Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w ostatniej lidze angielskiej i wszyscy maja kontrakty part-time. Niestety treningi TUGa sa na full-time. I tu moje pytanie, czy oplaca sie podpisywac pelne kontrakty czy tez moze kopia TUGa dla part-time by styknela?

PS Part-time oznacza ze zawodnik w danej chwili moze ot tak sobie opuscic moja druzyne, tak?

Odnośnik do komentarza

Doradźcie mi w czymś :

 

Gram legią mam już rok 2012 no i tu jest moje pytanie. Legią mi się nudzi skład mam boski 3 miejsce w lidze ostatnio no i nudzę się.

 

Jeśli tym boskim, jak to piszesz, składem zajmujesz 3 miejsce w lidze, to chyba dużo jeszcze jest do wywalczenia, imho ;)

Odnośnik do komentarza

Antoni-Oczywiście że warto.

Plusy sa takie ze trening full-time jest bardziej obciazajacy a przez to zawodnicy szybciej sie rozwijaja. Minus jest taki ze zawodnicy z kontraktem part-time za przejscie na kontrakt full-time zadaja o okolo 75% wiekszej gaży a jak wiadomo w ostatnich ligach angielskich jest biednie. Wiec chyba kontrakty full-time bede dawal tylko tym mlodym zawodnikom ktorzy maja potencjal na rozwoj.

Odnośnik do komentarza

Antoni-Oczywiście że warto.

Plusy sa takie ze trening full-time jest bardziej obciazajacy a przez to zawodnicy szybciej sie rozwijaja. Minus jest taki ze zawodnicy z kontraktem part-time za przejscie na kontrakt full-time zadaja o okolo 75% wiekszej gaży a jak wiadomo w ostatnich ligach angielskich jest biednie. Wiec chyba kontrakty full-time bede dawal tylko tym mlodym zawodnikom ktorzy maja potencjal na rozwoj.

 

ja zaczynajac od 10 ligi w anglii mialem amatorskie kontrakty i tam rzeczywiscie mogli zabrac kogo chcieli bez odstepnego.

przy semi-pro juz nie ma takiej mozliwosci....

i doszedlem do wniosku ze nie ma co podpisywac pro bo i tak ci kopacze odejda dosc szybko zanim dojde do premiership...

wlasnie zaczalem tak jak ty z tymi najlepszymi podpisywac kontrakty pro... teraz juz jestem w 6 lidze i praktycznie same kontrakty profesjonalne, to samo sztab szkoleniowy...

 

Jeśli zawodnicy mają zawodowe kontrakty to zdaję mi się że jest większa szansa że klub przejdzie zawodowstwo.

 

wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia....

z tego co wiem to po awansie do league two w anglii status klubu zmienia sie na profesjonalny...

Odnośnik do komentarza

DOOMinik ja grając Wisłą odniosłem takie odczucie ,że Polskie kluby to teraz kopalnia talentów i graczy dobrych.Na początku zaczynając wszycy odrzucali kontrakt ,ale po połwoie sezonu po dobrych występach w PM ,niestety nie awansowałem z fazy grupowej ,ale więcej graczy chce u mnie grać.Przy okazji dziwią mnie transfery typu Brożek i Marcelo d FC Kopenhaga za łączne 8 mln!!Janusz gol za 1,2 mln do Olimpiakosu...Dziwne ,ale Polska liga wydaje się wzrastać reputacją.

Odnośnik do komentarza

Ja w drugim sezonie wyszedłem nawet z grupy w LM pokonując Besiktas i Zenit ale przegrywając z Lyonem dwa razy. Po wyjściu niestety trafiłem na Real (późniejszy triumfator), zremisowałem u siebie i 0 : 0. No ale na wyjeździe dostałem gładko 3 : 0.

 

I na polską ligę jestem za mocny a jakieś super grajkowie nie chcą przyjść. Nawet średni też nie. Na siłę zatrudniłem bramkarza Dwayne Miller z Jamajki, który nie był chętny na przenosiny. Jednak po zaoferowaniu mu najwyższego kontraktu (15 000 tygodniowo i 200 000 za podpis) zgodził się i broni jak z nut.

 

Ale to tyle zostało mi jeszcze kupe kasy i naprawdę nie mam na kogo jej wydać. Potrzebuje dobrego lewego i prawego obrońcy ale nikt nie jest chętny.

 

To jak można tą reputację europejską uzyskać czy nie?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że taki komunikat pojawia się wtedy, kiedy zespół spisuje się poniżej oczekiwań.

 

Potrzebuję pomocy, mam poważny problem z grą.

 

W FM10 grałem na patchu 10.1.1, przed zainstalowaniem patcha 10.0.2 odstraszały mnie opinie, że gra się wiesza i takie tam. Jednak spotkałem się też z pozytywnymi opiniami, że gra chodzi szybciej, gra się przyjemniej. Zachęcony więc pozytywnymi opiniami nt. patcha 10.0.2 postanowiłem go zainstalować. Efekt jest taki, że niedługo kupię i przedawkuję Relaksen. Gra się momentami przycina, jest bardzo dużo kontuzji, zawodnicy mają dwa razy mniejszą wytrzymałość podczas meczu, przeciwnicy niezależnie od klasy stwarzają sobie po 4,5 stuprocentowych sytuacji itp, itd. Chciałem wrócić do patcha 10.1.1 więc zrobiłem reinstal gry i wgrałem dwa pierwsze patche. Efekt jest taki, że save nie chce mi się wczytać. Pasek wczytywania gry zatrzymuje się po paru ruchach, stoi i za cholerę nie chce pójść dalej. Wykluczone, żeby zepsuł mi się save, bo przed zrobieniem reinstalki zapisałem grę do trzech plików i przy wczytywaniu każdego z nich tak się dzieje. Ten patch coś zrobił z savem, że nie chce się bez niego wczytać. Po jego ponownym zainstalowaniu bez problemu wczytał się każdy z tych trzech. Jednakże nie wyobrażam sobie, bym miał dalej grać na patchu 10.0.2, ale nie chcę stracić mojej kariery.

 

Co można zrobić, by save został wczytany bez zainstalowanego patcha 10.0.2?

Odnośnik do komentarza

Ja mam kilka pytań i jeśli komuś by się chciało odpisać byłbym wdzięczny, mianowicie:

-chciałbym mieć klub filialny zagraniczny, jako że długo jestem w klubie miałem możliwość "wyboru" czy niby zagranica czy swoje podwórko, wybrałem zagranicę- ale po jakimś czasie przyszła informacja, że nic nie udało się znaleźć- co mam w takim razie zrobić by klub znalazł jakąś drużynę?

-czy da się zwiększyć limit asystentów i trenerów?? bo mam kupę kasy, a dalej mogę mieć 6 trenerów i 2 swoich asystentów... paranoja

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że taki komunikat pojawia się wtedy, kiedy zespół spisuje się poniżej oczekiwań.

 

Potrzebuję pomocy, mam poważny problem z grą.

 

W FM10 grałem na patchu 10.1.1, przed zainstalowaniem patcha 10.0.2 odstraszały mnie opinie, że gra się wiesza i takie tam. Jednak spotkałem się też z pozytywnymi opiniami, że gra chodzi szybciej, gra się przyjemniej. Zachęcony więc pozytywnymi opiniami nt. patcha 10.0.2 postanowiłem go zainstalować. Efekt jest taki, że niedługo kupię i przedawkuję Relaksen. Gra się momentami przycina, jest bardzo dużo kontuzji, zawodnicy mają dwa razy mniejszą wytrzymałość podczas meczu, przeciwnicy niezależnie od klasy stwarzają sobie po 4,5 stuprocentowych sytuacji itp, itd. Chciałem wrócić do patcha 10.1.1 więc zrobiłem reinstal gry i wgrałem dwa pierwsze patche. Efekt jest taki, że save nie chce mi się wczytać. Pasek wczytywania gry zatrzymuje się po paru ruchach, stoi i za cholerę nie chce pójść dalej. Wykluczone, żeby zepsuł mi się save, bo przed zrobieniem reinstalki zapisałem grę do trzech plików i przy wczytywaniu każdego z nich tak się dzieje. Ten patch coś zrobił z savem, że nie chce się bez niego wczytać. Po jego ponownym zainstalowaniu bez problemu wczytał się każdy z tych trzech. Jednakże nie wyobrażam sobie, bym miał dalej grać na patchu 10.0.2, ale nie chcę stracić mojej kariery.

 

Co można zrobić, by save został wczytany bez zainstalowanego patcha 10.0.2?

 

 

Po zainstalowaniu nowej łatki nie ma bata żeby save wczytał się na starszym patchu, chyba, że go nie nadpisywałeś :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...