Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Tofu całkowicie odszedł z redakcji? Trochę szkoda, że rozpętaliście taką aferę, za to co zrobił po kielichu. Tym bardziej, że przeprosił i z tego co widzę chciał Was przenocować za friko. A Wy się zachowujecie jakbyście mu zapłacili za nocleg, a on by Wam uciekł z kasą.

Odnośnik do komentarza

Chyba za dużo się telewizji naoglądaliście i jakiegoś moralizatorskiego gawędzenia o dymisjach z powodów politycznych. Fakt - zawalił, ale kaja się, nie upiera, podkreślam - przeprasza, jeżeli nawet nie darzycie go jakąś zwykłą sympatią, to chociaż miejcie jakieś ludzkie zrozumienie dla tego, że ludzie popełniają błędy, robią coś nie tak, ale kiedy sobie szybko to uświadamiają, ba kiedy najprawdopodobniej nie robią tego w pełni świadomie albo w ogóle świadomie, to nie ma też jakoś przesadnie zbierać się i tylko, no przesadzać w tym, żeby kogoś takiego napiętnować i usunąć skądś.

Odnośnik do komentarza

Ale kto kogo napiętnuje albo usuwa?

 

W temacie poznańskim napisałem kilka słów co by sprawa była jasna, na gg również wyjaśniłem sprawę z Tofu, zaznaczając tym samym że na zlocie się spotkamy, usiądziemy, pogadamy o tym spokojnie i kto wie może nawet napijemy się piwa, póki co to wy nakręcacie sprawę kolejnymi komentarzami.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdania, że zamiast bawić się tu w sąd nad Tofu moglibyśmy zająć się czymś bardziej kreatywnym. To jest jego decyzja, jest odpowiedzialny za nią i według mnie, gadka kto i jak powinien się zachować jest trochę nie na miejscu. Nie byliśmy świadkiem tego, co wydarzyło się w Poznaniu, panowie uczestniczący w tym incydencie załatwili to według swojego uznania i uszanujmy to.

Odnośnik do komentarza

Jako, że nie mogę zalogować się na FM Zone, zapytam tutaj:

Kogo olśniło do tego stopnia, żeby na stronie o Football Managerze publikować facepacki jakiś, jak to ujął mój idol makAA "Lasek", nieważne do jakiego updatu? Chodźcie, wszyscy zaczniemy robić face Koziołka Matołka, Kubusia Puchatka i Tygryska, pod partonatem FM Zone! Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego co jakiś czas, jakiś redaktor FM Zone chce za wszelką cenę, poprzez publikowane na stronie materiały utwierdzić publikę w tym, że jest to serwis idiotów dla idiotów. Ostatnimi dniami robiliście normalną, zwykłą stronę o Football Managerze, którą po prostu można przeglądać z ciekawością, a teraz... no, chyba pozostaje tylko usunąć ten materiał i przeprosić czytelników za to, że musieli oglądać ten popis wielbicieli kiczu i takiego graficznego obciachu. Panie Johniss, więcej kontroli, bo jak widać, to dzieciarnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...