Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam troche inny problem, gram leeds i np verratti ktory gra u mnie 3 sezon nadal nie potrafi mówić po ang, to samo mam z bolzonim. Mialem bardzo zdolnych brazylijczyków, którzy jakims cudem dostali pozwolenie na prace, graja 3 sezon i nadal nie potrafia po angielsku... wkurza mnie ten blad...

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy błąd? Popatrz na Teveza albo Jelenia ;)

 

Kochany, wystarczy spojrzeć na Rogera lub Olisadebe. Są Polakami a do tej pory nie potrafią mówić po polsku. Zresztą Smolarek też ledwo mówi w naszym języku :] .

 

@ Monti crashe mogą wyskakiwać w różnych momentach, ale mogą być wywołane jakimiś problemami z grafiką.

Nie gram już na wszystkich ligach, ponaprawiałem błędy w grafice i ani razy crash dump mi nie wyskoczył.

Odnośnik do komentarza

Witam

po 3 sezonach grania w lidze holenderskiej feyenoordem pojawił się spory problem, cena karnetów wszystkich zespołów w grze spadła pięciokrotnie czyli w każdym sezonie jestem jakies 20mln euro w plecy, gdyby problem dotyczył tylko mojego zespołu dopisałbym sobie tą kasę w edytorze ale wtedy inne zespoły będą poszkodowane.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

gram na patchu 10.3

Odnośnik do komentarza

Witam

po 3 sezonach grania w lidze holenderskiej feyenoordem pojawił się spory problem, cena karnetów wszystkich zespołów w grze spadła pięciokrotnie czyli w każdym sezonie jestem jakies 20mln euro w plecy, gdyby problem dotyczył tylko mojego zespołu dopisałbym sobie tą kasę w edytorze ale wtedy inne zespoły będą poszkodowane.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

 

gram na patchu 10.3

 

 

 

Kryzys nawet się wdarł do życia wirtualnego...

Odnośnik do komentarza

w meczu ktorym mialy decydowac rzuty karne po wybraniu wykonawcow nacisnąłem kontynuuj i wyszedlem do wynikow spotkan i wynik byl 3-1 dla moich rywali a przeciez bylo 1-1 i szykowalem sie do karnych to pierwszy tak powazny bug jaki zauwazylem, strasznie jeb... to gre

 

A zainstalowałeś patch'a 10.3? Naprawia on ten błąd, zresztą poruszany wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym przedstawić moje dzisiejsze 2 bugi.

Pierwszy związany z numerem koszulki zawodnika Polonii Warszawa, który to ma na koszulce numer: -1

Bug ten trwał od momentu wejścia zawodnika na boisko. SS: http://img23.imagesh...arszawalech.png http://img682.images...rszawalech2.png

 

Drugi bug związany jest z wejściem w tabele ekstraklasy na którym nic się nie znajduje, bug trwał do momentu wyłączenia gry. SS: http://img27.imagesh...kstraklasal.png

 

Oba te bugi wystąpiły podczas gry przez internet.

Spróbuje jeszcze podesłać jeden bug gdzie widać jak podczas gry przez neta na pasku kalendarzu (na górze z dniami) jest puste pole, nie znajduję się nic.

 

No i znowu kolejny bug na którym piłkarz ma koszulkę z numerem -1! Czy ktoś mógłby powiedzieć o co w tym chodzi? Tym razem bug wystąpił na moim save, nie grałem przez neta. Link:http://img52.imageshack.us/img52/4216/koronakielcelech.png

sory że takie małe ale i że nie podkreśliłem ale zawodnik gra w koronie jest na ataku stoi obok najdalej wysuniętego gracza korony

 

 

wydaje mi sie ze tak sie dzieje tylko u zawodnikow ktorzy nie maja przypisanego numeru (w lidze polskiej zawodnicy przed 21 rokiem zycia nie musza miec przypisanego numeru aby grac ) a sprawdz czy jesli zawodnik jest na rezerwie czy ma przypisany "numer" R1.... R7

Odnośnik do komentarza

Obojętnie czy wygram z Lechem czy Barceloną ale wygram kibice są zadowoleni, przegram z Lechem czy Barceloną kibice są niezadowoleni. Moim zespołem jest np Motor Lublin i z Barceloną w 1 sezonie wygrać jest prawie niemożliwe ale kibice o tym nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich:)a ja mam nastepujący problem...

normlanie mecz leci w 3D i na gle zacina sie, tzn ze czas zatrzymuje się a na dole pasek z informacjami tez sie zacina...i nic nie da rady zrobic...juz czekalem nawet dluższy czas ale dalej nic.i trzeba przez menadżera urzadzeń wyłączac FMA...jest to o tyle denerwujace bo jesli sie wygrywa Roma na wyjezdzie z Juve to to wkurza i to na maksa...prosze o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam problem, który na forum nie został chyba poruszony (funkcja szukaj nic nie znalazła przydatnego). Chodzi o to, iż pomimo zaznaczenia w "ustawieniach zespołu" oddania U-19 pod opiekę asystentowi, dalej ja muszę zajmować się młodzieżówką. alej pokazują mi się ich mecze w terminarzu, dalej muszę oglądać ich mecze i ustalać skład. Zna ktoś może przyczynę tego buga?

Odnośnik do komentarza

Mam drobny problem z FM10. Otóż mecz w 3D nie potrafi mi sie wyswietlić i dzieje sie mi tak tylko na nowym sejvie na którym wczoraj zacząłem grę Arsenalem. Po prostu mecz sie zaczyna widzę timer itp ale ekran pozostaje czarny. Mecz przesuwa sie do przodu tylko wtedy gdy wejde do sekcji "taktyka" da sie go obejrzeć tylko w małym okienku w trybie z kulkami zamiast piłkarzy. Mam tak pierwszy raz i nie wiem co zrobic :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...