Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiada jakąś dobrą taktykę dla Legii Warszawa?

Rozpoczynam grę od nowa, więc taktyka na skład z początku sezonu 2009/2010.

Najbardziej zależy mi na taktyce pod ustawienie 1-4-1-4-1

GK

 

OL OŚ OŚ OP

DP

 

OPL OPŚ OPŚ OPP

N

Oczywiście taktyki pod inne ustawienia również będą mile widziane. :)

 

Może ta Cię zainteresuje. ->  Super Flex

Odnośnik do komentarza
Sprawdzilem to w Liverpoolu, owszem, pierwsze 10 meczy to wygrane 2-0, 4-0, 3-0, 1-0. Ale w pozniejszej fazie sezonu juz kiepsko, kilka porazek ze slabiakami, ogrom straconych bramek.

ja ustwaiłem to w Corinthians i cały sezon bez przegranej. 2 remisy (jeden z Santosem na wyjeździe).

bramek co najwyżej jedną na mecz tracę.

 

Sorry, ja ustawilem tylko plynna filozofie. Sprawdze teraz na Lechu z bardzo plynna.

Potwierdzam skuteczność takiej gry. Co prawda gram Zenitem, czyli klubem naprawdę mocnym, niemniej jednak z czołówką ligi (CSKA, Rubin, Spartak, Lokomotiv) odniosłem zwycięstwa bezapelacyjne. Kolejno 3-0, 4-0, 2-0, 4-1. Ciekawe jak to będzie wyglądało w słabszych zespołach...

Odnośnik do komentarza

dawidLech wez sobie taxe Ultimo Domination V1.0 Better kilka stroon wczesniej jest do sciagniecia:>

 

Jest dużo tam taktyk nie wiem ktora to :/ Daj link jak możesz :)

 

dawidLech wez sobie taxe Ultimo Domination V1.0 Better kilka stroon wczesniej jest do sciagniecia:>

 

Jest dużo tam taktyk nie wiem ktora to :/ Daj link jak możesz :)

 

Mam zagrałem 2 spotkania i wygląda to lepiej Napady się odblokowały ;]

Odnośnik do komentarza

dawidLech wez sobie taxe Ultimo Domination V1.0 Better kilka stroon wczesniej jest do sciagniecia:>

 

nie wiem czy to się sprawdzi. w Holandii wstawisz van Persiego, Huntera i Kuijta na napad, w Interze dasz Eto'o, Milito i Balotelliego, a w Lechu co zrobisz ?? poza tym w tej taktyce nie widzę za bardzo wykorzystania dla Stilica, a mieć takiego grajka na naszą ligę i go nie wykorzystać to by był wielki błąd. jak grasz Lechem to tylko wystarczy wzmocnić prawą obronę, a resztę ustawiasz w 4-1-2-1-2 (Kasprzik - ??, Arboleda, Bosacki, Gancarczyk - Bandrowski - Injac, Zapotoka - Stilic - Rengifo, Lewandowski) i spokojnie czekasz aż zdobędą mistrzostwo. klik

Odnośnik do komentarza

dawidLech wez sobie taxe Ultimo Domination V1.0 Better kilka stroon wczesniej jest do sciagniecia:>

 

nie wiem czy to się sprawdzi. w Holandii wstawisz van Persiego, Huntera i Kuijta na napad, w Interze dasz Eto'o, Milito i Balotelliego, a w Lechu co zrobisz ?? poza tym w tej taktyce nie widzę za bardzo wykorzystania dla Stilica, a mieć takiego grajka na naszą ligę i go nie wykorzystać to by był wielki błąd. jak grasz Lechem to tylko wystarczy wzmocnić prawą obronę, a resztę ustawiasz w 4-1-2-1-2 (Kasprzik - ??, Arboleda, Bosacki, Gancarczyk - Bandrowski - Injac, Zapotoka - Stilic - Rengifo, Lewandowski) i spokojnie czekasz aż zdobędą mistrzostwo. klik

Stilic? Po paru sezonach taki Stlic to co najwyżej rezerwy . Nie musisz od razu Lechem LE wygrywać czy LM , buduj powoli drużynę , zarabiaj pieniądze , a sukcesy przyjdą . A taktyka można powiedzieć podchodzi pod killer

Odnośnik do komentarza

W Lechu zrobiłem tak :)

Taktyka: Ultimo Domination

Lewandowski LN

Peszko ŚN

Rengifo PN

 

Na rezerwie dobre wejścia ma Chrapek

A na prawą obronę zakupiłem z wolnego transferu Laurena, może jest i za stary, ale swoją robotę wykonuje dobrze.

A oto wyniki po kilku meczach:

Korona - Lech 0:3

Werder - Lech 0:2 !!!

Miedź - Lech 0:1

Lech - Zagłębie 1:0

Godne zaznaczenia jest, iż Kasprzik już bardzo długo nie puścił bramki, jeszcze przed tymi meczami nie puszczał bramek, łącznie już 451 minut nie wyjmował piłki z siatki!!!

 

Naprawdę dobra taksa, przeciwnicy ciągle napierają przewaga w posiadaniu to przeważnie 60:40, ale to ja wygrywa :D

Polecam tę znakomita taksę ;]

Odnośnik do komentarza

Witam was, gram już w FMa od CMa 01/02 przerobiłem duzo już taktyk i nie wiem może ma ktoś dla mnie jakąs propozycje na taktyke która używa skrzydłowych, bo ani Ultima ani Domination nie oferują mi gry typowymi skrzydłami tylko "śp" a zależy mi na graniu zawodnikami na pozycji "pp""lp""opś" ma ktoś może taką propozycje ? dziękuje ślicznie za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam was, gram już w FMa od CMa 01/02 przerobiłem duzo już taktyk i nie wiem może ma ktoś dla mnie jakąs propozycje na taktyke która używa skrzydłowych, bo ani Ultima ani Domination nie oferują mi gry typowymi skrzydłami tylko "śp" a zależy mi na graniu zawodnikami na pozycji "pp""lp""opś" ma ktoś może taką propozycje ? dziękuje ślicznie za pomoc

 

4-4-1-1??

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie wole Complete Dominance.Jednak musze miec ofensywnego pomocnika bo gdzies Veratti byc musi xD

Veratti jest też środkowym pomocnikiem , może grać za napastnikami jak i w środku pola

 

No niby tak ale...jednak jedno spojrzenie na umiejetnosci i widac, ze to urodzony ofensywyny pomocnik

Odnośnik do komentarza

Witam was, gram już w FMa od CMa 01/02 przerobiłem duzo już taktyk i nie wiem może ma ktoś dla mnie jakąs propozycje na taktyke która używa skrzydłowych, bo ani Ultima ani Domination nie oferują mi gry typowymi skrzydłami tylko "śp" a zależy mi na graniu zawodnikami na pozycji "pp""lp""opś" ma ktoś może taką propozycje ? dziękuje ślicznie za pomoc

 

 

http://www.fm-base.c...als-t24827.html

 

http://community.sig...3&postcount=224

Odnośnik do komentarza

Witam was, gram już w FMa od CMa 01/02 przerobiłem duzo już taktyk i nie wiem może ma ktoś dla mnie jakąs propozycje na taktyke która używa skrzydłowych, bo ani Ultima ani Domination nie oferują mi gry typowymi skrzydłami tylko "śp" a zależy mi na graniu zawodnikami na pozycji "pp""lp""opś" ma ktoś może taką propozycje ? dziękuje ślicznie za pomoc

 

 

http://www.fm-base.c...als-t24827.html

 

http://community.sig...3&postcount=224

 

 

Dziękuje ślicznie i zarazem jestem wdzięczny :) sami wiecie że nie uruchomienie do gry zawodników takich jak C.Ronaldo, Messi, Ribery czy Nani psuje troche rozgrywke :) od razu nie omieszkam wypróbować tą taktyke :) jeszcze raz ślicznie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy macie podobny problem przy Ultimo Domination co ja? Tracę mnóstwo bramek a wyniki 5-2 czy 4-3 są na porządku dziennym. Bawił się ktoś może w podrasowanie gry obronnej? Może jakieś wskazówki? Ja rezygnowałem z gry 1 na 1 i przesuwałem linie obrony trochę wyżej - ale niewiele mi to pomogło. czekam na podpowiedź. Bo zacząłem grać niedawno Jagą - a tam wiadomo minusowe punkty są do odrobienia.

Aha - jeszcze oczywiście pytanie o grę na wyjazdach - zmieniacie coś?? Bo wyjazdy to same porażki - za to w domu jest super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...