprawy (chodzi o grę reprezentacją)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...