Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto pracuje w SI ale wiem że przy oryginalnej skórce nie mogę zgłosić składu do LM, zmiana skórki na jakąkolwiek inną pomaga :)

 

Wiara nie ma nic do rzeczy. Wykrzaczanie FM-a nie jest spowodowane skórką. Myślisz, że w SI pracują idioci, którzy nie potrafią dopracować tego elementu? Wina leży gdzie indziej.

 

Może coś w tym jest :D

 

 

 

 

Faktycznie Real dostał za wygranie LM w sumie 32mln euro, chociaż to i tak chyba trochę za mało.

Odnośnik do komentarza

Jaki błąd? Crash Dump? Jeśli tak to mi występuje ten błąd mało tego dodam ze poświęciłem się i zrobiłem formata i niestety nic nie pomogło...

 

crash dumps a memory Leak to chyba dwa inne bledy czy sie myle?:) Crash Dumps polega na tym ze wyskakuje ten blad podczas gry a memory leak to PC zawiesza sie podczas gry i jedyne co mozna zrobic to zamknac Fma....

 

jezeli sie myle to inne pytanie: Komu zacina sie FM 10 podczas grania?-- powtarzam zacina! ;]

Odnośnik do komentarza

jedyny błąd jaki mi wyskoczyl podczas grania w fm 10 to crash dump memory leaka nie mialem nigdy i innych bledow tez nie dlatego dziwi mnie to ze jest to dosc popularny blad wsrod innych zastanawia mnie tylko od czego to zalezy ja gram na lapciaku dosc dobrym ale nie wiem czy to ma cos do rzeczy

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jest błąd programowy samej gry a nie sprzętu.... Dziwi mnie fakt, ze przed premierą wszystko było cacy, testy przebiegały normalnie nic nie wskazywało na tak poważny błąd. W dniu premiery pierwsza łatka, póżniej druga łatka a błąd nadal istnieje. Współczuję użytkownikom, którzy zakupili FM10 a nie mają internetu choć nawet Ci co mają internet to nie mogą normalnie pograć

Odnośnik do komentarza
bug nr. 2 - crash dump - rok 2012, początek sezonu (lipiec), jak chce wejść do treningu przez menu wykazuje mi crasha (albo jak chce z wiadomości wejść na panel transferowy - ktoś miał coś takiego? (ps. jak wejść w trening poprzez piłkarza nie ma problemu)

 

Mam identyczny problem. Gdy rozpoczyna się lipiec 2012 nie można w ogóle przejść do ekranu wyboru składu drużyny, bo wyskakuje crash. Ktoś wie jak temu zaradzić? Mnie już to zaczyna doprowadzać do szewskiej pasji... Gram w serię FM od samego jej początku (wcześniej pogrywałem też w CM-y) ale tak zabugowanego shitu jak FM 2010 chyba jeszcze nie było... :/

Odnośnik do komentarza

Jak występowały crashe tak występują, może i rzadziej, ale już w drugim dniu grania na nowej łatce mnie wyrzuciło. Po raz kolejny w tym samym momencie, chciałem zmienić zawodnika w czasie meczu i jeb, do widzenia. Co mi kurfa da zapisywanie co chwilę gry jak po każdym crash dump mam ochotę wypierdzielić tę grę przez okno. Żeby to jeszcze był pirat, ale ja i wiele osób za tego bubla zapłaciliśmy.

 

Wrócę do FM2005 i będzie spokój :eusa_shifty:

Odnośnik do komentarza

Ładne nowe kolorowe ale bugi uniemożliwiające grę, a tym samym nieźle zniechęcające do fma, niestety ciągle są.

Dodatek z 3 ligą polską po lekturze forum posprawdzałem co trzeba. Rozpoczęcie gry i urlop przez 2 sezony - nie ma okienek transferowych - dodane i działa. Awanse, spadki itp. działa jak należy, dziwnych niespodzianek w postaci degradacji Wisły czy Lecha w pierwszym sezonie nie ma. Gra rozpoczęta, jeszcze w trakcie mały urlop dla sprawdzenia - wszystko gra - no to budujemy potęgę gks tychy;-) W międzyczasie pojawia się nowa łatka i chyba to wszystko zepsuło - awans z 2 do 1 ligi i... nowego sezonu nie ma (a w testach był) nie ma ligi, nie ma terminarza, jedyne co to puchary i rezerwy graja. Moje wielkie wkurzenie i naprawdę zniechęcenie do dalszej gry. No bo jak tu grać, nie znasz dnia ani godziny, gdy twój czas spędzony nad rozgrywką (wszyscy wiemy ile to godzin jest) można po prostu spuścić do klopa... żenada.

Odnośnik do komentarza

FM sprawnie mi śmigał, wszystko było pięknie. Mam małą bazę danych, wybrałem 5 lig, w każdej tylko ekstraklasę, gra chodziła naprawdę płynnie, bo kompa też mam niezłego. Jednak ostatnio gra mi działa niepłynnie. Np gdy zmieniam skład, to gdy "przeciągam" zawodników, dopiero po 4 sekundach się zmieniają. Ogólnie gra stała się bardzo wolna i nie mam pojęcia, czym jest to spowodowane. Miał ktoś z Was taki problem ? Mam 2012 rok. Teraz włączyłem grę i zauważyłem, że podczas grania mecz obraz "skacze", zacina się, są jak to się mówi - lagi ;P Gram w 3D oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Widzę że to forum jest pełne ekspertów w dziedzinie informatyki i FM. Żadnych porad, jak ominąć crashe, tylko: "Ja nie mam żadnych błędów", "To wina sprzętu"... Kolego, mam półrocznego kompa i crashe to NA PEWNO nie wina sprzętu. Poza tym temat brzmi "Bugi w FM 2010", a nie "Kto nie ma bugów"... No ale cóż, przecież mamy wspaniałych eskpertów ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...