Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam swoje pytanie:

Witam,

Mam problem z wyszukiwaniem talentów.

Mianowicie korzystam z tematy z talentami na tym forum i...nie wszystkie talenty wyszukiwarka w FM 2010 mi znajduje.

Mam wersje 10.1 FM 2010 i gram na dużej bazie danych. Na ogromnej(ściągniętej z tego forum) jak i niestandardowej(ustawione na maxa) również nie wszystkich znajduje, inna sprawa to to, że na tych dwóch gra bardzo długo się wczytuje.

Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

i dodam, że wszystkie dostępne ligi bodajże 51 albo 57 są ustawione jako ligi aktywne/grywalne.

Mimo to nie wyszukuje mi niektórych talentów podanych na tym forum.

 

Czy problemem jest wersja FM'a? Mam ściągnąć update'a 10.2? Czy może coś jest nie tak z bazą danych?

Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich. :)

Mam pewne pytanie. Mianowicie, czy można gdzieś zmienić oczekiwania zarządu? Chodzi o to, że nie jestem utalentowanym taktykiem (we wcześniejszych fm'ach było troche inaczej, ale od 2008 to dla mnie hardcore), a prowadzę Real Madryt, gdzie oczekuje się ode mnie sukcesów i szczerze mówiąc wątpię, żebym grał nimi więcej niż rok, gdyż może mi się nie udać wyprzedzić Barcelony i zajmę pewnie najwyżej drugie miejsce. Dlatego chciałbym troszkę obniżyć próg wymagań (bo kibice są naprawde wymagający) i zobaczyć jak wtedy gra by się układała.

Odnośnik do komentarza

a jak np. oczekiwania w newcastle to awans do premiership - a ja zajme np. 6miejsce i nie awansuje to mnie wywala?

Uwierz mi, nie da się nie awansować Srokami w pierwszym sezonie. Wystarczy solidna taktyka, kilku niezłych kopaczy za free (bo na transfery bodajże nic nie ma) 2-3 wypożyczyć (polecam Vaughana) i awans będzie.

 

Jeśli jednak mimo wszystko nie awansujesz, a będziesz blisko to raczej nie wywalą Cię.

Odnośnik do komentarza

Ja się czymś pochwalę otóż :

 

Po przygodach w lidze Polskiej grając Wisłą/Legią itp potem Szachtarem czy Ajaxem doszedłem do wniosku by zagrać ostatnią ligę Angielską.

 

Oczywiście od FMa 08 nie gram taktyką bo nie umiem ich robić itp. Gram ustawienie 4-4-2 i ofensywa. No i po 1 sezonie miejsce w lidze mam : http://img30.imageshack.us/i/tabelkac.png/

 

[OM]Przypominam po raz kolejny że temat ten służy konstruktywnej dyskusji, a nie przechwałkom - dragonfly[/OM]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...