Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę...brakuje mi pewnych oczywistych i bardzo często spotykanych zagrań - rykoszetów:). Nie przypominam sobie, żeby choć jedna bramka wpadła po odbiciu od obrońcy bądź po rękawicach bramkarza. Ten albo łapie, wybija wszystko albo wpadają "czyściochy". To samo blokujący obrońcy. Albo zablokują na amen albo wcale...

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

ja mam pewne pytanie...

 

powiedzcie mi dlaczego piłkarze z ligi Polskiej są tacy drodzy?

lewandowski 12 mln euro,krivets 10 mln,brożek 7....

w poprzednich FM-ach kosztowali MAX 3 mln...

jak to zmienić?

nie wiem czy ktos juz o tyn pisal,jesli tak to prosze o wybaczenie i jednoczesnie o odnosnik do tej dyskusji!

 

pozdro i dzieki

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

ja mam pewne pytanie...

 

powiedzcie mi dlaczego piłkarze z ligi Polskiej są tacy drodzy?

lewandowski 12 mln euro,krivets 10 mln,brożek 7....

w poprzednich FM-ach kosztowali MAX 3 mln...

jak to zmienić?

nie wiem czy ktos juz o tyn pisal,jesli tak to prosze o wybaczenie i jednoczesnie o odnosnik do tej dyskusji!

 

pozdro i dzieki

Może dodałbyś waluty? U mnie na łątce 10.2 Lewandowski kosztuje na początku bodajże 1.4 mln Euro

Odnośnik do komentarza

Może dodałbyś waluty? U mnie na łątce 10.2 Lewandowski kosztuje na początku bodajże 1.4 mln Euro

 

 

no brawo,na początku też tyle kosztował,tyle,że potem jego i wszystkich dobrych grajków ceny idą drastycznie w górę,i to nie jest kwestia waluty bo gram w euro.

 

np mam teraz sezon i małecki w wiśle kosztuje 6,5 mln euro! mowie krivets sezon wczesniej odszedl za 10 mln euro a jodłowiec tydzień po rozpoczęciu gry za 5,5 mln do rosji!

 

może to kwestia reputacji ligi? moze została ona podniesiona wraz z nową wersją?

Odnośnik do komentarza

Czy jest szansa na zbudowanie nowego stadionu jeśli zarząd na pytanie o rozbudowanie stadionu odpowiada, ze gmina nie dysopnuje miejscem na rozbudowę? Realistycznie patrząc powinna być mozliwosc zbudowania stadionu jesli kasa jest i frekwencja odpowiednia. Pewnie w FM już nie rozbuduje? :(

Druga sprawa to obiekty treningowe i młodzieżowe. Co jest po "dobrych" obiektach? Zostały tylko juz znakomite czy jest coś pośredniego? I czy będę mógł rozbudować powyżej "dobrych" jeśli zarząd odpowiada, ze mam wystarczające jak na ligę, w której gram (polska ekstraklasa)?

Inna sprawa to reputacja klubu. Grając np. Koroną, jakie osiągnięcia trzeba mieć żeby wskoczyla z krajowej na kontynentalną, nie mówiąc już o światowej? Wiem już ze wyjście 2 razy z grupy Ligi Mistrzów i odpadnięcie na następnym etapie nie pomaga :( Wiem że w rzeczywistości każdy polski zespół to g..o ale jesli wychodziłby regularnie z fazy grupowej LM to chyba awansowałby w oczach innych piłkarzy na coś porównywalnego np. z Dynamem Kijów czy Szachtarem Donieck?

Odnośnik do komentarza

Może dodałbyś waluty? U mnie na łątce 10.2 Lewandowski kosztuje na początku bodajże 1.4 mln Euro

 

 

no brawo,na początku też tyle kosztował,tyle,że potem jego i wszystkich dobrych grajków ceny idą drastycznie w górę,i to nie jest kwestia waluty bo gram w euro.

 

np mam teraz sezon i małecki w wiśle kosztuje 6,5 mln euro! mowie krivets sezon wczesniej odszedl za 10 mln euro a jodłowiec tydzień po rozpoczęciu gry za 5,5 mln do rosji!

 

może to kwestia reputacji ligi? moze została ona podniesiona wraz z nową wersją?

 

Moim zdaniem to jest takie delikatne niedopracowanie. Polska ekstraklasa jest zbyt dobra. Po 1. za drodzy zawodnicy, a po 2. za dobre wyniki polskich druzyn.

 

Krótka piłka: Czy jest jakakolwiek szansa przywrócenia FMa do życia, gdy zawiesił mi się podczas meczu i jest zawieszony teraz na pasku zadań?

 

Moim zdaniem nie ma. Tzn. mi sie nigdy nie udalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...