Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po pierwsze chciałbym bardzo pogratulować redakcji FM Zone wyrzucenia Johnissa i robienia serwisu już bez kloszardów polskiej sceny, a przy tym dodać, że uważam go za załganego kłamcę, ponieważ w kwestii zżynania newsów od CM Revolution jeszcze niedawno miał zupełnie inne zdanie. Ale jeżeli to pomaga w podejmowaniu takich decyzji, to bardzo się cieszę, że dział pod moją opieką miał w tym jakiś udział.

 

Znowu trzymam kciuki za FM Zone i życzę, aby z tego doświadczenia wynikło coś dobrego. Nie poddawajcie się.

 

Czarls, to były 2 proste pytania. Nie widzę w tym jakiegoś ataku. Ale jak sobie życzysz.

 

Ale ja nie mówię tu o żadnym ataku, spokojnie :)

Po prostu nie widzę sensu, żeby tu dociekać prawy i robić forumowe Johniss-gate.

To nigdy nie będzie Johniss Gate, jedynie co to może Johniss Thrash, ewentualnie Johniss Water Closet.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, wykopali Cię, skompromitowałeś się i najlepiej, oczywiście jeżeli masz resztki honoru, a załóżmy, że ta ryzykowna teza ma jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość, to się zakneblujesz i przestaniesz się wypowiadać w jakimkolwiek innym miejscu niż Marynia. Wyszło na to, że łgałeś, więc dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, ponieważ możesz robić to po raz kolejny i znowu, bez końca.

Odnośnik do komentarza

Rację miał Meler, z redaktorami (tfu, tfu!) FM Zone absolutnie nie da się pracować. Zżynanie newsów z CM Revolution, wyzywanie w prywatnych rozmowach ze strony 17-latków (sic!) i publikowanie tych "rozmów" na redakcyjnym forum, spiskowanie, wyłudzanie pieniędzy na - podobno - skrypty, layout i nagrody w konkursach. Brak pokory, zero zaangażowania, wybitna nieprofesjonalność. Stanowczo odradzam współpracę z tym "serwisem". Szkoda czasu i nerwów.

Nie rozumiem zarzutu, że z nami się nie da pracować skoro odwiedzałeś forum sporadycznie, może na początku trochę częściej. Nie przedstawiaj owego "zżynania" jako nagminne, bo tak nie było - nie jestem nawet w stanie stwierdzić czy ktoś zerżnął jakiś news, czy tekst z innej strony. To ile od Ciebie wyłudziliśmy tych pieniędzy ? Bo kasę rzucił citko, patryk11 i chyba jeszcze jedna osoba, ja niestety nie mam jeszcze z czego :]

Gdyby zaangażowania nie było to by nie było tekstów, newsów i artykułów.

Najzabawniejsze jest to, że napisałeś "szkoda czasu i nerwów", bo Ciebie praktycznie u nas nie było.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, wykopali Cię, skompromitowałeś się i najlepiej, oczywiście jeżeli masz resztki honoru, a załóżmy, że ta ryzykowna teza ma jakiekolwiek przełożenie na rzeczywistość, to się zakneblujesz i przestaniesz się wypowiadać w jakimkolwiek innym miejscu niż Marynia. Wyszło na to, że łgałeś, więc dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, ponieważ możesz robić to po raz kolejny i znowu, bez końca.

 

Mówiłem Ci już kiedyś, że nie jesteś kimś, kogo opinią bym się przejmował? :)

Odnośnik do komentarza

Tak, pisałeś. Dokładnie wtedy, kiedy mówiłem o tym, że to obciach dla FM Zone, iż opublikowano plik graficzny wycinany siekierą... Po czym po kilku godzinach przyznano mi rację poprzez usunięcie tegoż pliku. Dlatego Twoje zdanie, zwłaszcza teraz jest jeszcze mniej istotne. Pływasz w kiblu, a ja spuszczam wodę. No to dobranoc  :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...