Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Klub ma reputacje regionalną, a kasa tak jak wyżej zostało napisane około 16mln, w takim razie jaki musze miec budżet, mam załadowane wiele lig z innych krajów i tylko sie marnują :)

 

Jak awansujesz do Championship to na pewno rozszerzy Ci sie teren poszukiwan.

 

 

No i z tym właśnie bedzie problem...

 

Szczerze Ci powiem ze mi teren poszukiwan rozszerzal sie zawsze po jakims sukcesie (awans do wyzszej ligi, awans do pucharow), nie wiem czy jest jakis inny sposob zeby w miare szybko podniesc reputacje klubu.

Odnośnik do komentarza

W CocaColaLeague1 jest bardzo wysoki poziom, wiec będzie bardzo ciężko awansować, pieniądze na transfery są, ale zawodnicy dostepni do kupna albo za słabi albo za starzy, ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego

 

To przeszukuj recznie jakies slabsze ligi i zapraszaj na testy tych ktorzy Ci sie w miare podobaja. Testy nic nie kosztuja a przynajmniej masz od razu pelna wiedze o danym zawodniku (nie ma mowy o pomylce scouta). Ja tak robie jak mi sie nie chce scoutowac ilustam zawodnikow (gram w Blue Square South wiec i tak najczesciej scouta trzeba 2 razy wyslac zeby miec pelna wiedze). Zapraszam wszystkich potencjalnych zaowdnikow na testy i od razu mam ocene sztabu szkoleniowego :P

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem,że w tej grze warto być...cierpliwym.

 

Cena żądana za niektórych grajków może być odstraszająca (gram Milanem,mimo to uważam,że 40 mln € za Sancheza to przesada),ale przy odrobinie cierpliwości t.j. 1-2 sezony,kiedy dany delikwent gra w średnim klubie zdarzają się albo finansowe kryzysy,albo bunty zawodników (tu akurat sami możemy 'pomóc' stosując interakcję z zawodnikiem i zgłaszając oferty,które powinny być odrzucane).Mając rękę na pulsie (czyli zawodnika na shortliście) możemy się spodziewać oferowania zawodnika przez klub - i tak Datolo kupiłem za 1,5 mln € (!!!),Jimeneza (z Interu!!!) za 4,5,Sancheza za 8,5 (6 m-cy wcześniej chcieli 40,heh),Ochoę za 3,5 mln €,mogłem nabyć Akinfiejewa za 8,75 mln € (ale brakowało mi miejsc spoza UE).Albo wręcz za free przy wygaśnięciu kontraktu (tak podebrałem Cristico Juventusowi - nie wiedzieć czemu nie chcieli dać mu nowego kontraktu - za 80k€/tyg jest mój).Dobrą oferta dla dużych klubów jest Aguero za 60 mln € ;) - ale to już niezmienne od paru FMów....Teraz czekam na Cesca i Sakho,bo coś zaczynają się buntować w swoich klubach :P

Odnośnik do komentarza

Jestem moim Telfordem prawie na półmetku zmagań w CocaColaLeague1, to co się tu dzieje to czyste science-fiction, druzyna, która wraz ze mną awansowała do tej ligi-shrewsbury- prowadzi i ma 7 punktów przewagi nad drugim miejscem, wszystko by bylo powiedzmy ok, gdyby nie to, ze ta druzyna po pierwsze ledwo ledwo awansowała po barazach, po drugie nie zrobila zadnych transferow, a skład ma bardzo słaby, pewnie ktoś napisze, ze taktyka robi swoje, ale z pustego i Salomon nie naleje, nastepna kwestia, ktora mnie dręczy to to, ze u siebie przegrywam lub remisuję z druzynami skazanymi na spadek, a na wyjezdzie potrafie ograc druzyny, które spadły z championship, a są kandydatami do awansu typu charlton i cardiff, zwrot akcji też tu bywa niesamowity, nie wystarcza nawet i 3-bramkowa przewaga, traci sie jedną bramke, głupie dwie kontuzje i po 3 punktach, takich meczy jest multum, najbardziej i tak denerwuje mnie to shrewsbury, w dodatku sa moimi najwiekszymi rywalami :) Nerwy to tu trzeba mieć ze stali, a awans do championship kusi...

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiem czy dotarłem do odpowiedniego wątku, ale chciałbym zadać pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem, że sprzedał zawodnika do innego klubu i nie dostał ani grosza. Ani na balans ani do budżetu transferowego. Od razu uprzedzam, że nie było ustawionych rat ani innych klauzul tylko czysta gotówka. Na wykorzystanie mam 75% przychodów transferowych. Pierwszy raz tak mam. Suma była spora więc zauważyłem. Gram na najnowszym patchu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...