Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda wszystko jest już jasne, ale skoro pytanie padło - naszym nowym naczelnym jest citko.

 

Jednocześnie zwracam się do wszystkich z prośbą aby ten topic służył tylko i wyłącznie merytorycznej

dyskusji na temat naszego serwisu. Wszystkie inne wątki proszę prowadzić w innych tematach albo na PW.

Serdecznie zapraszamy do komentowania naszych materiałów bezpośrednio na naszej stronie.

Jeśli oczywiście zechcecie to zrobić tutaj to też chętnie zapoznamy się z tym co macie nam do przekazania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kolejny tydzień za nami, a mnie wypada podsumować te ostatnie siedem dni w wykonaniu FMZone:

 

Newsy:

 

* CT: Jedenastka nadal na szczycie autorstwa patryka11

* Ostatnia część Historii Alternatywnej autorstwa patryka11

* Perez przeliterowany autorstwa martina

* Karierowicz jmk autorstwa patryka11

 

 

Artykuły:

 

* Historia alternatywna część V autorstwa jmk

* Scenowe Abecadła część III autorstwa Pereza

* Po prostu życie, część V autorstwa jmk

 

 

Grafiki:

 

* Facepack: SC Magna Wiener Neustadt [Cut-Out] autorstwa KonradaSTW

* Facepack: FC Wacker Innsbruck [Cut-Out] autorstwa Hidalgo

* Facepack: SK Sturm Graz [Cut-Out] autorstwa KonradaSTW

 

 

Download:

 

* Update FM11: Project Gooool by Uncle Ron (Grywalne Ligi z obu Ameryk) autorstwa Uncle Rona

* Update FM11: Maltese League autorstwa Matanka

* Update FM 11: Serbian League autorstwa great011

 

 

Talenty:

 

* FM11: Michał Kucharczyk autorstwa BKS_Skrzata

* FM11: Georgi Terziev autorstwa Goriego

* FM11: Martin Dechev autorstwa Goriego

* FM11: Joan Muniz autorstwa BKS_Skrzata

 

Zapraszamy do odwiedzania FMZone!

Odnośnik do komentarza

Naprawdę lepiej dla Was i dla serwisu byłoby, gdybyście zajęli się aktualną wersją gry, zamiast bawienie się w kolorowanie kilku ramek w paincie i otwieranie działu, który nie ma wielkiej przyszłości. Mówię to z całą sympatią do Was, gdyż zależy mi żebyście trzymali poziom :)

nie zdajesz sobie nawet sprawy jak stary CM jest ciągle popularny

Odnośnik do komentarza

Lucasinho - wybacz, ale po jednym dniu naprawdę jest wg mnie za wcześnie na skreślanie tego działu.

Będziemy nadal zajmować się aktualną wersją FM-a, jak również wersją 2010, ale nie sądzę żeby przeszkadzało to w jakikolwiek sposób nowemu działowi na naszej stronie.

 

Ceyvol:

1. Icon nie jest redaktorem Centrum FM, przepraszamy za oczywisty błąd, został on poprawiony - dziękujemy.

2. Logo CM-a ma coś wspólnego z działem retro, który dotyczy CM-a 01/02.

3. Użyliśmy koloru niebieskiego jako "przewodniego" we wspomnianej wyżej grze.

Odnośnik do komentarza

2. Logo CM-a ma coś wspólnego z działem retro, który dotyczy CM-a 01/02. 

3. Użyliśmy koloru niebieskiego jako "przewodniego" we wspomnianej wyżej grze.

 

2. Ale nie rozumiesz, że TO jest logo CM-a Eidosu, który z CM-ami Retro (a więc wcześniejszymi FM-ami, a nie CM-ami Eidosu!) nie ma absolutnie NIC wspólnego? Ja widząc taki button myślę, że znajdę coś do nowych CM-ów, a nie jakieś retro.

 

 

3. Po prostu mogliście pokolorować stronę w całości...

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za ten dział na FM Zone, ale logo Championship Managera Eidosu nie ma z nim nic wspólnego.

 

Poza tym, odpaliłem ten artykuł jmka o talentach i już widzę babole: "Taribo West (Chociaż darmowy tylko na gołej wersji)" - po pierwsze, na łatce 3.9.68 również jest dostępny z wolnego transferu, po drugie: nie wiem po co zdanie z nawiasu zaczęte jest wielką literą. Nie rozumiem też czemu niektórzy piłkarze są wymieniani z imienia i nazwiska (Christiana Chivu), a niektórzy z nazwiska i imienia (Anastasiadis Anestis).

 

No i chciałbym uśmiechnąć się do jmka, który lubił się pochwalić znalezieniem kilku błędów w tekście kacpergawlo, a sam pisze dwa razy gorzej od niego.

Odnośnik do komentarza

1. Co do logo - kajamy się, z pewnością będziemy zmieniać.

2. Kolory - póki co głównym kolorem FMZ jest i pozostanie zieleń, niebieski będzie widoczny w kąciku retro. Nie wykluczamy jednak możliwości zmian.

3. Czarls - Twoje uwagi dotyczące tekstu przekazałem jmk. Postaramy się jak najszybciej wyeliminować błędy.

 

Dziękujemy za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza

Postaramy się aby ten pomysł przypadł do gustu użytkownikom naszej strony :).

Będziemy na bieżąco poprawiać pojawiające się ewentualnie błędy (i dążyć do tego, aby się w ogóle nie pojawiały) - na chwilę obecną logo Championship Managera zostało zmienione.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę lepiej dla Was i dla serwisu byłoby, gdybyście zajęli się aktualną wersją gry, zamiast bawienie się w kolorowanie kilku ramek w paincie i otwieranie działu, który nie ma wielkiej przyszłości. Mówię to z całą sympatią do Was, gdyż zależy mi żebyście trzymali poziom :)

Wyobraź sobie, że ja nie gram w FM2k11 i jego nie posiadam. Jednakże będąc oficjalnym serwisem, musicie dbać o jego sprzedaż ;) Dla mnie po prostu strata czasu. Wolę starego dobrego CM`a. U Was nie ma, a chętni są nadal do grania. Taki urok w stronę starszego pokolenia, tzw. Starych Pryków Maryniarzy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...