Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Po zaciętej walce w regulaminowym czasie, nadszedł czas dogrywki, nic się specjalnego w niej nie działo, a więc przyszły karne.

http://img94.imageshack.us/img94/7116/uo0001xf.jpg

Po piętnastym karnym poszedłem do kuchni, wracam... wygrałem! Wchodzę w newsy i "Werder zdobywa puchar!"... zażenowany tym, że nie jest napisane Atletico sprawdzam mecz i...

http://img18.imageshack.us/img18/6702/uo0002jy.jpg

 

Fajnie :debesciak:

 

Rozmyślałem gdzie to wstawić czy do Fristajlowca, czy założyć nowy temat...

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem z kondycją. Używam treningu tug'a. Grając np. Lechem czy Bayernem wszystko jest ok, ale jak grałem Sao Paulo, Barceloną czy Spartakiem Moskwa to zauważyłem, że na początku sezonu mimo, że mecze mam co około 4-5 dni, kondycja zawodników się słabo odudowuje i w efekcie w 60 minucie meczu sporo zawodników ma kondycję 65-70 %. Jak mogę temu zaradzić? Dziwi mnie to, ponieważ nawet dobrzy zawodnicy mają z tym problem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam problem z wyszukiwaniem talentów.

Mianowicie korzystam z tematy z talentami na tym forum i...nie wszystkie talenty wyszukiwarka w FM 2010 mi znajduje.

Mam wersje 10.1 FM 2010 i gram na dużej bazie danych. Na ogromnej(ściągniętej z tego forum) jak i niestandardowej(ustawione na maxa) również nie wszystkich znajduje.

Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Mam ogromy problem z gra:/ na wstepie mowie ze ma orginalna. kupilem niedawno nowego laptopa. na najnowszym patchu wgralem 43 ligi z 17 krajow i wszystko ladnie chodzilo az do roku 2012:/ gra mi sie zacielaaa i nic nie szlo juz zrobic:/ nawet jak wylonczylem gre wgralem na nowo savea to znowu mi sie w tym samym momencie zaciela:/ nie wiecie czym jest to spowodowane? iloscia lig czy moze czyms innym? z gory dziekuje za odp:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...