Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa bo we wcześniejszych wersjach tego nie mialem. Otóż przy wczytywaniu gry, pasek laduje sie do mniej wiecej 1/4 i na tym koniec. Ktoś wie o co chodzi i jak to wyeliminowac? Tyczy sie to kazdej mojej zapisanej gry.

Mam to samo, po ok. 4 minutach ładuje się reszta paska... :(

 

Zainstalowałem łatkę 10.3 i problem zniknął :)

Odnośnik do komentarza

Wie może ktoś czy da sie dodaćgrywalne ligi do gry? Bo gralem w demo i kontynuowałem w pełnej i mam już troche późny rok i chciałbym zacząć grać nowym klubem z polski raczej.

Jak sobie wyobrażasz dodanie lig? Przecież w gra musiałaby nie wiadomo jakim sposobem dopisać historię rozgrywek, transfery itd. Dodanie lig jest absolutnie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Panowie jest problem... pewnie też spotkaliście się z podobnym problemem ze nasi zawodnicy grają na pól gwizdka lub po prostu olewają mecz ze słabszymi przeciwnikami.... tak więc co zrobić aby zaczęli grać na maximum swoich możliwości i uniknąć wpadek przegrywając lub remisując z ostatnią drużyną w tabeli??

Odnośnik do komentarza

Panowie jest problem... pewnie też spotkaliście się z podobnym problemem ze nasi zawodnicy grają na pól gwizdka lub po prostu olewają mecz ze słabszymi przeciwnikami.... tak więc co zrobić aby zaczęli grać na maximum swoich możliwości i uniknąć wpadek przegrywając lub remisując z ostatnią drużyną w tabeli??

Polecenia z ławki spróbuj - nękanie przeciwnika. Nie odpuszczaj w rozmowach przedmeczowych; daj czasami kilku zawodnikom, że oczekujesz dobrej gry (zwłaszcza jak któraś balerina nie daje z siebie wszystkiego) albo, jeśli poprzedni mecz zagrał świetnie - gramy swoje.

Odnośnik do komentarza

Panowie jest problem... pewnie też spotkaliście się z podobnym problemem ze nasi zawodnicy grają na pól gwizdka lub po prostu olewają mecz ze słabszymi przeciwnikami.... tak więc co zrobić aby zaczęli grać na maximum swoich możliwości i uniknąć wpadek przegrywając lub remisując z ostatnią drużyną w tabeli??

Polecenia z ławki spróbuj - nękanie przeciwnika. Nie odpuszczaj w rozmowach przedmeczowych; daj czasami kilku zawodnikom, że oczekujesz dobrej gry (zwłaszcza jak któraś balerina nie daje z siebie wszystkiego) albo, jeśli poprzedni mecz zagrał świetnie - gramy swoje.

Czasem to nie pomaga , to w przerwie dałem cieciom zły jeśli remisujemy i że ten mecz trzeba wygrać i tyle jeśli plecy . szczególnie ta pierwsza opcja pomaga czasami wchodzą i walą trzy , cztery bramy

Odnośnik do komentarza

Jak można wymusić zamknięcie procesu w menadżerze zadań, oprócz zaznaczenia i "zakończ proces"? Bo to g...wno nie chce się wyłączyć. Przez to nie mam możliwości włączenia Fm-a gdyż jest on w procesach a wyłączyć szmaciarz się nie chce dać...

Odnośnik do komentarza

Panowie jest problem... pewnie też spotkaliście się z podobnym problemem ze nasi zawodnicy grają na pól gwizdka lub po prostu olewają mecz ze słabszymi przeciwnikami.... tak więc co zrobić aby zaczęli grać na maximum swoich możliwości i uniknąć wpadek przegrywając lub remisując z ostatnią drużyną w tabeli??

Polecenia z ławki spróbuj - nękanie przeciwnika. Nie odpuszczaj w rozmowach przedmeczowych; daj czasami kilku zawodnikom, że oczekujesz dobrej gry (zwłaszcza jak któraś balerina nie daje z siebie wszystkiego) albo, jeśli poprzedni mecz zagrał świetnie - gramy swoje.

Czasem to nie pomaga , to w przerwie dałem cieciom zły jeśli remisujemy i że ten mecz trzeba wygrać i tyle jeśli plecy . szczególnie ta pierwsza opcja pomaga czasami wchodzą i walą trzy , cztery bramy

 

nękanie przeciwnika w takim przypadku często brzmi jak strzelenie sobie w kolano. jeśli grasz ze słabszym zespołem to proste, że taki zespół w meczu z faworytem uznaje 0:0 za wielkie osiągnięcie i gra bardzo zachowawczo, przez co trudniej cokolwiek mu zrobić. zamiast nękania rywali spróbuj dać krycie na dystans. wtedy przeciwnik się otworzy a Ty go wypunktujesz. ewentualnie może jeszcze strzały z dystansu mogą coś zdziałać, jeśli ma kto uderzać ;]

Odnośnik do komentarza

Pewnie oburzę wielu z Was hardcore'owców, lecz przyznam się i od początku gry (łatka 10.1)dołożyłem sobie panel "hidden attributes". Wyświetlał mi między innymi CA i PA graczy. Łatka 10.2 nie wpłyneła na jego pracę - nadal funkcjonował bez zarzutu. Zainstalowanie najnowszej łatki 10.3 sprawiło, iż kolumny CA i PA pozostają puste. Mogę podejrzeć ukryte parametry ambicji, podatności na kontuzje, lojalnośc etc, lecz nie wyswietla się już CA i PA graczy. Czy to tylko moja przypadłośc poinstalacyjna łatki 10.3, czy też powszechne zjawisko?

Dokładnie tak jest. Po zainstalowaniu łatki 10.3 nie wyświetlają się w panelu hidden attributes PA CA oraz reputacja zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...