Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

no i przecież masz, 3 news od góry?

 

Chodzi mi o to, że wszystkie 3 newsy dostałem jednocześnie, nie miałem szansy złożyć własnej oferty.

 

Odpowiedź jest bardzo prosta: 28 luty. Ostatni dzień okna transferowego dlatego tak wszystko zostało to przeprowadzone.

 

no i przecież masz, 3 news od góry?

 

Chodzi mi o to, że wszystkie 3 newsy dostałem jednocześnie, nie miałem szansy złożyć własnej oferty.

 

Odpowiedź jest bardzo prosta: 28 luty. Ostatni dzień okna transferowego dlatego tak wszystko zostało to przeprowadzone.

 

Siema. Mam do was prośbę,czy moglibyście mi podać link skąd ściągnę kitsy z I ligi polskiej na sezon 2010?? Pozdro

http://www.cmrev.com/grafika/kitspacki.htmlDla I ligi chyba nikt jeszcze nie stworzył ... przynajmniej nie widziałem...

Odnośnik do komentarza

Między Antylami, a Gujaną wyniki bezpośredniego spotkania, a między Grenadą, a Antylami ilość strzelonych bramek ;>

 

Chodziło mi o rywalizację Antyli i Gujany o drugie miejsce (w bezpośrednim meczu był remis), Grenada była dosyć oczywista - może ciut niejasno się wyraziłem.

 

Ranking?

 

W takim razie Gujana stała na straconej pozycji, bo w rankingu nie jest klasyfikowana :P

Dzięki Panowie za szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym CA bo właśnie sobie wziąłem pod lupę Lewandowskiego jego CA wynosi 141 PA 165 a po zsumowaniu jego umiejętności wyszło 420. i Czy zawodnik mający PA 200 po jakimś dłuższym czasie może mieć większość umiejętności 18,19 i 20? I jaki jest przelicznik CA na aktualne umiejętności bo po podzieleniu tych 420 na 141 wychodzi mi 2,9 a przy innym zawodniku który miał wyższe CA i lepsze umiejętności wyszło 2,8.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym CA bo właśnie sobie wziąłem pod lupę Lewandowskiego jego CA wynosi 141 PA 165 a po zsumowaniu jego umiejętności wyszło 420. i Czy zawodnik mający PA 200 po jakimś dłuższym czasie może mieć większość umiejętności 18,19 i 20?

Ca i Pa nie mają dokładnego przełożenia na statystyki umiejętności. czyli te zsumowane cyferki z profilu nie dają CA ani PA. PA to jest jego potencjał, który może osiągnąć lub nie. natomiast napastnik nie będzie miał większości na np 19. inaczej będzie miał NŚ i OŚ. aczkolwiek pewne umiejętności mogą mieć na tym samym poziomie- np gra głową.

nie ma przelicznika CA na obecne wartości w profilu.

Odnośnik do komentarza

Między Antylami, a Gujaną wyniki bezpośredniego spotkania, a między Grenadą, a Antylami ilość strzelonych bramek ;>

 

Chodziło mi o rywalizację Antyli i Gujany o drugie miejsce (w bezpośrednim meczu był remis), Grenada była dosyć oczywista - może ciut niejasno się wyraziłem.

 

Ranking?

 

W takim razie Gujana stała na straconej pozycji, bo w rankingu nie jest klasyfikowana :P

Dzięki Panowie za szybkie odpowiedzi.

 

 

Mecz pomiędzy drugą a trzecią druzyną zakończył sie remisem. Jest zasady stosowana w wielu pucharach, że bramki na wyjeździe liczą sie podwójnie.

Odnośnik do komentarza

jakie mądrości prawicie :lol: ranking FIFA dla drużyn niezrzeszonych, liczenie podwójnie bramek "na wyjeździe", gdy wszyscy grają na Jamajce :lol:

a wystarczy wejść w przepisy i sprawdzić, jakie są zasady turnieju, gdy się okaże, że nie przewidziały takiej sytuacji w grę wchodzi jedna jedyna zasada FM-a: ALFABET :]

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Zaczynam 2 sezon Lechem mam 6mln euro budzetu (na transfery :D) i chce zbudować dobry skład na LM. Aby chociaż wyjść z grupy :P Począwszy od bramkarza a skończywszy na Napastnikach :P Patch 10.3 jak by co. Prosze o propozycje :)

 

Najlepszą rzeczą w tej grze jest samodzielne znajdowanie talentów, a nie wgrywanie sobie list czy znajdowanie w googlach

A żebym ci nie mówił że nie pomogłem to dużo talentów w Polskiej Ekstraklasie znajdziesz np. Sobiech, Sadlok, Glik( chyba że masz najnowsze transfery), w lidze Słoweńskiej też coś znajdziesz więc pozdro~

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Zaczynam 2 sezon Lechem mam 6mln euro budzetu (na transfery :D) i chce zbudować dobry skład na LM. Aby chociaż wyjść z grupy :P Począwszy od bramkarza a skończywszy na Napastnikach :P Patch 10.3 jak by co. Prosze o propozycje :)

 

Najlepszą rzeczą w tej grze jest samodzielne znajdowanie talentów, a nie wgrywanie sobie list czy znajdowanie w googlach

A żebym ci nie mówił że nie pomogłem to dużo talentów w Polskiej Ekstraklasie znajdziesz np. Sobiech, Sadlok, Glik( chyba że masz najnowsze transfery), w lidze Słoweńskiej też coś znajdziesz więc pozdro~

 

 

Oczywiście że sam także szukam :P Ale szukam także sprawdzonych zawodników, bo nie wszysycy zawodnicy których ja ściągne okazują sie naprawde dobrzy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...