Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie jest jakoś specjalnie potrzebne. Przeglądając teksty na FM Zone widzę, że z systemu ocen nie korzysta wielu czytelników.

 

Większym problemem może być to, że w stopce nie ma już gilberta_busko, który jak dla mnie był jednym z nielicznych autorów, którego tekstom warto było poświęcić dłuższą uwagę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowości na FM Zone!

 

Przede wszystkim nie próżnowali newsmani, z patrykiem11 na czele pisząc o poniżej podanych nowinkach:

 

Nowy blog i nowe nowości! - patryk11 2 października

 

Graficzne podsumowanie września! - patryk11 3 października

 

O interakcji słów kilka - patryk11 4 października

 

Kolejne usprawnienia i Zmiana ankiety - patryk11 5 października

 

Niespodzianki za pre-order na Steamie! i Kolejne nowości w FM-ie 11! - patryk11 6 października

 

Następny dzień blogowania ;  Chodzące nieszczęście... ; Pierwsi szczęśliwcy - odpowiednio pisane przez patryka11, jmk[jamajczyka] i Karpina[7 października].

 

Telewizyjna reklama FM-a 11! i Druga część wywiadu z Piotrem Sebastianem - patryk11 8 października.

 

Na naszych łamach zagościły również nowe artykuły, a wśród nich:

 

Walking Disaster #4 - kolejna część opowiadania gilberta_busko

 

Mam wrażenie dobrze wykonanej roboty- druga część wywiadu przeprowadzonego z Piotrem Sebastianem przez Malamuta.

 

Ostatnio pojawiły się też nowe facepacki, w tym:

 

KVC Westerlo [Cut-Out] by Snowy

 

CD. Santos Laguna [Cut-Out] by Hidalgo

 

Zulte-Waregem [Cut-Out] by Daniel

 

Zapraszamy na fmzone.pl !

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Literówka w ruchomym dolnym pasku.

 

Głosuj na Football Managera 2010 w corocznym plebistycie o Złoty Joystick!

Jak już to plebiscyt, a nie plebistyt, czy plepistyc.

-

Swoją drogą lekko dziwne jest to, że dajecie link do newsa o danym tekście, a chwilę potem dajecie osobny odnośnik do samego tekstu. Takie trochę dublowanie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, poziom jezykowy Waszych dokonan jest nader mizerny. Wciaz nie poprawiliscie nieszczesnego lacinskiego tytulu (qui sum tez nie oznacza czym jest...), a tu kolejny ciekawy material, ktory otwiera lead: Mam wrażenie dobrze wykonanej roboty – mówi Piotr Sebastian w drugiej części wywiadu z Malamutem. O ile mi wiadomo, Malamut przedstawia sie jako dziewczyna, wiec dlaczego odmieniacie jej nicka po mesku?

Odnośnik do komentarza

Panowie, poziom jezykowy Waszych dokonan jest nader mizerny. Wciaz nie poprawiliscie nieszczesnego lacinskiego tytulu (qui sum tez nie oznacza czym jest...), a tu kolejny ciekawy material, ktory otwiera lead: Mam wrażenie dobrze wykonanej roboty – mówi Piotr Sebastian w drugiej części wywiadu z Malamutem. O ile mi wiadomo, Malamut przedstawia sie jako dziewczyna, wiec dlaczego odmieniacie jej nicka po mesku?

Przyjmijcie do wiadomości, że sama się tak przedstawia :) Dlaczego mamy ingerować w czyjś nick, zwłaszcza, że ten ktoś sam (sama?) pisze o sobie tak a nie inaczej? Nie od tego jesteśmy. I nie, to NIE JEST bezsensowne tlumaczenie się - ja też odmieniam nick Tofu, choć wszyscy niemal tego do wiadomości nei przyjmują. Ale to mój nick i ja robię z nim co chcę. :)

Odnośnik do komentarza
Przyjmijcie do wiadomości, że sama się tak przedstawia

Jak dla mnie to sie moze przedstawiac nawet Kopstrumcziwadze, nic mi do tego, ale ona nie ma wplywu na zasady fleksyjne. To jak z Ziobra - on moze nie chciec, zeby odmieniac jego nazwisko, ale kazdy szanujacy zasady polskiej pisowni bedzie mowil o Ziobrze, a nie o Ziobro. NIKT Wam nie kaze ingerowac w jej nick, ja Was prosze o szacunek do czytelnika, wyrazony chocby w przestrzeganiu podstawowych regul jezykowych...

 

Reasumujac: TAK, to jest bezesnowne tlumaczenie. I tak z czystej ciekawosci - ona naprawde mowi jestem Malamutem?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcecie być kiedyś dobrzy to zapamiętajcie sobie jedno - diabeł tkwi w szczegółach.

To także, ale dajcie już spokój, bo znów zrobi się niepotrzebne kilka stron kłótni o odmianie nicku. Szk powiedział, przyjmijcie krytykę, poprawcie i załatwione, nie wiem po co to rozwlekać i po co kilak innych osób się wtrąca rozdmuchując sprawę. Wyluzujcie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...