Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie mam wrzucic plik fake.inc, w sytuacji gdy mam gre zainstalowana przez STEAMa i brak mi widocznych folderow gry na dysku C:. Wiem, ze w poprzednich wersjach wrzucalo sie to do katalogu z gra ...db/800/Inc/all. W moim przypadku nie widze takich folderow, wiec prosze o jakas pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie mam wrzucic plik fake.inc, w sytuacji gdy mam gre zainstalowana przez STEAMa i brak mi widocznych folderow gry na dysku C:. Wiem, ze w poprzednich wersjach wrzucalo sie to do katalogu z gra ...db/800/Inc/all. W moim przypadku nie widze takich folderow, wiec prosze o jakas pomoc.

 

ja wrzucilem tu: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\football manager 2010\data\db\1000\lnc\all

Odnośnik do komentarza

Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie mam wrzucic plik fake.inc, w sytuacji gdy mam gre zainstalowana przez STEAMa i brak mi widocznych folderow gry na dysku C:. Wiem, ze w poprzednich wersjach wrzucalo sie to do katalogu z gra ...db/800/Inc/all. W moim przypadku nie widze takich folderow, wiec prosze o jakas pomoc.

 

ja wrzucilem tu: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\football manager 2010\data\db\1000\lnc\all

 

ja pierdziu tu sie pochowalo :) pierwszy raz instalowalem przez steama, dzieki za szybka odpowiedz... teraz juz latwiej bedzie z innymi dodatkami.

Odnośnik do komentarza

Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie mam wrzucic plik fake.inc, w sytuacji gdy mam gre zainstalowana przez STEAMa i brak mi widocznych folderow gry na dysku C:. Wiem, ze w poprzednich wersjach wrzucalo sie to do katalogu z gra ...db/800/Inc/all. W moim przypadku nie widze takich folderow, wiec prosze o jakas pomoc.

 

ja wrzucilem tu: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\football manager 2010\data\db\1000\lnc\all

 

ja pierdziu tu sie pochowalo :) pierwszy raz instalowalem przez steama, dzieki za szybka odpowiedz... teraz juz latwiej bedzie z innymi dodatkami.

 

to teraz ja mam pytanie, moze troche idiotyczne, bo jeszcze nie sprawdzalem czy fake dziala... a mam nazwe fejk.inc. czy ty ja zmieniasz na fake.inc? :)

Odnośnik do komentarza

Czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie mam wrzucic plik fake.inc, w sytuacji gdy mam gre zainstalowana przez STEAMa i brak mi widocznych folderow gry na dysku C:. Wiem, ze w poprzednich wersjach wrzucalo sie to do katalogu z gra ...db/800/Inc/all. W moim przypadku nie widze takich folderow, wiec prosze o jakas pomoc.

 

ja wrzucilem tu: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\football manager 2010\data\db\1000\lnc\all

 

ja pierdziu tu sie pochowalo :) pierwszy raz instalowalem przez steama, dzieki za szybka odpowiedz... teraz juz latwiej bedzie z innymi dodatkami.

 

tak :) z nazwy wyrzucilem PL i zastapilem nim ten podstawowy. tyle zeby dzialal, gre trzeba wystartowac od nowa, nowy sezon itd ;/ odblokowalo mi niemcow, ale polska 1 liga, nie zostala zmieniona na prawdziwa nazwe.

Odnośnik do komentarza

a mam nazwe fejk.inc. czy ty ja zmieniasz na fake.inc? :)

 

I to jest poprawna nazwa. Wywalasz wszystko z katalogu lnc i do niego później wrzucasz fejk.lnc.

 

 

I w sumie nie bardzo rozumiem pytania o Steam, skoro w paczce z Fake Patchem jest wszystko wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza

a mam nazwe fejk.inc. czy ty ja zmieniasz na fake.inc? :)

 

I to jest poprawna nazwa. Wywalasz wszystko z katalogu lnc i do niego później wrzucasz fejk.lnc.

 

 

I w sumie nie bardzo rozumiem pytania o Steam, skoro w paczce z Fake Patchem jest wszystko wyjaśnione.

 

no wlasnie ta kwestia czy wywalac wsio czy nadpisywac czy dodawac nie jest wg mnie dobrze wyjasniona, cytuje:

 

"2) Zawartość folderów edt i lnc kopiujemy do ich odpowiedników

w folderze z bazą danych gry (np. domyślne 1000), podmieniając istniejące pliki."

 

w moim przypadku nie bylo zadnych podmian... czyli mam rozumiec ze w Inc wywalamy wsio i kopiujemy clubc.Inc i fejk.Inc,

a do katalogu edt tylko kopiujemy team_japan.ddt i team_poland.ddt pozostawiajac cala reszte?

 

thx

Odnośnik do komentarza

w moim przypadku nie bylo zadnych podmian... czyli mam rozumiec ze w Inc wywalamy wsio i kopiujemy clubc.Inc i fejk.Inc,

a do katalogu edt tylko kopiujemy team_japan.ddt i team_poland.ddt pozostawiajac cala reszte?

 

thx

 

To tak:

Po pierwsze, katalog się nazywa "Lnc", a nie "Inc", jak się może wydawać ;)

Po drugie, z katalogu "lnc" wywalamy WSZYSTKO, co się w nim znajduje, a dopiero później wgrywamy fejka i clubs. Do edt wrzucamy "teamy".

Odnośnik do komentarza

w moim przypadku nie bylo zadnych podmian... czyli mam rozumiec ze w Inc wywalamy wsio i kopiujemy clubc.Inc i fejk.Inc,

a do katalogu edt tylko kopiujemy team_japan.ddt i team_poland.ddt pozostawiajac cala reszte?

 

thx

 

To tak:

Po pierwsze, katalog się nazywa "Lnc", a nie "Inc", jak się może wydawać ;)

Po drugie, z katalogu "lnc" wywalamy WSZYSTKO, co się w nim znajduje, a dopiero później wgrywamy fejka i clubs. Do edt wrzucamy "teamy".

 

super, czyli juz mam elegancko zrobione, dzieki wielkie! :)

 

korzystajac z okazji, mam klopot z dodawaniem herbow... nie widzi nowo dodanych <_<

uzylem genie scout zeby znalesc id klubu, potem przez program fm graphics guru stworzylem plik config.xml w katalogu:

C:\Users\Dawid\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\pictures\logos

razem z dwoma plikami graficznymi *.png, zapisalem wsio elegancko, odpalilem gierke, dawalem te odswiezania skorek bez buforowania, nawet odpalilem nowa gre i wielka dupa :/

nie widzi tego herbu... czy znaczenie ma to ze wgralem wczesniej jakis megapack herbow (ponad 1gb), ale tamte sa zapisane w plikach *.fmf. jednak w nich nie bylo herbu mojego klubu....

 

config.xml wyglada tak:

<record>

<!-- resource manager options -->

 

<!-- dont preload anything in this folder -->

<boolean id="preload" value="false"/>

 

<!-- turn off auto mapping -->

<boolean id="amap" value="false"/>

 

<!-- logo mappings -->

<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions

in the resource system, which allows this folder to be dropped into any

place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics

files from the correct places

-->

 

<!-- List generated by FM Graphics Guru, by NabaDwA-->

<list id="maps">

<record from="Irlam" to="graphics/pictures/club/2062002129/logo"/>

<record from="Irlam-small" to="graphics/pictures/club/2062002129/icon"/>

</list>

</record>

 

z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam sprawę. Ma ktoś pojęcie gdzie mam wrzucić kitsy w stylu 3D, żeby wyświetlały się na ekranie meczowym? Czy dobrze zrozumiałem czytając gdzieś, że teraz jest możliwe wrzucenie do gry kitsów 3D, a do tego niezależnie 2D, aby wyświetlały się w informacjach o klubie?

Odnośnik do komentarza

Ale chyba źle to wrzucasz...

 

C:\Documents and Settings\NazwaUżytkownika\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010 i tu (nie wiem, jakie są w tym dodatku pliki, ale pewnie jakieś "panels" i coś jeszcze) jeśli chcesz mieć to we wszystkich skinach (tak czy inaczej, nie działa ze wszystkimi skinach) albo wrzucasz te same foldery w konkretną skórkę i jazda.

 

Dobra dziala ;) thx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...