Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle po skopiowaniu pliku z logami do niższych polskich lig przestały mi działać wszystkie loga w FM. Mam ten mega pack w którym są loga w jednym folderze podpisane ID, te które wrzuciłem były podpisane nazwami klubów. Już je usunąłem ale dalej nie działa. W opcjach wszystko zaznaczone prawidłowo. Nawet oryginalne loga z gry nie działają:/

Odnośnik do komentarza

3. Ostatnia chyba- "jak na razie" - sprawa: mianowicie nie ma u mnie takiego czegos jak okna transferowe. Mam włączoną tylko lige polską,a mimo to w żadnej z lig nie przestrzega się zasad okien transferowych -transfery przeprowadzane sa przez cały rok, nawet w najlepszych ligach!!! Czy ktos umie to wytłumaczyc??

 

Dziwne. Sam korzystam z tego pliczku na 2. i 3. ligę polską i żadnego problemu z okienkami nie zauważyłem. Co prawda prowadzę z klub z Anglii, ale wiadomości o zakończeniu okien w Polsce przychodzą o terminie. Może jakiś bug się wkradł... ?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem po sieci a mam kolegę z podstawówki z którym zaczynaliśmy przygodę w CM-a w latach kawalerskich... Zawirowania miłosne rzuciły nas 50 kilometrów od siebie:)

 

Razem z premierą FM 2010 chcielibyśmy wspomnieć nasz stare czasy poprzez grę przez internet...

 

 

I za CHOLERĘ nie możemy dojść jak ja na najświętszą panienkę mam dołączyć do gry którą on stworzył.

 

1. Host ma neo 6 mb z routerem, co w statusie pokazuje mu dwa numery IP : 192.168.1.2 / 83.28.82.182 .

2. Ja mam radiówkę bardzo sprawną i za pierona nie mogę znaleźć naszego serwera.

 

 

Moje pytanie: czy na litość boską jest jakiś poradnik dla DEBILI? Ofc do FM 2010, takie FAQ krok po kroku coby u tirówki trypla nie załapał.

 

P.S.

 

Nie piszę tego w temacie o graniu przez net bo tego nikt w miarę kumaty nie odwiedza IMHO.

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie przez hamachi.

 

"Najpierw trzeba ściągnąć program Hamachi. Następnie osoby które chcą grać tworzą w nim konta. Po tej czynności jedna z osób zakłada własną sieć(jedna z opcji w programie). Później osoba która stworzyła sieć odpala jakąkolwiek ligę w FM'ie. Gdy już sie załaduje druga osoba z menu wybiera "Sieć" i powinna być widoczna nazwa sieci w którą należy kliknąć" - nie moje ;) imo każda osoba z sieci może postawić serwa

 

lub

IP z hamachi później wklepujesz w wyszukiwane i powinno być... Przynajmniej ja takie coś pamiętam jak grałem, ponad 0,5 roku temu ale jednak ;P

 

Pomieszane trochę ale powinieneś skapować ;]

 

Pozdrawiam

 

E: uprzedony...

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Z FM (nawet z CM 04) miałem styczność, ale kluby prowadziłem tak do połówki sezonu i bez treningu (!), wiec proszę o względną wyrozumiałość :)

 

Teraz idzie mi... hmm chyba nie najgorzej, gram Stalą Stalowa Wola.

Start - 5k na transfery i 20 zł budżetu płacowego do wykorzystania - nieźle ;P

Podpisałem nowe kontrakty, zaoszczędziłem trochę na pensjach.

Zatrudniłem trenera do ofensywy i defensywy (ma niezłe staty jeśli idzie o motywowanie, determinację i dyscyplinę) licząc na trening, ale liczba gwiazdek nie podskoczyła (nadal 2). Czy to wina słabych obiektów treningowych?

Bieda piszczy, każdy grosz się liczy (aktualnie -3,5k w budżecie miesięcznie, zarabia 6k) Zwolnić go? obciążenia treningowe i tak miałem na 'lekko' a postępu nie widać :) A może współczynnik aklimatyzacji ma tutaj znaczenie?

 

Jak to jest z premiami za ligę i puchar? Czy te premie rzeczywiście motywują zawodników?

 

Czy istnieje jakiś sposób, by poprawić frekwencję na stadionie? Pomoże sprowadzanie największych gwiazd klubu? Czy sprzedaż gwiazdy z klubu wpływa na ilość kibiców?

Odnośnik do komentarza

PA to najogólniej mówiąc potencjalna suma wszystkich atrybutów. Potential Rating to ocena, na ile te atrybuty przydadzą się na danej pozycji. Więc powiedziałbym że to drugie jest ważniejsze, przy czym nie należy oczywiście scouta traktować tu jako wyroczni :)

 

BTW: Zewnętrzne scouty to złooo :]

Odnośnik do komentarza

Czy u Was też występuje problem ze sprzedażą piłkarzy? Prowadzę Herthę i mam ogromny problem ze znalezieniem nabywcy na kogokolwiek. Kolesia wartego 140k euro sprzedałem za 35, wyższej oferty nie stwierdzono, ale to nic. Mój obrońca, Kaka, co widać na załączonym obrazku wart jest 1,9 mln Euro. Rozumiem, że fakt iż gra mało może wpływać na jego cenę, ale jego nie chce kupić absolutnie nikt. Jedyne oferty jakie dostaje to wypożyczenia, opiewające na kwotę +/- 300k Euro. Jedną tako przyjąłem, ale Kaka był na wypożyczeniu bodaj 2 dni. To jakiś ogólny błąd gry, czy też moi zawodnicy to zwykli kopacze, nie godni zainteresowania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...