Skocz do zawartości

Pokaż pulpit


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

podasz linki co trzeba ściągnąć, żeby uzyskać podobny efekt :) ? ma to możliwość parametryzacji/konfiguracji ?

 

Cały lay Enigmy siedzi sobie tutaj. Sama instalacja jest dziecinnie prosta, jako że polega tylko na uruchomieniu ściągniętego pliku(ofc wcześniej trzeba Rainmeter zainstalować). Potem wystarczy kliknąć w 'zarządzaj Rainmeter' i bawić się do woli tym co przygotowali autorzy laya(wszystko w polu 'skórki => aktywne skórki). Sam wybrałem któryś z domyślnych tematów, potem poprzestawiałem w nim nieco dla własnej wygody i dodałem ten zegarek(jakoś bardziej mi pasował niż domyślny ; folder umieszczamy domyślnie w C:\Users\user_name\Documents\Rainmeter\Skins).

Żeby właściwie ustawić sobie lokalizację pogodynki, powiadamiacze z fb i gmail czy okienko z newsami wystarczy znowu odwiedzić panel zarządzający i załadować z drzewka plik options.ini, wtedy załącza się ładne okienko gdzie jest opisane co i jak zrobić, żeby poprawnie te funkcje działały. Tamże ustawia się też z jakiego playera korzystamy, co by pojawiało się jakieś info w polu nowplaying - sam używam Foobara i poza wybraniem go z listy wymaga także tej wtyczki. Potem tylko unieruchomić wszystko żeby się nie ruszało(sam ustawiam także 'klikaj przez' żeby móc wyciągnąć jakieś zabłąkana pliki spod paneli xD) i gotowe.

 

Ogółem samo rozmieszczanie paneli jest dość łatwe, zmuszenie ich do poprawnego działania w tym layu również(nie trzeba się grzebać w kodzie panelu, tylko załatwić wszystko w panelu z opcjami, co jest świetne dla takich laików jak ja xD). Na początku jest nieco chaosu, ale po chwili wszystko się m/w ogarnia i można szperać na deviantART gdzie jest sporo różnych paneli wykonanych przez fanów programu(wcześniej używałem choćby tej pogodynki).

 

A - za położenie ikonek z prawej strony odpowiada stary i dobry RocketDock.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...