Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna rzecz nie uwazacie ze powstaje zbyt duzo młodych zawodnikow ktorzy maja zabójcze statystyki? no to jest czasem przesada ja znalazłem 2 wegrow (newgen) ktorzy mogli by spokojnie grac juz w barcy z takimi statami a chetnie przejda do motoru i to za darmo i takich zawodnikow jest duzo duzo wiecej

 

 

 

Bo to są tak zwane perełki. Ciesz się, że znajdujesz...

Odnośnik do komentarza

nie wiem o co chodzi ale prowadze motor lublin własnie awansowałem do ekstraklasy w 2 sezonie no i złozyłem podanie o prace w hondurasie zaakceptowali mnie daje akceptuj i... nic tzn honduras nie ma manager nie moge złozy podania ale tez nie jestem ich trenerem. o co chodzi? gram bez patcha

 

 

Miałem ten sam problem i pomogło mi zainstalowanie patcha 10.1.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mnie denerwuje bardzo jedna rzecz, mam patcha 10.1, grałem Interem Mediolan, Chievo i Catanią. Sytuacja wyglądała tak:

 

Gram Interem, mam wypożyczonego L. Jimeneza (wartość 3.8 mln euro) do West Ham Utd. Koleś gra tam 21 meczy (11 z ławki, średnia występów 6.38), pod koniec wypożyczenia West Ham składa oferte 11.5 mln euro za niego (zgodnie z zawartą w wypożyczeniu), zawodnik odrzuca ofertę. Wraca do mnie po 4 dniach ze smutkiem, że musiał stamtąd odejść (no ale umowy nie chciał podpisać, że za mało kasy itd), po czym oferuje go WHU i oni płacą max 3 mln za niego i on tam z chęcią przechodzi.

 

Gram Catanią, mam wypożyczonego prawego obrońce do Ternany, lat 32, wartość 300k. Gra tam w 3 meczach (2 z ławki, średnia 6.33), kontrakt ze mną kończy mu się jak kończy się wypożyczenie(!!!), mimo to Ternana składa oferte 3,5 mln euro (zgodnia z zawartą w wypożyczeniu) parę dni przed końcem wypożyczenia, zawodnik oczywiście odrzuca, po czym wraca do mnie i odchodzi na free transfer.... Jak jest wolny podpisuje kontrakt z Ternaną....

 

Też tak mieliście, czy to jakiś duży zbieg okoliczności ?

Odnośnik do komentarza

A czy mi może ktoś udzielic wyjaśnień na temat nastepujących "zachowań" gry:

 

1. Gram Radomiakiem dzieki plikowi dodającemu 2 i 3 lige polską, awansowałem do 1. ligi po 3 sezonach. Mam solidnych playerów a mimo to trace mnóstwo bramek- dośc dodac, że jak nie stracę gola w meczu to chyba jest to 0-0!!! Kiedy awansowałem przed rokiem z 2.ligi to miałem straconych 45 bramek w sezonie na 34 spotkania. Mimo, iz wówczas miałem o wiele lepszych zawodników niż reszta ligi... Czy to jest spowodowane tymi bugami zwiazanymi z obroną??

 

2. Odnośnie powyższego punktu: potrafię grac jak z nut 1. połowę i wygrywac 3-0, by w 2. poł. dostac 3 bramki (lub wiecej!!!) i stracic punkty:( I to nie jest pojedyncza sytuacja- to się zdarza notorycznie!! Uprzedzajac uwagi dot. koncentracji- u moich zawodników jest ona wyzsza niz u innych z ligi:|- co poradzicie??

 

3. Ostatnia chyba- "jak na razie" - sprawa: mianowicie nie ma u mnie takiego czegos jak okna transferowe. Mam włączoną tylko lige polską,a mimo to w żadnej z lig nie przestrzega się zasad okien transferowych -transfery przeprowadzane sa przez cały rok, nawet w najlepszych ligach!!! Czy ktos umie to wytłumaczyc??

 

 

 

Pomóżcie!!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mnie denerwuje bardzo jedna rzecz, mam patcha 10.1, grałem Interem Mediolan, Chievo i Catanią. Sytuacja wyglądała tak:

 

Gram Interem, mam wypożyczonego L. Jimeneza (wartość 3.8 mln euro) do West Ham Utd. Koleś gra tam 21 meczy (11 z ławki, średnia występów 6.38), pod koniec wypożyczenia West Ham składa oferte 11.5 mln euro za niego (zgodnie z zawartą w wypożyczeniu), zawodnik odrzuca ofertę. Wraca do mnie po 4 dniach ze smutkiem, że musiał stamtąd odejść (no ale umowy nie chciał podpisać, że za mało kasy itd), po czym oferuje go WHU i oni płacą max 3 mln za niego i on tam z chęcią przechodzi.

 

Gram Catanią, mam wypożyczonego prawego obrońce do Ternany, lat 32, wartość 300k. Gra tam w 3 meczach (2 z ławki, średnia 6.33), kontrakt ze mną kończy mu się jak kończy się wypożyczenie(!!!), mimo to Ternana składa oferte 3,5 mln euro (zgodnia z zawartą w wypożyczeniu) parę dni przed końcem wypożyczenia, zawodnik oczywiście odrzuca, po czym wraca do mnie i odchodzi na free transfer.... Jak jest wolny podpisuje kontrakt z Ternaną....

 

Też tak mieliście, czy to jakiś duży zbieg okoliczności ?

 

 

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze ;)

 

WHU płacąc za transfer 11,5 oferuje niskie zarobki i "zero" za podpisanie kontraktu, ale gdy kupuje za 3 to zostaje 8,5 na wyższe zarobki i "coś" za podpis na umowie kontraktowej, a być może że w kasie klubowej jeszcze zostanie parę "groszy" ;)

 

W Catanii pewnie "gł. księgowy" myśli podobnie ;)

 

Ja tak to sobie tłumacze, i będąc "właścicielem" WHU czy też Catanii też bym tak postąpił ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w FM08 miałem tak, że w rzutach karnych, których wykonywałem 8 (podobnie jak przeciwnik), padł 1 gol dla mnie i zero dla przeciwnika. Cieszę się, że awansowałem do pół finału ligi mistrzów (Górnikiem Zabrze [grałem z ManU]), wchodzę w wiadomości a tam mniej więcej wiadomość typu :

Górnik Zabrze przegrał w meczu w rzutach karnych 4:3 -.-

Wchodzę na mecz, oglądam kto strzelił gole i nie dość że pisało nazwiska innych piłkarzy których ja wystawiłem, to jeszcze oni strzelili gole, a zawodnicy z ManU byli tacy sami i strzelili tych goli więcej (nie posiadam screena, gdyż to było dawno).

Czy w FM10 też tak jest czy zostało to zlikwidowane ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktos juz o tym pisal, ciezko przejrzec 26 stron tematu :/

 

- blad polegajacy na tym, ze zawodnicy na testach moga normalnie grac w meczach ligi

- po kilku testach jednego gracza, na spotkaniu zarzadu zaproponowali mi, abym zainteresowal sie pilkarzem, ktorego testowalem - byla opcja do klikniecia - zaproponuj kontrakt (mimo ze mial aktualny kontrakt z milanem - gram ARKĄ!), no i co sie okazalo? Bez zadnej oferty kontraktowej itp, od razu po kliknieciu tego przycisku, zawodnik podpisal ze mna kontrakt, aktualnie ma podpisane 2 kontrakty, ze mna dłuższy o rok niz z milanem, gra u mnie w rozgrywkach europejskich, jest traktowany jak moj zawodnik, moge zaproponowac milanowi ze go kupie, a sam zawodnik uwaza, ze jest zbyt dobry zeby marnowac sie na wypozyczeniu :P Takze mam za free w Arce pilkarza wartego 20mln zł, a pensje otrzymuje i ode mnie i od milanu.

 

 

Swoją drogą, czy ktoś doczekał się już w grze możliwości wybudowania własnego stadionu? Arka jak wiadomo wynajmuje...

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, czy ktoś doczekał się już w grze możliwości wybudowania własnego stadionu? Arka jak wiadomo wynajmuje...

 

Przeciez wiekszosc klubow wynajmuje (dzierzawi) stadiony. Klub placi za wynajem ale wszelkie modernizacje mozesz tam przeprowadzac, wiec tak naprawde mozesz go traktowac jak wlasny.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, czy ktoś doczekał się już w grze możliwości wybudowania własnego stadionu? Arka jak wiadomo wynajmuje...

 

Przeciez wiekszosc klubow wynajmuje (dzierzawi) stadiony. Klub placi za wynajem ale wszelkie modernizacje mozesz tam przeprowadzac, wiec tak naprawde mozesz go traktowac jak wlasny.

 

Grając Lechem w 1 sezonie grałem na stadionie Amica a w czerwcu 2010 otrzymałem wiadomość, że przebudowa stadionu została zakończona i w 2 sezonie gram już w Poznaniu na Bułgarskiej.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, czy ktoś doczekał się już w grze możliwości wybudowania własnego stadionu? Arka jak wiadomo wynajmuje...

 

Przeciez wiekszosc klubow wynajmuje (dzierzawi) stadiony. Klub placi za wynajem ale wszelkie modernizacje mozesz tam przeprowadzac, wiec tak naprawde mozesz go traktowac jak wlasny.

 

Grając Lechem w 1 sezonie grałem na stadionie Amica a w czerwcu 2010 otrzymałem wiadomość, że przebudowa stadionu została zakończona i w 2 sezonie gram już w Poznaniu na Bułgarskiej.

 

 

no ok - tylko ze ja gram arką 4-ty sezon, stadionu rozbudowac nie moge bo nie moj, moge ewentualnie baze treningowa, szkolke mlodziezowa, pamietam ze w poprzednim FM byla mozliwosc wybudowania nowego stadionu. Na tym mam ciagle 100% frekwencje, dziwne ze zarzad nie chce nic z tym zrobic, tym bardziej ze gralem juz w lidze mistrzow... No trudno, moze bedzie taka mozliwosc pozniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...