Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy macie podobny problem przy Ultimo Domination co ja? Tracę mnóstwo bramek a wyniki 5-2 czy 4-3 są na porządku dziennym. Bawił się ktoś może w podrasowanie gry obronnej? Może jakieś wskazówki? Ja rezygnowałem z gry 1 na 1 i przesuwałem linie obrony trochę wyżej - ale niewiele mi to pomogło. czekam na podpowiedź. Bo zacząłem grać niedawno Jagą - a tam wiadomo minusowe punkty są do odrobienia.

Aha - jeszcze oczywiście pytanie o grę na wyjazdach - zmieniacie coś?? Bo wyjazdy to same porażki - za to w domu jest super.

Nie zaczynaj gry Polską ligą jezuuu , powaga mam 2020 rok i w pewnym momencie pojawia się absolutny brak rozwoju , jeśli chcesz pograć dłużej to nie graj Polskiej piłki

A co do straty bramek to podstawa to bramkarz u mnie bronił Sergio Romero i wyniki takie http://img412.imageshack.us/i/beztytuupk.png/m

no i Defensywny pomocnik z dobrym odbiorem to chyba podstawa

Liga nuda , a LM i tak nie zdobędziesz

Odnośnik do komentarza

no to ja Powiem Tak Gram Taktyka Ultimo DOmination i Demolition i tak Zaczynałem Aj Auxerre, pierwszy sezon 7 Miejsce, Drugi Sezon miejsce 3 i teraz niedawno Grając 3 sezon po 14 meczach zajmowałem 1 miejsce z przewagą 1pkt do miejsca 2go ale dostałem oferte do Espanyol Barcelona i przyjąłem gdyż W tym auxerre ani nie mogłem zatrudnić więcej jak 4 trenerów ani zadnych rozwojów szkółki młodzieżowej to totalna klapa.. załuje troche tej LM którą wywalczyłem i co lepsze wyszedłem z Grupy LM do 1,8 Finałów (Valencia, Auxerre, Szachtar, CSKA Moskwa) :) teraz przejąłem drużynę Espanyol która była na Spadkowym 19 Miejscu i po praktycznie całym sezonie obecnie zajmuję miejsce 7, Najlepsze wyniki z trudymi rywalami to Wygrana z Valencia 2-1 i remis z Sevilla 1-1, niestety Plery z Realem 5-0, Barcą 3-1 i Atletico Madryt 4-1. Wiec tak naprawdę tą taktyką za wiele nie udało mi się zdobyć ale cały czas próbuję... może kiedyś :D

 

ps. do Espanyolu sprowadziłem 8 nowych trenerów więc przede wszystkim liczę na dobry trening i Młodzież :D

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

n W tym auxerre ani nie mogłem zatrudnić więcej jak 4 trenerów ani zadnych rozwojów szkółki młodzieżowej to totalna klapa.

 

Jakbyś został do końca sezonu prawdopodobnie byś mógł zatrudnić więcej trenerów . Ja np. w Hull po mistrzostwie i wygraniu LE mogę zatrudnić 26 trenerów + 18 Scoutów + 3 Fizjoterapeutów :D .

 

Do taktyki UD Środkowy ST który strzela bardzo dużo ( min 40 na sezon) ma takie ulubione zagrania 1,2 .

Odnośnik do komentarza

n W tym auxerre ani nie mogłem zatrudnić więcej jak 4 trenerów ani zadnych rozwojów szkółki młodzieżowej to totalna klapa.

 

Jakbyś został do końca sezonu prawdopodobnie byś mógł zatrudnić więcej trenerów . Ja np. w Hull po mistrzostwie i wygraniu LE mogę zatrudnić 26 trenerów + 18 Scoutów + 3 Fizjoterapeutów :D .

 

Do taktyki UD Środkowy ST który strzela bardzo dużo ( min 40 na sezon) ma takie ulubione zagrania 1,2 .

Pewnie że tak ja w San Marino (klub) też po sezonie mogłem zatrudnić więcej trenerów i skautów , tak samo baza treningowa , na obiekty młodzieżowe jeszcze za biednie . Więc w auxerre z czasem spokojnie osiągnął byś wysoki poziom do rozwoju na treningach

Odnośnik do komentarza

no to ja Powiem Tak Gram Taktyka Ultimo DOmination i Demolition i tak Zaczynałem Aj Auxerre, pierwszy sezon 7 Miejsce, Drugi Sezon miejsce 3 i teraz niedawno Grając 3 sezon po 14 meczach zajmowałem 1 miejsce z przewagą 1pkt do miejsca 2go ale dostałem oferte do Espanyol Barcelona i przyjąłem gdyż W tym auxerre ani nie mogłem zatrudnić więcej jak 4 trenerów ani zadnych rozwojów szkółki młodzieżowej to totalna klapa.. załuje troche tej LM którą wywalczyłem i co lepsze wyszedłem z Grupy LM do 1,8 Finałów (Valencia, Auxerre, Szachtar, CSKA Moskwa) :) teraz przejąłem drużynę Espanyol która była na Spadkowym 19 Miejscu i po praktycznie całym sezonie obecnie zajmuję miejsce 7, Najlepsze wyniki z trudymi rywalami to Wygrana z Valencia 2-1 i remis z Sevilla 1-1, niestety Plery z Realem 5-0, Barcą 3-1 i Atletico Madryt 4-1. Wiec tak naprawdę tą taktyką za wiele nie udało mi się zdobyć ale cały czas próbuję... może kiedyś :D

 

ps. do Espanyolu sprowadziłem 8 nowych trenerów więc przede wszystkim liczę na dobry trening i Młodzież :D

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Ja grając Leeds United taktyką UD mam fantastyczne osiagniecia

1 sezon:

Mistrzostwo Coca-Cola lige 1

Puchar nie pamietam jak sie nazywa ten co biarą w niej udział druzyny do pierwszej ligi tylko

2 sezon:

Mistrzostwo Coca-Cola champioschip

3 sezon:

Mistrzoswo premier league + puchar Anglii

4 sezon:

Mistrzostwo premier league + puchar Anglii + Champions lige + puchar ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza
Liga nuda , a LM i tak nie zdobędziesz

Owszem,gra w Polsce na dłuższą metę jest nudna (po paru latach przypomina to grę Szachtarem w lidze ukraińskiej obecnie) - tak jak z resztą każdym klubem po zbudowaniu z niego potęgi (a wcześniej czy później taka sytuacja następuje - takie samoograniczenia jak HC tylko opóźniają nieuniknione),ale niemożność zdobycia LM?Niby z jakiej racji???Dobry scoutng i w 10 sezonów LM zostaje zdobyta choćby samymi newgenami(przy odrobinie szczęścia,ale to w przypadku każdego zespołu jest konieczne).Pozostaje później kwestia utrzymania składu,ale z doświadczenia wiem,że ceny zaporowe w granicach 50 mln € działają odstraszająco,a sam zawodnik pozostaje zadowolony (bo niby zgadzasz się na jego sprzedaż) + większość zagranicznych wychowanków dostaje obywatelstwo,co pozwala także budować potęgę reprezentacji Polski (dodatkowa motywacja,by długofalowo prowadzić klub w ojczyźnie,szczególnie jeśli samemu jest się selekcjonerem).Czyż nie jest piękna sytuacja,w której np. w 2018 Polska zostaje Mistrzem Świata,a jej skład opiera się na naturalizowanych Argentyńczykach,Brazylijczykach etc?(u mnie sytuacja nagminna w FM 2007,2008,2009...) :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Ja to taktyką Ultima czy Dominace nie daje rady, kim bym to nie grał :/ mysle że jeden z ostatnich newsów na "cmrev" doskonale opisuje ten problem, miejmy jednak nadzieje że ten problem zostanie zlikwidowany wraz z nowym patchem, bo z tego co rozmawialem z ludźmi jak graja jakas druzyna u siebie graja wysmienicie na tych taktykach a na wyjezdzie klapa :/ to samo u mnie w Man Utd kim bym nie grał to i tak kiedy wyjde najmocniejszą jedenastką to mam problem z wygraniem na wyjezdzie...

Odnośnik do komentarza

wg mnie realistyczne to to by było, gdyby mojemu zespołowi też się przydarzały sytuacje kiedy oddaję w meczu z faworytem 2 strzały i wygrywam 2:0 czy 2:1. jak na razie widziałem takie coś tylko u przeciwnika. najbardziej mnie zdenerwował mecz z Chelsea. moi oddali na bramkę Cecha ok 20 strzałów, z czego 14 czy 15 celnych. The Blues oddali 2 strzały, w tym 1 celny i wygrali 2:1, bo nawet remisując z nimi mój obrońca musiał sobie samobója strzelić, bo to by było za dobrze gdybym zremisował. mało brakło żeby laptop wylądował na ścianie. ogólnie na mocniejszych przeciwników na wyjeździe działało mi dobrze murowanie bramki w 1 połowie (taksą away z duopacka), zmiana 2 zewodników w przerwie na bardziej ofensywnych (na takse home też z duopacka) i całą parą naprzód z okrzykiem musicie wygrać.

Odnośnik do komentarza

siemankogram moim unterhaching niemiecka 3 liga 1 sezon 3 miejsce baraz o awans do 2 ligi:) wygrany w 2 meczu 7:1:)

2 sezon po 9 kolejkach 2 miejsce naprawde stowrzylem swietny zespol mimo iz nie mam ani grosza na transfery zatrudnilem 6 trenerow i naprawde bede sie liczyl w walce o awans do bundesligi:)

pozdro

 

[OM]Ten temat służy konstruktywnej dyskusji, a nie nic nie wznoszącym przechwałkom - dragonfly[/OM}

Odnośnik do komentarza

http://www.multiupload.com/YSWUK7VN8C Nowe Ultimo na 10.3 (Wersja Beta ) Autor: Mr Hough . Ko Chce niech testuje :)

Stestuję i tak nie wiele mam do stracenia , jutro albo pojutrze zdam relacje

Więc tak , pada dużo bramek , boczni obrońcy częściej grają na skrzydłach , Środkowy napastnik musi mieć dobry strzał z dystansu , trochę lepsza od poprzednich wersji ale nie jakiś ogromny progres . Według mnie można by podrasować trochę instrukcje środkowych obrońców

Odnośnik do komentarza

 

Więc tak , pada dużo bramek , boczni obrońcy częściej grają na skrzydłach , Środkowy napastnik musi mieć dobry strzał z dystansu , trochę lepsza od poprzednich wersji ale nie jakiś ogromny progres . Według mnie można by podrasować trochę instrukcje środkowych obrońców

 

Zapomniałeś o killer rożnych . Lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie :/ (Screeny dam później jak dokończę sezon )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...