Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia gustu, nie każdy lubi layout CMRev :)

To jest argument z gatunku a u was Murzynow bija.

 

Wasz layout jest paskudny, co ma do tego CM Rev? To, ze ktos nie lubi ich wygladu nie sprawi automatycznie, ze Wasz stanie sie ceniona alternatywa.

Nie chodziło mi o to, argumentem głównym jest "Kwestia gustu". Z tym też sięnie zgadzasz?

Nie, jesli ktos uzna ten layout za dobry to nie ma gustu. Sorry, mowienie, ze o gustach sie dysktuje jest sluszne o ile sie nie schodzi ponizej pewnego poziomu. Wasz lay jest straszny.

 

Nie wydaję mi się żeby ktokolwiek dał Ci prawo do ferowania wyroków i stwierdzania czy ktoś ma gust czy nie :).

Tobie ma się prawo layout jakieś strony nie podobać, możesz go oceniać, krytykować. Alu udowodnij mi teraz w merytorycznej dyskusji, że

ja (i zapewne jeszcze wiele innych osób wg Ciebie) nie mam gustu. Trochę niepoważne wg mnie jest takie twierdzenie z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu, nie każdy lubi layout CMRev :)

To jest argument z gatunku a u was Murzynow bija.

 

Wasz layout jest paskudny, co ma do tego CM Rev? To, ze ktos nie lubi ich wygladu nie sprawi automatycznie, ze Wasz stanie sie ceniona alternatywa.

Nie chodziło mi o to, argumentem głównym jest "Kwestia gustu". Z tym też sięnie zgadzasz?

 

Kwestią gustu może być np. ogólna kolorystyka serwisu (czy ciemna czy jasna). Są pewne standardy w projektowaniu, których należy przestrzegać. Równie dobrze można zrobić żółtą czcionkę na białym tle i powiedzieć, że nam się podoba. Podobać się może ale nie zmienia to faktu, że jest nieczytelne, męczy oczy.

Odnośnik do komentarza

Każdy widzi wszystko tak, jak to chce widzieć. Żeby choć jedna osoba tutaj napisała jakiś pozytyw, jedna, takie kłótnie nie są chyba dla potencjalnego usera Zony zachęcające? Może komuś się spodoba layout, jakieś teksty, newsy - w końcu jak napisał Henkel, o gustach się nie dyskutuje. A Wy samymi komentarzami zniechęcacie do przybywania na taką stronę.

A to, że FMZ przydałaby się doświadcozna osoba wiadomo od dawna, ale jak widać, ważniejsze persony na Zonie uważają inaczej, więc trzeba to uszanować i dać zajmować się własnym poletkiem.

Odnośnik do komentarza

A to, że FMZ przydałaby się doświadcozna osoba wiadomo od dawna, ale jak widać, ważniejsze persony na Zonie uważają inaczej, więc trzeba to uszanować i dać zajmować się własnym poletkiem.

Przemkoo, błąd. Karpin pisał, że wiemy, że kogoś takiego potrzebujemy. I naprawdę to wiemy.

Odnośnik do komentarza

Każdy widzi wszystko tak, jak to chce widzieć. Żeby choć jedna osoba tutaj napisała jakiś pozytyw, jedna, takie kłótnie nie są chyba dla potencjalnego usera Zony zachęcające?

 

Osobiście to ja tu żadnej kłótni nie dostrzegam. Ja tu widzę normalną w końcu dyskusję na odpowiednim poziomie (w porównaniu z wcześniejszymi polemikami) :).

 

A potencjalni userzy powinni i tak zajrzeć na FMZ, żeby sobie sami mogli wyrobić zdanie.

Odnośnik do komentarza

Co do wyglądu strony to pomijając gusta i guściki (osobiście uwielbiam czarno-zielono-żółtą kolorystykę) to technicznie serwis wygląda katastrofalnie. I mówię Wam to jako osoba, która trochę stron w swoim życiu stworzyła. Tak jak napisał Wiochi - są pewne standardy, których należy się trzymać. Ogólny chaos i nieład. O okienku Facebooka już nie wspominam, bo wsadziliście go sobie w tak widoczne miejsce, że bardziej oszpecić strony głównej już nie szło. Wiem, że to wszystko stoi na komercyjnym skrypcie, ale naprawdę można to było lepiej zgrać i poukładać.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tajemnicą, że mamy problem ze stroną techniczną, a wynika to z faktu, że osoba dotychczas siętym zajmująca rozpoczęła studia i po prostu nie ma czasu. Dlatego ja osobiście szukam kogoś, kto mógłby nam pomóc, ale jako że FMZone nie czerpie profitów ze swojej działalności nie gwarantuje wynagrodzenia. A jak wiadomo za darmo to w ryj mozna dostać, a i to nie zawsze.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tajemnicą, że mamy problem ze stroną techniczną, a wynika to z faktu, że osoba dotychczas siętym zajmująca rozpoczęła studia i po prostu nie ma czasu. Dlatego ja osobiście szukam kogoś, kto mógłby nam pomóc, ale jako że FMZone nie czerpie profitów ze swojej działalności nie gwarantuje wynagrodzenia. A jak wiadomo za darmo to w ryj mozna dostać, a i to nie zawsze.

 

No to bierzesz książkę, szukasz tutoriali w necie czy cokolwiek innego i zaczynasz sam nad tym pracować. Ja tak zostałem programistą :)

 

Nauka podstaw CSS to jakieś kilka dni niezbyt ciężkiej pracy. A zwykłą zmianą stylistyki można by naprawdę wiele zdziałać. Ja np. zmieniłem sobie u Was dla testów line-height lewej kolumny na 15px i od razu zrobiło się czytelniej. Bo teraz to można oczy stracić tak się linijki zlewają ze sobą.

 

A plugin facebookowy też się da ostylować o ile dobrze pamiętam.

 

Tylko trzeba porzucić postawę pokrzywdzonych przez życie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...