Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie, a raczej prośbę. Moglibyście mi polecić drużynę która według prognozy mediów jest plasowana na środek tabeli ?? Jakoś sam nie mam pomysłu. Jest jeszcze jedna kwestia, mianowicie żeby to był najlepiej ( ale nie musi :) ) była drużyna z ligi angielskiej bądź niemieckiej gdyż tam nie ma żadnych ograniczników dotyczących składu. To nie musi być 1 liga. Poprostu drużyna na środek tabeli, którą wam się fajnie grało. Czekam na propozycję.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, otóż zatrudniłem Najlepszych trenerów bramkarzy jacy są w grze i jacy są polecani na róznych Forach którzy mają po 4,5 gwiazdki na treningu bramkarskim, daje im przydział oczywiście Trening Bramkarski a tu patrze Tylko 3 Gwiazdki :/... Dlaczego tak sie dzieje? Jakiś błąd w grze??

 

Help Me Please

Odnośnik do komentarza

Mam problem, otóż zatrudniłem Najlepszych trenerów bramkarzy jacy są w grze i jacy są polecani na róznych Forach którzy mają po 4,5 gwiazdki na treningu bramkarskim, daje im przydział oczywiście Trening Bramkarski a tu patrze Tylko 3 Gwiazdki :/... Dlaczego tak sie dzieje? Jakiś błąd w grze??

 

Help Me Please

 

jakie ten trener ma atrybuty:

1) motywacja

2) determinacja

3) poziom dyscypliny

4) trenowanie gk

?

Odnośnik do komentarza

Pilnie poszukiwany zawodnik na pozycje DP ! Kogo polecicie ? Warunek musi być obywatelem UE i zeby nie kosztował z byt dużo aktualnie prowadze Newcastle.

 

Ja Ci polece kogos z rodzimej ligi, Borysiuk jest wysmienitym DP, nie wiem w ktorym sezonie oczywiscie jestes i na jakim poziomie rozgrywek jestes ; )

 

P.S.

 

Jest tu jakis temat/dzial, gdzie mozna opisywac kariery czy cos?;P

Odnośnik do komentarza

O shit... Przepraszam za wprowadzenie kolegi w błąd. Tak czy inaczej, mnie to nie ciekawi, nie szukałem i byłem pewien wręcz, że czegoś takiego tu nie ma. Owszem, dobrze napisane, w formie opowiadania czy sprawozdania może jest ciekawe i ma rację bytu...ale to tylko moje zdanie.

Z innej beczki: wiedziony doświadczeniem z poprzednich gier zajrzałem do zespołu, skąd dało się wyczarować 2 dobrych środkowych obrońców (Vernydub, Kryvtsov) i napastnika (Kas'kov). I co? Zdecydowana większość młodzieży jest...obiecująca! Praktycznie każdy nastolatek to potencjalna gwiazda!!! Nie wiem, czy tak jest po nowej łatce cz już wcześniej tak świetnych piłkarzy im zrobiono...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...