Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden kłeszczyn :)

Ściągnąłem z FM-Base pack 9,000+ z logami i fixa (podane tu przez mst), jednak tam logo Polonii Bytom jest i w bytomskiej i warszawskiej drużynie. Jak zrobić, żeby KSP miał swoje logo i Polonia Bytom też swoje? :)

 

znajdz w tej paczce logo Polonii Warszawa, zapamietaj nazwe, nastepnie otworz plik config i znajdz linijke z nazwa tego loga, a potem zamien nr ID tam wystepujacy na prawdziwe ID Polonii Warszawa.

Odnośnik do komentarza

To jest zdaje się po prostu błąd angielskiego autora tej paczki. Pewnie przy następnej łatce zostanie to poprawione.

Tyle to ja wiem :) Tylko chciałem sam sobie z tym poradzić :P

 

Ta, tyle że to jest zapisane w plikach *.fmf.

 

uzyj resource archievera do wypakowania tego folderu

Spróbuję, podziałam, zobaczę ;)

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie - w którym pliku i które wartości odpowiadają za kolory: belki po wejściu w profil piłkarza (tam gdzie jest imię i nazwisko, pozycja na której gra i klub) i gdzie znajdę wartości kolorów wypłaty i wartości piłkarza (oczywiście też w jego profilu:D). Chciałbym je dostosować do swoich potrzeb a nie mogę się doszukać:P. Dzięki za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza

Collection of new leagues and new divisions

 

Here is a collection of new leagues and new divisions found in the network, have been made by me only leagues in which my name appears

 

http://fmaddiction.forumfree.net/?t=44279838

 

EUROPE - UEFA

- Georgia

1st, 2nd, 3rd and 4th div. - Level 4 by hzury

 

 

Że co proszę??? Przecież w Gruzji są tylko 3 ligi w ogóle... Póki co nie mam jak zobaczyć samemu, mógłby ktoś się podzielić screenem lig 3 i 4 :>?

Odnośnik do komentarza

Ponowię pytanie. Mam problem z logami, który obrazuje ten screen:

http://img692.imageshack.us/img692/9817/sampdoriasampdoriaii.jpg

 

Problem polega na tym, że przy nazwach drużyn pojawiają mi się niewłaściwe logosy. Wygląda to w taki sposób, że najpierw zerkam sobie do meczu dajmy na to Slovan-Baku (jak na powyższym screenie). Potem gdy klikam na inny mecz, to loga z poprzednio oglądanego pozostają na swoich miejscach. Mówiąc krótko - loga się nie 'odświeżają'. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

A czy da się wyedytować w jakiś sposób pliki konfiguracyjne skina, tak żeby te logosy w ogóle nie pojawiały się na ekranie meczowym? Ciekawi mnie który plik .xml i jaki wpis jest za to odpowiedzialny. Gdyby ktoś wiedział, to będę wdzięczny za podpowiedź.

 

EDIT: już sobie z tym poradziłem. Wyedytowałem metodą prób i błędów plik match title bar.xml z katalogu skina i nie pojawiają mi się już "całe" loga, a tylko backgroundy. Wygląda to całkiem fajnie, no i nie denerwują już te niepasujące loga.

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie - gdzie znajdują się domyślne skiny FM'a? Chciałem zmienić kolory atrybutów ale znaleźć nie mogę...

 

Główny folder gry\data\skins.fmf

plik należy otworzyć dodanym do gry "resource archiver", następnie przy pomocy "CM Rev Colours Changer" zmienić kolor atrybutów

eh, zapomniałbym że ten program nie działa <ironia>, ewentualnie za pomocą zwykłego notatnika wyedytować linijki z atrybutami

Odnośnik do komentarza

Cholera...musiałem coś spieprzyć oczywiście...zachciało mi się grzebać w tym "skins.fmf" i teraz mi się gra nie uruchamia, tzn ekran jest cały czarny, widać tylko białe napisy; nie można zmienić żadnych opcji (zmieniłbym skina ale za chiny się nie da...). Mam prośbę - niech ktoś wrzuci na jakiś serwer ten plik (skins.fmf) z folderu data w grze. Przeinstalowanie będzie dużo dłużej trwało (słabe łącze)... Dzięki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...