Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zapytać czy za pomocą edytora bazy danych w FM 2010 mogę zmienić jakiemuś piłkarzowi klub,chodzi mi o to że chciałbym np. żeby Pato za pomocą edytora "przerzucić" do innego klubu.

Próbowałem już tego,ale kiedy już go "przerzuciłem" to nie wiem co mam dalej zrobić,czy coś scalić lub coś w ten deseń,a więc czy mógłby mi ktoś pomóc i objaśnić jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Co chwila mam komunikat,że któryś z piłkarzy jest zaniepokojony brakiem zgody w klubie? O co w tym chodzi? Wygryam wszystkie mecze,nikogo nie ukarałem w tym sezonie. Pomoże ktoś?

To oznacza lekki spadek morali , jedyny sposób to wygrać mecz i pochwalić zawodników .

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z gra. Co jakis czas sie zawiesza, jednym razem na chwile i dalej idzie, innym tak ze nie da sie nic zrobic, tylko zostaje zamkniecie gry z paska...dzieje sie to tylko podczas meczu, tym samym musze czesto zapisywac gre by nie cofac sie o miesiac po zawieszeniu...gram w oknie...

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie odnośnie treningu podczas przygotowań do rundy.

Czy powinienm wszystkim ustawić tylko trening aerobiku i siły na okres przygotowawczy, czy wszystkim trening TUG'a??

Jeśli tylko aeorbik i siła to w jakim natężeniu jedno i drugie?

Odnośnik do komentarza

Nic nie zmieniaj. Niech trenują tak jak podczas sezonu. Zagraj ok. 5, 6 sparingów i masz drużynę świetnie przygotowaną do rozgrywek.

No właśnie mam problem, bo po dwóch sparingach w tym 1 z Legią U-21, Maciej Iwański narzeka na przemęczenie ;/ Fakt zagrał oba mecze od pierwszego do ostatniego gwizdka, ale skoro gość narzeka na przemęczenie po 2 sparingach - zagranych w odstępie 1 tygodnia, to co to będzie jak przyjdzie Liga i Puchary, zarówno te krajowe jak i europejskie? Przecież mecze będą rozgrywane co 3 dni :/

Wiem, wiem rotacja składu, ale skoro gość nie wyrabia 2 sparingów, to nawet rotacja niewiele pomoże, bo zajedzie się na treningach :/

Odnośnik do komentarza

Nic nie zmieniaj. Niech trenują tak jak podczas sezonu. Zagraj ok. 5, 6 sparingów i masz drużynę świetnie przygotowaną do rozgrywek.

No właśnie mam problem, bo po dwóch sparingach w tym 1 z Legią U-21, Maciej Iwański narzeka na przemęczenie ;/ Fakt zagrał oba mecze od pierwszego do ostatniego gwizdka, ale skoro gość narzeka na przemęczenie po 2 sparingach - zagranych w odstępie 1 tygodnia, to co to będzie jak przyjdzie Liga i Puchary, zarówno te krajowe jak i europejskie? Przecież mecze będą rozgrywane co 3 dni :/

Wiem, wiem rotacja składu, ale skoro gość nie wyrabia 2 sparingów, to nawet rotacja niewiele pomoże, bo zajedzie się na treningach :/

Jak masz dobrego asystenta to puszczaj sparingi na urlopie , jeśli jest dobry to stosuje dobrą roszadę , i u mnie są piłkarze zawsze fizycznie przygotowani dobrze

Odnośnik do komentarza

ja mam pewien dziwny problem z pilkarzami w czasie sparingow przedsezonowych...

pojawia im sie niezadowolenie, cos w rodzaju ze: zbyt surowo traktuje sparingi.

 

juz probowalem w rozmowach motywacyjnych dawac: grajcie na luzie, wynik nie wazny.

probowalem tez bez jakichkolwiek rozmow motywacyjnych i co sezon sytuacja sie powtarza.

 

jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza

Pytanie:

 

Czy na mecze z drużynami o różnych poziomach ustalacie inną taktykę ?? Przykład : Gracie np. Mallorcą z ligi hiszpańskiej i czy na mecz z o wiele gorszym tenerife, z podobnym poziomem espanyolem i o wiele lepsszym Realem czy Barceloną ustalacie inną taktykę, czy jest to raczej ta sama taktyka ale z inną strategią wyjściową ?? Może moje pytanie jest głupie bo zapewne na mecz z lepszymi drużynami gracie bardziej defensywnie, ale czy na mecze z drużynami podobnymi poziomem i o wiele gorszymi macie taką samą taksę ??

 

2 pytanie :

 

Czy na mecz z drużynami o wiele lepszymi ale u SIEBIE, które walczą o mistrza, gracie raczej na " remis " czy staracie wyjśc taktyką ofensywną i grać o " 3 punkty " ??

Odnośnik do komentarza

ja mam pewien dziwny problem z pilkarzami w czasie sparingow przedsezonowych...

pojawia im sie niezadowolenie, cos w rodzaju ze: zbyt surowo traktuje sparingi.

 

juz probowalem w rozmowach motywacyjnych dawac: grajcie na luzie, wynik nie wazny.

probowalem tez bez jakichkolwiek rozmow motywacyjnych i co sezon sytuacja sie powtarza.

 

jak temu zaradzic?

a jaki trening masz?? :> może za dużo obciążenia treningowe i dlatego im się nie podoba.

 

@Jarna- ja zawsze gram aby wygrać. nie ważne jaki przeciwnik. wychodzić ofensywnie i potem zmieniać w trakcie meczu np gra na czas itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...