Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...i tu wyjda moje braki w wiedzy jakie posiadam niewątpliwie...,bo nie mam pojecia jak to zrobić...jak by sie chciało komuś szczegółowo to wyjaśnić to z góry dziekuje.

Kurcze dziwi mnie to,na starum kompie to wszystko działało idealnie,zarówno u mnie jak i u dziewczyny,zainstalowałem na laptopie i dupa...ogólnie podczas instalacji pojawił sie komunikat ze zainstalowano gre pomyślnie ale z pewnymi błedami,ze szczegółowe informacje znajde w dzienniku instalacji,ale nie wiem gdzie ten dziennik jest!,normalnie szok w trampkach...pozdro

Odnośnik do komentarza

Ale pojawiaja sie one dopiero po wyborze skladu, a wtedy jak wiadomo sa przypisane im numery. Wiem, ze podczas gdy sklad jest ''czysty'' powinny pisac ich role, ale dziwne jest to, ze nie ma tak a pojawia sie dopiero po wyborze kladu. W oficjalnym skinie jest identycznie.

Odnośnik do komentarza

Chyba odkryłem co wpływa na moje crash dumpy. Prawdopodobnie chodzi o konwertowanie taktyk (...).

 

(...) u mnie crash dump czyha w "podpowiedziach współpracowników". (...)

 

Tak gra coraz bardziej mnie zaskakuje. Będę dalej testował. Może w końcu znajdziemy wspólny mianownik dla wszystkich crash dumpów :D .

 

Nowa łatka przywróciła mi działanie "podpowiedzi współpracowników", a co tam u Ciebie Wujku?

 

pozdrawiam,

progresywny

Odnośnik do komentarza

Hej.

 

Obawiam się, że nie działa mi tryb 3D. Gra po prostu stoi, widzę czarny ekran. Po włączeniu ekranu taktyki mecz rusza. W trybie "tylko kluczowe" też działa do pełnego momentu, aż nie wyświetla akcji. Coś podejrzana sprawa, bo się za szybko mecz ładuje. Tak, jakby w ogóle się nie ładował. Ma ktoś tak albo domyśla się dlaczego tak jest? Nie ma jakiś konkretnych informacji o zmianach w silniku graficznym?

 

Nie chce mi się wypisywać sprzętu, ale FM 10 ledwo rusza - ale 10.0.1.0 chodził.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A mnie denerwuje pewna rzecz a mianowicie nadprzyrodzone zdolności bramkarzy rywali:/ Nie wiem czy tylko ja tak mam ale np. w 4 meczach pod rząd bramkarz przeciwnika zostaje graczem meczu... Ale nie to jest najbardziej irytujące tylko to, że bramkarze bronią 90% sytuacji sam na sam:/ No przecież to jest trochę chore. Miałem w meczu 6 stuprocentowych sytuacji (każda sam na sam) i wynik 0:0 a nie gram Rasiakami czy innymi drwalami tylko te sytuacje miał Totti i Vucinić. Cholery można z tym dostać. Tym bardziej jak oddaje się 20 strzałów w meczu, 14 celnych, 6 100% sytuacji i wynik 0:0:/ Też tak macie czy to ja coś mam nie tak??

Odnośnik do komentarza

Hi,

 

Grając sobie nowym klubem Ebiego Smolarka, po jednym meczu wyskoczył mi taki oto błąd:

 

Warning

attempted to create widged in invalid column

 

Okienko wyskakuje jakieś trzy miliony razy, gra teguje się do okna (Które i tak jest na cały ekran, tylko, że z tymi paskami od windowsa).

 

Nic nie zmieniałem w grafice czy cuś, patcha używam 10.1.1.

 

Wie ktuś o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...