Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem ... ostatnio gdy zaczynam nową grę to występuje taki głupi problem a mianowicie gdy zatrudniam trenerów i jakiś trener jest wygenerowany przez kompa to mój komputer nie może chyba wygenerować lub wczytać obrazka z jego twarzą :( i gra się zacina , czasami gdy poprzyciskam Backspace to gra się odetnie i wróci do poprzednio przeglądanej strony ale gdy znów wrócę do przodu to znów zacina :/ gdy niedawno zaczynałem grę moim Interem to jakoś przez to przebrnąłem ale teraz pomyślałem że na boku sobie będę grać FC Porto i jest ten problem i tym razem chyba go nie ominę :/ macie jakieś porady ??

spaczuj grę do 10.3
Odnośnik do komentarza

mam taki problem ... ostatnio gdy zaczynam nową grę to występuje taki głupi problem a mianowicie gdy zatrudniam trenerów i jakiś trener jest wygenerowany przez kompa to mój komputer nie może chyba wygenerować lub wczytać obrazka z jego twarzą :( i gra się zacina , czasami gdy poprzyciskam Backspace to gra się odetnie i wróci do poprzednio przeglądanej strony ale gdy znów wrócę do przodu to znów zacina :/ gdy niedawno zaczynałem grę moim Interem to jakoś przez to przebrnąłem ale teraz pomyślałem że na boku sobie będę grać FC Porto i jest ten problem i tym razem chyba go nie ominę :/ macie jakieś porady ??

spaczuj grę do 10.3

 

mam wersje gry 10.3 ;) spróbuje te sterowniki najnowsze wgrać

Odnośnik do komentarza

mam taki problem ... ostatnio gdy zaczynam nową grę to występuje taki głupi problem a mianowicie gdy zatrudniam trenerów i jakiś trener jest wygenerowany przez kompa to mój komputer nie może chyba wygenerować lub wczytać obrazka z jego twarzą :( i gra się zacina , czasami gdy poprzyciskam Backspace to gra się odetnie i wróci do poprzednio przeglądanej strony ale gdy znów wrócę do przodu to znów zacina :/ gdy niedawno zaczynałem grę moim Interem to jakoś przez to przebrnąłem ale teraz pomyślałem że na boku sobie będę grać FC Porto i jest ten problem i tym razem chyba go nie ominę :/ macie jakieś porady ??

spaczuj grę do 10.3

 

mam wersje gry 10.3 ;) spróbuje te sterowniki najnowsze wgrać

wyłącz wyświetlanie wygenerowanych twarzy, jeśli Ci na nich nie zależy

Odnośnik do komentarza

Chciałbym na aktualnym sejwie drugim manago pograć pewnym zespołem, ale są w nieaktywnej lidze (pewnie w L2, a najniższa aktywna u mnie to L1). Czy da się coś zdobić aby awansowali do L1? Kiedyś coś słyszałem o wpisie SWEAP (czy coś takiego), ale czy to działa na rozpoczętej grze i co i gdzie dokładnie trzeba wpisać?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym na aktualnym sejwie drugim manago pograć pewnym zespołem, ale są w nieaktywnej lidze (pewnie w L2, a najniższa aktywna u mnie to L1). Czy da się coś zdobić aby awansowali do L1? Kiedyś coś słyszałem o wpisie SWEAP (czy coś takiego), ale czy to działa na rozpoczętej grze i co i gdzie dokładnie trzeba wpisać?

SWAP zdaje się iż działą tylko na początku gry a nie w trakcie. jedyny sposób chyba to zwiększyć klubowi reputację edytorem. a potem obniżyć

Odnośnik do komentarza

Witam,gramy z kolegą po sieci w fm'a wszystko układało się świetnie,były kolejne awanse,zaczeliśmy naszą przygote od Coca-Cola League two.Teraz toczymy boje w Coca-Cola Championship w pierwszym sezonie byliśmy blisko awansu do Premiership(ja zająłem 3 miejsce odpadłem w barażach) kolega natomiast był 7.Po sezonie dokonaliśmy wieku wzmocnień(podkreślam wzmocnień) drużyna ma dobrą baze treningową,dobry sztab trenerski i taktyke.W nowym sezonie drużyny nasze grają poniżej oczekiwań ja mam w tej chwili 7 miejsce,kolega jest 20.Możecie nam wytłumaczyć jak to jest możliwe że drużyna zamiast teoretycznie grać lepiej gra słabo.Jest to kwestia zgrania nowych piłkarzy ? Czy może w czymś innym jest problem ? W poprzedmnich sezonach czasem zdażały się spadki formy jak i temy zaradzić ?

Pozdrawiamy;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...