Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 3 pytania ktore mnie nurtuja :

1.Jak utrzymac dyscypline w zespole ?

2.Czemu pilkarze sa czesto niezadowoleni chociaz wygrywam mecze ?

3.Jak radzic sobie z brakiem harmoni w druzynie ?

 

( to ze zadalem te pytania nie znaczy ze nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale chcialem znac wasza opinie na ten teamt )

pozdro :)

Odnośnik do komentarza

1. Za fatalne występy dawać ostrzeżenia.

2. Za surowo ich oceniasz. Musisz częściej chwalić zawodników indywidualnie i w wygranych meczach wybierać opcję: zachwycony. Po przegranych: zrozumienie.

3. Podlizywać się, ogólnie jeśli szybko się z tym nie uporasz, zawodnicy zaczną prosić o wystawienie na listę transferową.

Odnośnik do komentarza

1. Za fatalne występy dawać ostrzeżenia.

2. Za surowo ich oceniasz. Musisz częściej chwalić zawodników indywidualnie i w wygranych meczach wybierać opcję: zachwycony. Po przegranych: zrozumienie.

3. Podlizywać się, ogólnie jeśli szybko się z tym nie uporasz, zawodnicy zaczną prosić o wystawienie na listę transferową.

 

nie zgadzam się. Jeśli po każdym wygranym meczu, nawet takim w beznadziejnym stylu będziesz mówić, że jesteś zachwycony, to zawodnicy nie będą się tak starać w następnych. Jeśli po przegranych meczach będziesz mówić "zrozumienie" nawet po takich gdzie jako faworyt dostaniesz 5 bramek w plecy ? Podlizywanie się też nie jest dobre, bo jak po jednym dobrym meczu pochwalisz zawodnika w prasie, to będzie w zakładce "osobiste" napisane: "piłkarz X czuje, że bez większego wysiłku, zostaje wychwalany" czy jakoś.

 

Ja mam takie pytanie. Gram Widzewem dopiero 1 sezon i cały czas mam stratę pieniędzy jak zrobić, żeby mieć zysk? budżet płacowy mam na +.

 

sprawdź, czy klub nie jest zadłużony i nie spłcata kredytu. Pożyczka mogła zostać zaciągnięta jeszcze zanim zostałeś menagerem.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

takie pytania, może głupie, może nie, ale chciałbym poznać odpowiedź i opinie:

1. Czy save'y z fm 09 będą działać w fm 10 ? (marzenie ściętej głowy),

2. Czy warto zamienić fm 09, gdzie jeszcze nie osiągnęło się wszystkiego, na nową wersję ? szukam opinii, bo nie zawsze nowsza wersja jest lepsza no i sprawa z błędami, długo czasu musiało upłynąć aż fm 09 w pełni działał.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam a ja mam taki problem:

 

Kiedy juniorzy z ktorymi nie podpisalem kontraktu odejda z mojej druzyny bo juz 2 sezony sobie tam siedza i mnie wkurzaja... a jeszcze nadodatek maja za to placone o ile sie nie myle na warunkach swojego starego kontraktu ju8niorksiego..

 

Jak zatem pozbyc sie juniorow zeby to zrobic bezplatenie.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

takie pytania, może głupie, może nie, ale chciałbym poznać odpowiedź i opinie:

1. Czy save'y z fm 09 będą działać w fm 10 ? (marzenie ściętej głowy),

2. Czy warto zamienić fm 09, gdzie jeszcze nie osiągnęło się wszystkiego, na nową wersję ? szukam opinii, bo nie zawsze nowsza wersja jest lepsza no i sprawa z błędami, długo czasu musiało upłynąć aż fm 09 w pełni działał.

 

pozdrawiam

 

1. Nie.

2. Ściągnij demo i sam najlepiej oceń.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

takie pytania, może głupie, może nie, ale chciałbym poznać odpowiedź i opinie:

1. Czy save'y z fm 09 będą działać w fm 10 ? (marzenie ściętej głowy),

2. Czy warto zamienić fm 09, gdzie jeszcze nie osiągnęło się wszystkiego, na nową wersję ? szukam opinii, bo nie zawsze nowsza wersja jest lepsza no i sprawa z błędami, długo czasu musiało upłynąć aż fm 09 w pełni działał.

 

pozdrawiam

2. FM2010 w mojej opinii jest zdecydowanie lepszy, w 09 odpuściłem sobie granie po wrażeniach wyniesionych z dema. Wersja 2010 jest bardziej interesująca i na dzień dobry nie zawiera tyle błędów co jej poprzedniczka.

Odnośnik do komentarza

Z jakich powodów klub może zostać przejęty przez konsorcjum? Prowadzę Leeds, w 1. sezonie awans do Championship, prezes był zadowolony. Do czasu... w trakcie drugiego sezonu dowiedziałem się z prasy, że czeka na oferty przejęcia klubu. Niedługo potem pojawiły się spekulacje o ofertach w przyszłości.

 

Klub przynosi kilkuset tysięczne zyski miesięczne (Ł oczywiście ;)), zawodnicy i kibice są zadowoleni. Prognozowali mi miejsce w środku tabeli, a jestem obecnie liderem. Przed sezonem wzmocniłem się zawodnikami głównie z wolego transferu, którzy są teraz warci po kilka milionów funtów, klub się cały czas rozwija. Pożyczka, która ciąży na klubie od początku 1. sezonu już jest spłacona. Nie mam pojęcia dlaczego prezes miałby chcieć sprzedać klub.

 

Wiecie, z jakiego jeszcze powodu może dojść do podobnej sytuacji i jakie jest prawdopodobieństwo zwolnienia mnie wtedy z posady??

 

 

Zapomniałem dodać, że po pojawieniu się spekulacji o przejęciu klubu moje miesięczne zyski z biletów spadły z 1,5-2M do 400tys Ł... Jak tak dalej pójdzie, to grozi mi bankructwo i, w efekcie, przejęcie przez konsorcjum. Wpadłem chyba w błędne koło...

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Gdzie mam wrzucić plik fake Vetra jeśli gram przez stream, tak żeby te pliki tam były??

 

na ilu stanowiskach mozna zainstalowac fm10?

 

na 2. poprzez płytę i stream. A tak w ogóle to wystarczy poszukać w tym temacie. Pytanie już było wałkowane.

Odnośnik do komentarza
na ilu stanowiskach mozna zainstalowac fm10?

 

na 2. poprzez płytę i stream. A tak w ogóle to wystarczy poszukać w tym temacie. Pytanie już było wałkowane.

 

 

A nie na wiele stanowisk? Inna sprawa to gra. Jeśli chcesz grać, to jednocześnie na dwóch stanowiskach. Tak jak napisał @djn99.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...