Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

nieee mam ci dac ziomek cale zdjecie?? ale wgrywalo by mi sie na photobucket 6minut??

 

sam sie zdziwilem bo gralem sobie PSV i patrze po sezonie kto wygral lige w polsce a tu lech spadl... nie wiem myslalem ze moze za dlugi ale mieli z transferow +3,5m F do przodu... lool nie wiem WTF o.0??

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jako iż tu nie rozwiałem wszystkich wątpliwości. http://forumcm.net/index.php?/topic/3630-kluby-filialne/page__pid__830382__st__0entry830382

1.Czyli jeśli zawodnik gra w lidze niższej niż polska 1 liga(wg. nowych zasad 2 )wypożyczanie tam zawodnika jest bez sensu?

2.Jeśli mam takie kluby jak GKP Gorzów Nielba czy Polonia Słubice, które bazę mają słabą to mam zerwać z nimi współpracę w końcu liczę na juniorów.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnoście kwestii transferów. W starszych wersjach pamiętam że było można złożyć ofertę za zawodnika która nazywała się prywatna chyba. Chodziło o to że inne kluby sie o tym nie dowiadywały. W tym Fmie nie mogę tego znaleźć. Czy jest jeszcze wogóle ta opcja??

Jest tam gdzie była wcześniej. Przy składaniu oferty - ostatnia zakładka na dole.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnoście kwestii transferów. W starszych wersjach pamiętam że było można złożyć ofertę za zawodnika która nazywała się prywatna chyba. Chodziło o to że inne kluby sie o tym nie dowiadywały. W tym Fmie nie mogę tego znaleźć. Czy jest jeszcze wogóle ta opcja??

Jest tam gdzie była wcześniej. Przy składaniu oferty - ostatnia zakładka na dole.

 

U mnie nie ma :( ostatnia zakładką jest termin decyzji :/

Odnośnik do komentarza

Co należy zrobić, aby w reprezentacji Niemiec wyświetlały się poprawne nazwiska? (Czytałem pierwszy post FKD 2008, ale nadal nie wiem, jak to zrobić)

 

PS. Gdy naciskam na ikonkę Edytora wyskakuje mi "C\program files\SI\FM 2009\tools\data editor\data editor.exe

Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.(FM 09-piszę tutaj, ponieważ na FKD 09 nie uzyskałem odpowiedzi)

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...